Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - ropczycko-sędziszowski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina Ropczyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Agata Strzyż
    209 (1,85%)
  2. 5 Edmund Stanisław Janowski
    46 (0,41%)
  3. 3 Jan Kukla
    36 (0,32%)
  4. 4 Marta Gancarz
    118 (1,04%)
  5. 2 Lucyna Barbara Litwicka - Chmura
    290 (2,57%)
  6. 7 Grzegorz Stanisław Szymaszek
    38 (0,34%)
  7. 8 Michał Wojciech Staroń
    85 (0,75%)
  8. 6 Grzegorz Łukasz Kukla
    45 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kazimierz Kubik
    71 (0,63%)
  2. 8 Michał Kamil Marciniec
    63 (0,56%)
  3. 1 Agnieszka Marciniec
    269 (2,38%)
  4. 2 Anna Strzępek
    33 (0,29%)
  5. 4 Ernest Jan Radoń
    144 (1,27%)
  6. 3 Barbara Załocha
    32 (0,28%)
  7. 9 Włodzimierz Józef Niedziela
    41 (0,36%)
  8. 6 Kazimierz Jan Niedźwiedź
    167 (1,48%)
  9. 7 Lidia Ochab
    41 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Andrzej Rygiel
    1 130 (10,00%)
  2. 2 Józef Drozd
    780 (6,91%)
  3. 6 Anna Jolanta Bielatowicz
    323 (2,86%)
  4. 3 Wioletta Barbara Czemarnik
    472 (4,18%)
  5. 4 Stanisław Strzałka
    445 (3,94%)
  6. 5 Robert Andrzej Kuraszkiewicz
    311 (2,75%)
  7. 8 Magdalena Zuzanna Żyłka
    83 (0,73%)
  8. 9 Piotr Bochenek
    269 (2,38%)
  9. 7 Zofia Teresa Mudryk
    250 (2,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Witold Darłak
    1 983 (17,55%)
  2. 2 Józef Rojek
    753 (6,67%)
  3. 4 Anna Wenc
    448 (3,97%)
  4. 3 Anna Sroka
    533 (4,72%)
  5. 5 Stanisław Jacek Golonka
    444 (3,93%)
  6. 7 Halina Ewa Krysa
    136 (1,20%)
  7. 8 Anna Eliza Wyżkiewicz
    132 (1,17%)
  8. 6 Tomasz Pociask
    361 (3,20%)
  9. 9 Stanisław Andrzej Wrona
    715 (6,33%)

Okręg 2

gmina Sędziszów Małopolski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Wojciech Kiebała
    457 (4,77%)
  2. 5 Monika Mazur
    269 (2,81%)
  3. 8 Stanisław Adam Pałkoń
    102 (1,07%)
  4. 7 Joanna Monika Jakubek
    53 (0,55%)
  5. 3 Piotr Adam Bała
    417 (4,35%)
  6. 2 Stanisław Kazimierz Ziemiński
    408 (4,26%)
  7. 4 Lucyna Doroba
    369 (3,85%)
  8. 6 Zbigniew Pałkoń
    98 (1,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Eugenia Gwizdak
    26 (0,27%)
  2. 1 Andrzej Ryszard Świerad
    327 (3,41%)
  3. 2 Maria Danuta Ochał
    89 (0,93%)
  4. 4 Janusz Jakubek
    42 (0,44%)
  5. 6 Natalia Jadwiga Kozek
    44 (0,46%)
  6. 3 Dominik Lorenc
    129 (1,35%)
  7. 8 Mateusz Pałka
    193 (2,02%)
  8. 7 Andrzej Stanisław Kukla
    52 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimierz Marcin Stelmach
    171 (1,79%)
  2. 5 Anna Świerad
    43 (0,45%)
  3. 1 Barbara Traciak
    434 (4,53%)
  4. 4 Teodozja Król
    191 (1,99%)
  5. 3 Kazimierz Charchut
    101 (1,05%)
  6. 6 Andrzej Józef Maziarz
    54 (0,56%)
  7. 7 Robert Gąsior
    75 (0,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bernadeta Dorota Frysztak
    2 101 (21,94%)
  2. 2 Piotr Andrzej Kapusta
    761 (7,95%)
  3. 5 Maria Alicja Grodecka
    249 (2,60%)
  4. 4 Marek Flis
    379 (3,96%)
  5. 3 Krzysztof Dziuba
    389 (4,06%)
  6. 6 Andrzej Bączkowski
    802 (8,37%)
  7. 7 Beata Teofila Stachnik
    174 (1,82%)
  8. 8 Wiesław Bogusław Wojdon
    461 (4,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW PATRIOTYCZNYCH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Aleksander Marek Łobaza
    51 (0,53%)
  2. 2 Grzegorz Zygmunt Drozd
    50 (0,52%)
  3. 3 Aleksandra Wróblewska
    16 (0,17%)

Okręg 3

gmina Iwierzyce, gmina Ostrów, gmina Wielopole Skrzyńskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Czesław Leja
    451 (4,30%)
  2. 3 Stanisław Paryś
    327 (3,12%)
  3. 2 Tadeusz Sowa
    453 (4,32%)
  4. 1 Jerzy Cezary Niedzielski
    583 (5,56%)
  5. 4 Anna Maria Draus
    151 (1,44%)
  6. 7 Natalia Justyna Kosińska - Lis
    97 (0,92%)
  7. 8 Sławomir Krawczyk
    120 (1,14%)
  8. 6 Elżbieta Zofia Serafin - Marszałek
    86 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH

kandydatliczba głosów

  1. 6 Maciej Stanisław Łomnicki
    26 (0,25%)
  2. 1 Małgorzata Halina Pieprzak
    86 (0,82%)
  3. 3 Anna Antonina Szopińska
    156 (1,49%)
  4. 2 Arkadiusz Jacek Kotowski
    153 (1,46%)
  5. 4 Zbigniew Tabasz
    73 (0,70%)
  6. 5 Ewa Barbara Przybyła
    82 (0,78%)
  7. 7 Adam Darłak
    44 (0,42%)

KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Jakub Konrad Jakubiec
    228 (2,17%)
  2. 8 Wiesław Jan Lech
    200 (1,91%)
  3. 2 Maria Joanna Świniuch
    335 (3,19%)
  4. 1 Marcin Świerad
    1 004 (9,57%)
  5. 5 Halina Janina Piecuch
    282 (2,69%)
  6. 3 Marzena Alina Cielec
    350 (3,34%)
  7. 4 Stanisław Ignacy Wojnarowski
    227 (2,16%)
  8. 7 Sławomira Marciniec
    119 (1,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Bezara
    1 025 (9,77%)
  2. 2 Marian Dwojak
    523 (4,99%)
  3. 3 Marzena Jolanta Sokołowska - Andreasik
    267 (2,55%)
  4. 4 Zofia Ochab
    401 (3,82%)
  5. 5 Rafał Bokota
    780 (7,44%)
  6. 6 Jarosław Broda
    1 196 (11,40%)
  7. 8 Łukasz Paweł Tobiasz
    217 (2,07%)
  8. 7 Agnieszka Rachwalska
    446 (4,25%)