Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gołdap

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Babki, Bitkowo, Botkuny, Galwiecie, Górne.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maciej Krzysztof Kordjak
    161 (30,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Stachniewicz
    20 (3,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Kazaniecki
    110 (20,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Teresa Dzienis
    162 (30,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Steć
    83 (15,49%)

Okręg 2

Sołectwa: Dzięgiele, Konikowo, Kozaki, Nasuty, Pogorzel, Suczki, Zatyki.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Grażulis
    57 (13,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janina Pietrewicz
    203 (47,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Józef Jurewicz
    170 (39,53%)

Okręg 3

Sołectwa: Jabłońskie, Kośmidry, Marcinowo, Skocze.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Norbert Dawidowski
    52 (13,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Szkirel
    23 (5,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Mikulska
    27 (6,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Rafał Luto
    296 (74,37%)

Okręg 4

Sołectwa: Główka, Jeziorki Wielkie.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Łucja Morusiewicz
    15 (5,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Stanisław Pastuszyński
    35 (13,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Monika Marta Wałejko
    203 (80,24%)

Okręg 5

Sołectwa: Bałupiany, Barkowo, Jany, Juchnajcie, Łobody, Niedrzwica, Pietraszki, Rożyńsk Wielki, Wiłkajcie, obszar Podstrefy Gołdap Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (z ulicami: Ekonomiczną, Przemysłową, Graniczną, Strefową), oraz drogowego przejścia granicznego Gołdap – Gusiew.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jarosław Kwasiborski
    60 (16,76%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Zajączkowski
    181 (50,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GOŁDAPI

kandydatliczba głosów

  1. 21 Marek Aleksander Miros
    71 (19,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Jan Sidor
    46 (12,85%)

Okręg 6

Sołectwa: Dunajek, Grabowo, Kowalki, Osowo, Siedlisko.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marian Chmielewski
    104 (32,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Wójcik
    53 (16,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Aleksander Sztandera
    50 (15,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Stanisław Romuald Gryczko
    80 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Kazimierz Jan Kulesza
    33 (10,31%)

Okręg 7

Część Osiedla Nr 1, ulice: Górna 1, Konstytucji 3 Maja, Krzywa, Królewiecka, Osiedle I, Osiedle II, Partyzantów 16A, 16B, 16C, 16E, 18A, 20, 21, 23A, 23B, 23C, 26, 27, 27A, 27B, 28, Pod Piękną Górą, Wolności, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wioletta Maria Anuszkiewicz
    177 (35,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Herman
    116 (23,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Bronakowski
    77 (15,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Izabela Ewa Wojciechowicz
    132 (26,29%)

Okręg 8

Część Osiedla Nr 1, ulice: Cicha, Franciszka Mereckiego, Fryderyka Chopina, Józefa Bema, Kombatantów, Kościuszki, Łokietka, Mała, Marii Konopnickiej, Michała Kajki, Wysoka, Zielona, Źródlana.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Izabela Monika Hula-Milanowska
    32 (9,61%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jakub Sokół
    50 (15,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Tomasz Sala
    102 (30,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Makarewicz
    149 (44,74%)

Okręg 9

Osiedle Nr 2, ulice: Armii Krajowej numery parzyste 2 - 18 oraz numery nieparzyste 19 - 33, Ełcka, Jaćwieska, Lwowska, Olecka, Ogrodowa, Partyzantów 1 - 9, 12, 12A, 14, Polna, Tatyzy, Warszawska, Warsztatowa, Wileńska oraz Armii Krajowej 24, 26, 32, 32A.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Tobolski
    85 (10,63%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Tadeusz Malinowski
    87 (10,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Juchniewicz
    109 (13,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Celina Ostrowska
    166 (20,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Hołdyński
    353 (44,13%)

Okręg 10

Część Osiedla Nr 3, ulice: 11 Listopada, Osiedle Młodych, Spokojna, Żeromskiego 11 do końca bez nr 12 i 12A .

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Andrzej Murzyn
    102 (16,50%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Ewa Bożena Jankowska
    87 (14,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Zajkowski
    71 (11,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Jurewicz
    166 (26,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marian Mioduszewski
    192 (31,07%)

Okręg 11

Część Osiedla Nr 3, ulice: Armii Krajowej 1, 1A, 3, 11, 11A, 13, 15, 15A-D, 17, Górna 4, 5, 7A, 7C, 11, 15, 17, 21, 23, 25, Matejki, Mickiewicza, Plac Zwycięstwa bez nr 14 - 17D, Podgórna, Szkolna, Wąska oraz Górna 7, 13, 20.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Tomasz Sewioło
    42 (5,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Aleksander Sikorski
    60 (8,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kamil Robert Markowski
    102 (14,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Michał Mościński
    181 (25,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Wawrzyn
    319 (45,31%)

Okręg 12

Część Osiedla Nr 4, ulice: Boczna, Generała Sikorskiego, Klonowa, Krótka, Lipowa 2, Paderewskiego numery nieparzyste, Plac Zwycięstwa 14 - 17D, Różana, Słoneczna, Stanisława Mikołajczyka, Suwalska 1 – 14A, Topolowa, Żeromskiego 1 - 7, 8, 8A, 9, 10, 12, 12A.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Beata Maria Otto
    231 (34,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Izabela Szkirel
    105 (15,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Waraksa
    30 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Dariusz Dutkowski
    187 (28,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Wrzosek
    111 (16,72%)

Okręg 13

Część Osiedla Nr 4, ulice: Armii Krajowej od nr 34 do końca, Emilii Plater, Księdza Popiełuszki, Malarska, Nad Jarem, Osiedle Emilii Plater, Paderewskiego numery parzyste, Reymonta.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNA GRUPA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Anna Podgórna-Ćwik
    8 (1,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maja Poniatowska
    125 (20,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Antoni Banel
    76 (12,18%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Józef Tyszlak
    138 (22,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jolanta Czyżewska
    32 (5,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Władysław Pawłowski
    93 (14,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zdzisław Janczuk
    152 (24,36%)

Okręg 14

Część Osiedla Nr 5, ulice: 1 - go Maja, Jeziorowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa bez nr 2, Łączna, Pagórkowa, Plażowa, Promenada Zdrojowa, Spacerowa, Sportowa, Stadionowa, Suwalska od nr 15 do końca, Ustronie, Wczasowa, Wiosenna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zbigniew Jan Mieruński
    179 (32,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Grzegorz Baniel
    64 (11,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Budziński
    67 (12,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Andrzej Adam Pianka
    105 (19,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Agnieszka Izabela Mańkowska
    128 (23,57%)

Okręg 15

Część Osiedla Nr 5, ulice: Akacjowa, Bagienna, Bukowa, Brzozowa, Cisowa, Cmentarna 1, 1A, 5, 5A, 7, 7B, 9, 9A, 9B, 11, 13, Dolna, Gumbińska 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 6, 12, Jaworowa, Jodłowa, Mazurska, Modrzewiowa, Nadbrzeżna, Okrężna, Okrzei, Przytorowa, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Zatorowa. Osiedle Nr 6, ulice: Cmentarna nr parzyste, Gumbińska 9, 13, 15, 19, Zadumy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GOŁDAP - DOBRO WSPÓLNE”

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Grzegorz Słoma
    81 (18,97%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Gutowski
    43 (10,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Irena Chojnowska
    40 (9,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zofia Syperek
    132 (30,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wojciech Tabiś
    95 (22,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GOŁDAP

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Andrzej Kowalewicz
    36 (8,43%)