Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szczyrk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

OSIEDLE Nr 1 Ulice: Bratków, Graniczna, Kwiatowa, Narcyzów, Pod Brzeziną, Stokrotek, Szczytowa, Osiedle: Bieniatka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Agata Pezdek
    165 (86,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Włodzimierz Gębala
    25 (13,16%)

Okręg 2

OSIEDLE Nr 1 Ulice: Beskidzka od nr 109 - 191 (nieparzyste) i od nr 118 - 190 (parzyste), Bławatków, Chabrów, Jaśminowa, Kampingowa, Krokusów, Ogrodowa, Plażowa, Południowa, Szkolna, Woźna, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Bronisław Łaciak
    98 (44,34%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sabina Wawrzuta
    33 (14,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Tomasz Marek
    90 (40,72%)

Okręg 3

OSIEDLE Nr 2 Ulice: Beskidzka od nr 67 - 107 (nieparzyste), Klimczoka, Kolorowa, Orla, Różana, Słoneczna, Wczasowa, Osiedle: Więzikówka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jerzy Antoni Kwapisz
    72 (58,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marcin Mokry
    52 (41,94%)

Okręg 4

OSIEDLE Nr 2 Ulice: Beskidzka od nr 24 - 116 (parzyste), Deptak Nad Żylicą, Dworcowa, Jasna, Krótka, Miodowa, Skalista, Spacerowa od nr 30 - 50, Sportowa, Wypoczynkowa, Godziszczańska, Osiedle: Skalite.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Nikiel
    109 (72,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Michał Kazimierz Zemanek
    41 (27,33%)

Okręg 5

OSIEDLE Nr 2 Ulice: Beskidzka od nr 1 - 65A (nieparzyste) i od nr 2 - 22 (parzyste), Radosna, Spacerowa od nr 2 - 28, Turystyczna, Zdrowia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Iwona Elżbieta Fułat
    87 (55,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Daniel Kempny
    70 (44,59%)

Okręg 6

OSIEDLE Nr 3 Ulice: Cicha, Jaskółcza, Leśna, Letniskowa, Myśliwska od nr 2 - 58A (parzyste) i od nr 1 - 25 (nieparzyste), Skowronków, Słowików, Szpaków, Uzdrowiskowa, Osiedla: Kazimierula, Zapalenica.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystian Franciszek Harazin
    94 (62,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Kacper Jakub Janik
    56 (37,33%)

Okręg 7

OSIEDLE Nr 3 Ulice: Bukowa, Górska od nr 2 - 30 (parzyste) i od nr 1 - 7 (nieparzyste), Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Przedwiośnie, Willowa, Wrzosowa od nr 2 - 26 (parzyste).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Mirosław Wątroba
    0 (0,00%)

Okręg 8

OSIEDLE Nr 4 Ulice: Górska od nr 32 - 104 (parzyste) i od nr 9 - 27 (nieparzyste), Sasanek, Stroma, Śnieżna, Wrzosowa od nr 1 - 21 (nieparzyste).

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grażyna Gurba
    0 (0,00%)

Okręg 9

OSIEDLE Nr 4 Ulice: Grzybowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jeżynowa, Pasterska, Poziomkowa, Saneczkowa, Osiedle: Beskid.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Jakub Karol Walczak
    0 (0,00%)

Okręg 10

OSIEDLE Nr 5 Ulice: Wrzosowa od nr 23 - 29 (nieparzyste) i od nr 28 - 40 (parzyste), Osiedle: Podmagura.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Leszek Marciniak
    0 (0,00%)

Okręg 11

OSIEDLE Nr 6 Ulice: Cisowa, Gajowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jodłowa (numery nieparzyste), Leszczynowa, Myśliwska od nr 51 - 151 (nieparzyste), Olchowa, Orzechowa, Sosnowa, Wierzbowa od nr 16 - 30, Osiedle: Hondraski.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Paweł Żur
    146 (64,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Krzysztof Grzegorz Łoziński
    79 (35,11%)

Okręg 12

OSIEDLE Nr 6 Ulice: Akacjowa, Dębowa, Jodłowa (numery parzyste), Modrzewiowa, Myśliwska od nr 60 - 168 (parzyste) i od nr 27 - 49 (nieparzyste), Skośna, Świerkowa, Topolowa, Wierzbowa od nr 2 - 14.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Borys Matlak
    143 (68,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Wojciech Kazimierz Kaim
    65 (31,25%)

Okręg 13

OSIEDLE Nr 7 Ulice: Góralska, Narciarska, Olimpijska, Ondraszka, Osiedle: Czyrna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Grzegorz Jakubiec
    115 (64,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Ryszard Cembala
    62 (35,03%)

Okręg 14

OSIEDLE Nr 7 Ulice: Salmopolska od nr 2 - 34 (parzyste) i od nr 1 - 79A (nieparzyste), Widokowa, Zawodzie, Zwalisko, Osiedla: Migdalskie, Za Hańderką.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bożena Ewa Dziedzic
    160 (67,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Grzegorz Artur Janica
    76 (32,20%)

Okręg 15

OSIEDLE Nr 7 Ulice: Grabowa, Halna, Malinowa, Salmopolska od nr 36 - 50 (parzyste) i od nr 81 - 117 (nieparzyste), Skrzyczeńska, Wiślańska, Osiedla: Kotarz, Malinów, Młaki, Pośredni.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SZCZYRKOWIANIE RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 20 Danuta Ewa Kubaszek
    129 (75,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWO I SPOŁECZEŃSTWO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Bogusław Józef Cieślar
    41 (24,12%)