Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - brodnicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brodnica miasto

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Piątek
    112 (1,01%)
  2. 1 Piotr Paweł Grążawski
    1 375 (12,41%)
  3. 9 Roman Erazm Rozwadowski
    78 (0,70%)
  4. 4 Lucyna Emilia Sobiesińska
    123 (1,11%)
  5. 8 Krzysztof Skowroński
    118 (1,06%)
  6. 5 Halina Teresa Pawłowska
    61 (0,55%)
  7. 2 Mieczysław Eugeniusz Górski
    85 (0,77%)
  8. 3 Antoni Lech Marchlewski
    257 (2,32%)
  9. 7 Hanna Janina Lejs
    23 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosława Barbara Karpowicz
    718 (6,48%)
  2. 3 Marek Tęgowski
    86 (0,78%)
  3. 5 Damian Paweł Rędzikowski
    31 (0,28%)
  4. 6 Joanna Ewa Ludwiczak
    30 (0,27%)
  5. 2 Adam Jakub Twarogowski
    321 (2,90%)
  6. 7 Mateusz Kazimierz Stachowiak
    91 (0,82%)
  7. 8 Iwona Kraśniewska
    25 (0,23%)
  8. 9 Bogdan Krzysztof Korecki
    84 (0,76%)
  9. 4 Marta Maria Pajączkowska
    48 (0,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Janusz Borowski
    317 (2,86%)
  2. 2 Małgorzata Katarzyna Miętkiewicz
    582 (5,25%)
  3. 4 Robert Andrzej Stańko
    139 (1,25%)
  4. 1 Waldemar Janusz Gęsicki
    404 (3,65%)
  5. 5 Barbara Glinka
    61 (0,55%)
  6. 6 Dorota Olwert
    43 (0,39%)
  7. 7 Jerzy Witkowski
    188 (1,70%)
  8. 8 Krystyna Maria Dżur
    155 (1,40%)
  9. 9 Jacek Piotr Sochacki
    151 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Teresa Wójcik
    36 (0,32%)
  2. 8 Barbara Maria Ostrowska
    35 (0,32%)
  3. 4 Hanna Agnieszka Rutkowska
    100 (0,90%)
  4. 2 Maciej Rżeński
    444 (4,01%)
  5. 5 Jarosław Hiszpański
    115 (1,04%)
  6. 3 Wojciech Szulc
    448 (4,04%)
  7. 1 Piotr Bogusław Boiński
    1 557 (14,05%)
  8. 6 Beata Pesta
    79 (0,71%)
  9. 9 Zbigniew Jan Nowiński
    139 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mateusz Wróblewski
    186 (1,68%)
  2. 6 Anna Wojewódzka-Meler
    20 (0,18%)
  3. 2 Zdzisław Kędzia
    705 (6,36%)
  4. 1 Tomasz Antoni Wysocki
    716 (6,46%)
  5. 3 Janusz Krzysztof Rosik
    366 (3,30%)
  6. 5 Urszula Sarnowska
    68 (0,61%)
  7. 9 Anna Jadwiga Hildebrandt
    155 (1,40%)
  8. 8 Małgorzata Monika Szmidt
    119 (1,07%)
  9. 7 Adam Raczkowski
    87 (0,79%)

Okręg 2

Jabłonowo Pomorskie, Bobrowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grażyna Weronika Taranowska
    241 (4,25%)
  2. 2 Piotr Ireneusz Śliwowski
    505 (8,91%)
  3. 1 Piotr Paweł Mazur
    599 (10,57%)
  4. 5 Natalia Ewa Gilewicz
    68 (1,20%)
  5. 4 Jakub Szulc
    404 (7,13%)
  6. 6 Beata Maria Kwiatkowska
    57 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mateusz Szyszkowski
    503 (8,88%)
  2. 6 Kamil Tomasz Kalita
    77 (1,36%)
  3. 3 Kamila Anna Balińska
    61 (1,08%)
  4. 4 Emilia Jamroży
    24 (0,42%)
  5. 2 Tomasz Liszewski
    21 (0,37%)
  6. 5 Joanna Patrycja Kulka
    33 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Teresa Małkiewicz
    631 (11,13%)
  2. 2 Marek Buchalski
    814 (14,36%)
  3. 3 Jan Jakubowski
    266 (4,69%)
  4. 4 Andrzej Maciąg
    148 (2,61%)
  5. 6 Marzena Jarzembska
    364 (6,42%)
  6. 5 Agnieszka Trędowska
    270 (4,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Agnieszka Olszewska
    47 (0,83%)
  2. 1 Marek Czarnecki
    454 (8,01%)
  3. 2 Antoni Dogoński
    80 (1,41%)

Okręg 3

Brodnica gmina, Osiek, Świedziebnia, Zbiczno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jolanta Maria Jankowska
    151 (1,65%)
  2. 1 Krzysztof Grzegorz Jasieniecki
    749 (8,21%)
  3. 2 Michał Serowski
    258 (2,83%)
  4. 3 Wiesława Martewicz
    116 (1,27%)
  5. 5 Iwona Ewa Szwaracka
    67 (0,73%)
  6. 7 Daniel Zdziarski
    279 (3,06%)
  7. 6 Sławomir Oleksiak
    60 (0,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Borys Jan Kwiatkowski
    229 (2,51%)
  2. 2 Anita Szwedo
    142 (1,56%)
  3. 3 Sławomir Roskowski
    106 (1,16%)
  4. 4 Agnieszka Brach
    45 (0,49%)
  5. 5 Roman Cichowski
    42 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Sobczyk
    123 (1,35%)
  2. 1 Kazimierz Wolfram
    328 (3,59%)
  3. 2 Zenon Piotr Matuszewski
    484 (5,30%)
  4. 3 Stanisław Kosakowski
    696 (7,63%)
  5. 5 Elżbieta Maria Nowak
    116 (1,27%)
  6. 7 Beata Anna Piekalska
    58 (0,64%)
  7. 6 Jan Lewandowski
    51 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Michał Burkwicz
    883 (9,68%)
  2. 3 Barbara Mirosława Kopańska
    680 (7,45%)
  3. 2 Roman Pytlasiński
    931 (10,20%)
  4. 5 Krzysztof Paweł Draszba
    262 (2,87%)
  5. 4 Laura Beata Bartnicka
    261 (2,86%)
  6. 7 Violetta Sternicka-Twarogowska
    351 (3,85%)
  7. 6 Edward Durszlewicz
    142 (1,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Piotr Żbikowski
    281 (3,08%)
  2. 1 Mariusz Stanisław Wojdyło
    815 (8,93%)
  3. 3 Halina Honorata Murlik
    171 (1,87%)
  4. 4 Justyna Krystyna Skonecka
    95 (1,04%)
  5. 5 Piotr Pawelec
    66 (0,72%)
  6. 6 Mariola Anna Jastrzębska
    86 (0,94%)

Okręg 4

Górzno, Brzozie, Bartniczka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Bartoszewski
    109 (2,13%)
  2. 1 Arkadiusz Orłowski
    576 (11,24%)
  3. 4 Helena Maria Patalon
    60 (1,17%)
  4. 3 Maria Magdalena Szwedowska
    206 (4,02%)
  5. 2 Rafał Wróblewski
    275 (5,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSTAW NA ROZWÓJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Seroczyńska
    140 (2,73%)
  2. 5 Dominika Sakowicz
    94 (1,83%)
  3. 3 Mateusz Luliński
    73 (1,42%)
  4. 1 Iwona Kinga Florkiewicz
    135 (2,63%)
  5. 4 Daniel Tomasz Wierciński
    131 (2,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Rakoczy
    212 (4,14%)
  2. 2 Małgorzata Baran
    113 (2,20%)
  3. 4 Grzegorz Waldemar Bała
    104 (2,03%)
  4. 5 Agnieszka Drelich-Magdziak
    34 (0,66%)
  5. 1 Andrzej Kazimierz Krusiński
    378 (7,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ambroży Mikołaj Marchlewski
    639 (12,47%)
  2. 2 Małgorzata Ewa Smoczyńska
    585 (11,41%)
  3. 4 Marianna Murawska
    129 (2,52%)
  4. 3 Jacek Stanisław Kwas
    489 (9,54%)
  5. 5 Franciszek Zgliński
    266 (5,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Magdalena Paulina Jędraszek
    46 (0,90%)
  2. 1 Jakub Borus
    190 (3,71%)
  3. 4 Benedykt Piotr Wojciechowski
    32 (0,62%)
  4. 3 Paweł Patryk Sargalski
    44 (0,86%)
  5. 2 Katarzyna Brózda
    65 (1,27%)