Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ksawerów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Giełdowa, Hurtowa, Letnia, Rzepakowa, Słonecznikowa, Słowackiego, Szkolna (strona nieparzysta), Szkolna nr 14, Towarowa, Tulipanowa, Zachodnia od nr 42 do końca (strona parzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Tomasz Bartos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

199 (76,83%)

Artur Ryszard Raniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

60 (23,17%)

Okręg 2

Kwiatowa, Szkolna do nr 14T z wyłączeniem nr 14 (strona parzysta), Wieczysta, Zacisze, Zachodnia od nr 2 do nr 40m (strona parzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jan Kolasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

141 (45,48%)

Teresa Krystyna Wołosz-Chałada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

169 (54,52%)

Okręg 3

Bajkowa, Graniczna w Ksawerowie, Jęczmienna, Łódzka od nr 8 do nr 44 (strona parzysta), Mały Skręt od nr 56 do końca (strona parzysta), Prześwit, Szeroka, Wspólna, Zachodnia od nr 1 do nr 25e (strona nieparzysta), Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Paweł Macierzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

137 (52,49%)

Danuta Kuźnicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

124 (47,51%)

Okręg 4

Andromedy, Bereniki, Bohaterów Ksawerowa 1939 - 1945, Cicha, Gwiezdna, Handlowa od nr 33 do końca (strona nieparzysta) i od nr 38 do końca (strona parzysta), Jana Pawła II (strona parzysta), Łódzka od nr 46 do nr 52 (strona parzysta) i od nr 61 do nr 111 (strona nieparzysta), Modra, Penelopy, Pocztowa (strona nieparzysta), Spółdzielcza, Wschodnia od nr 28 do nr 62 (strona parzysta), Zachodnia nr 27, 27A, 27b

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Jędrzejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

234 (71,56%)

Helena Janina Rusak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

93 (28,44%)

Okręg 5

Ametystowa, Bursztynowa, Klonowa, Łódzka od nr 1 do nr 57 (strona nieparzysta), Mały Skręt od nr 10 do nr 54 (strona parzysta), Opalowa, Piaskowa, Pomorska, Sucha, Wschodnia od nr 2 do nr 26 (strona parzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Maciej Anusiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

176 (75,21%)

Wiesława Gawrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

58 (24,79%)

Okręg 6

Bema, Cegielniana, Górna, Ksawerowska, Ludowa (strona nieparzysta), Łaska, Łódzka od nr 171 do końca (strona nieparzysta) i od nr 104 do końca (strona parzysta), Widzewska, Wrzosowa, Wschodnia od nr 82 do końca (strona parzysta), Zachodnia od nr 59 do końca (strona nieparzysta), Żeromskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Świgulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

128 (52,03%)

Grażyna Elżbieta Miecznikowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY SZCZEPAŃSKIEJ

42 (17,07%)

Bożena Janina Ziółkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

76 (30,89%)

Okręg 7

Dziubińskiej, Granitowa, Jana Pawła II (strona nieparzysta), Ludowa (strona parzysta), Łódzka od nr 64 do nr 102 (strona parzysta), Nowa, Parkowa, Roosevelta, Sienkiewicza, Spokojna, Zachodnia od nr 31 do nr 57 (strona nieparzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szczepan Jan Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

124 (42,03%)

Bogumiła Lucyna Szczepańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUMIŁY SZCZEPAŃSKIEJ

130 (44,07%)

Barbara Mamrot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

41 (13,90%)

Okręg 8

Bednarska, Dolna, Getta, Handlowa od nr 1 do nr 31 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 36 (strona parzysta), Łódzka od nr 113 do nr 169 (strona nieparzysta), Pocztowa (strona parzysta), Targowa, Wschodnia od nr 62a do nr 80 (strona parzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Jan Zglinicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

247 (78,41%)

Barbara Grażyna Wódka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

68 (21,59%)

Okręg 9

Cienista, Deszczowa, Konopnickiej, Mały Skręt od nr 2 do nr 8 (strona parzysta), Miła, Obwodowa, Rataja, Solarza, Spacerowa, Wschodnia od nr 1 do nr 81 (strona nieparzysta), Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Dublewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

146 (67,59%)

Anna Maria Grzegorczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

70 (32,41%)

Okręg 10

Akacjowa od nr 59 do nr 61 (strona nieparzysta), Bukowa, Głowackiego, Kosmowskiej od nr 102 do końca (strona parzysta) i od nr 89 do końca (strona nieparzysta), Kościuszki, Łąkowa, Modrzewiowa, Nastrojowa, Ogrodnicza, Promowa, Świerkowa od nr 2 do nr 14 (strona parzysta) i nr 1, Tęczowa, Twarda, Tylna, Tymiankowa, Traktorowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Anna Nocuń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

149 (69,63%)

Izabela Karolina Musialska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

65 (30,37%)

Okręg 11

Boczna, Brzegowa, Dobra, Liliowa, Lipowa, Kosmowskiej od nr 37 do nr 87 (strona nieparzysta), Mała, Mickiewicza, Orzechowa, Osiowa, Poprzeczna, Piękna, Poziomkowa, Północna od nr 22a do nr 36 (strona parzysta) i od nr 21 do nr 35 (strona nieparzysta), Radosna, Różana, Topolowa, Urocza, Wiosenna, Wiśniowa, Wschodnia od nr 83 do nr 125 (strona nieparzysta)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Marta Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

172 (81,90%)

Robert Nawrot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

38 (18,10%)

Okręg 12

Huczna, Muzyczna, Orkana, Sadowa, Słoneczna, Sosnowa, Wolska od nr 1 do nr 39 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 22A (strona parzysta), Wschodnia od nr 127 do końca (strona nieparzysta), Zaradzyńska (z wyłączeniem nr 15 i nr 20)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Maria Świątkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

163 (68,78%)

Aleksandra Rogaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

74 (31,22%)

Okręg 13

1 Maja, Biała, majora Hubala od nr 1 do nr 49 (strona nieparzysta), Karminowa, Kolorowa, Kosmowskiej od nr 1 do nr 33 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 12 (strona parzysta), Krótka, Malinowa, Owocowa, Północna od nr 2 do nr 22 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 17 (strona nieparzysta), Skromna, Taneczna, Wąska, Wolska od nr 24 do końca (strona parzysta) i od nr 39a do końca (strona nieparzysta), Zaradzyńska nr 20, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bożenna Szcześniak-Rydz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

216 (81,51%)

Wiesława Pajchert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

49 (18,49%)

Okręg 14

Nowa Gadka: Akacjowa nr 14, od nr 40 do nr 84 (strona parzysta), od nr 113 do nr 139 (strona nieparzysta), Łączna, Ogrodników, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Jadwiga Ścibór

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

74 (55,22%)

Dorota Magdalena Szczesio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

60 (44,78%)

Okręg 15

Wola Zaradzyńska: Akacjowa nr 1d, 31 i 34b, Chmielna, Graniczna w Woli Zaradzyńskiej, majora Hubala (strona parzysta) i od nr 51 do końca (strona nieparzysta), Leśna, Miodowa, Ogrodników nr 1, 1a, 1b i 1c, Południowa, Zaradzyńska nr 15

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Henryk Wawrzko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY KSAWERÓW

95 (39,42%)

Aneta Liliana Walaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII KOPCZEWSKIEJ

146 (60,58%)