Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zbiczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Zbiczno od nr 1 do nr 63, Wysokie Brodno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Karolina Kessler-Fanslau

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

54 (28,88%)

Wioletta Ostrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

87 (46,52%)

Mirosław Edmund Kijewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

14 (7,49%)

Rafał Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (17,11%)

Okręg 2

Zbiczno od nr 64 do nr 136, Zarośle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Chachulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

62 (33,88%)

Marek Szóstakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

64 (34,97%)

Łukasz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

18 (9,84%)

Marcin Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (21,31%)

Okręg 3

Zbiczno od nr 137 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Babalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

55 (31,61%)

Radosław Stawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

94 (54,02%)

Dominika Maria Otremba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (14,37%)

Okręg 4

Brzezinki, Żmijewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Mazanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

33 (20,89%)

Janusz Krzysztof Sendzikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

85 (53,80%)

Jacek Andrzej Siekliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (25,32%)

Okręg 5

Żmijewko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Hejka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

28 (24,35%)

Sławomir Stanisław Krzyżanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

41 (35,65%)

Mariusz Łaska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (29,57%)

Paweł Szypczyński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (10,43%)

Okręg 6

Ciche-od nr 1 do nr 50A, Robotno-Fitowo, Robotno, Rytebłota, Karaś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Metkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

21 (16,94%)

Mariusz Józef Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

71 (57,26%)

Kazimierz Alojzy Piliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (25,81%)

Okręg 7

Ciche-od nr 51 do końca, Głowin, Ładnówko, Rosochy, Koń, Grabiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Prussakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

11 (7,24%)

Tomasz Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

61 (40,13%)

Józef Dądelewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (38,16%)

Franciszek Rżeński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (14,47%)

Okręg 8

Pokrzydowo od nr 1 do nr 89

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Melkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

41 (21,24%)

Barbara Krystyna Hartka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPOŁECZNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

77 (39,90%)

Karol Kempkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

27 (13,99%)

Beata Maria Waruszewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (24,87%)

Okręg 9

Pokrzydowo – od nr 90 do nr 158, Bachotek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Ostrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

86 (45,26%)

Monika Karpińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

64 (33,68%)

Hieronim Knorps

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (21,05%)

Okręg 10

Pokrzydowo – od nr 159 do końca, Szramowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Krzysztof Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

32 (18,39%)

Wojciech Rajmund Nagórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

53 (30,46%)

Dariusz Stanisław Bajeński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (22,41%)

Beata Kazimiera Korfanty

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (28,74%)

Okręg 11

Zastawie, Równica, Staw, Lipowiec, Kaługa, Ławy Drwęczne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

52 (34,67%)

Mariola Barbara Marcinkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

45 (30,00%)

Wiesław Andrzej Rutecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (35,33%)

Okręg 12

Gaj-Grzmięca, Grzmięca, Strzemiuszczek, Czystebłota, Tęgowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Jan Koller

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

64 (51,61%)

Grzegorz Andrzej Ostrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (48,39%)

Okręg 13

Sumowo, Sosno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Golubska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

77 (48,73%)

Andrzej Wasilewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

51 (32,28%)

Waldemar Przemysław Rezmerowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

4 (2,53%)

Waldemar Andrzej Falkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (16,46%)

Okręg 14

Najmowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Jerzy Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

62 (31,63%)

Andrzej Grzegorz Krukowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

76 (38,78%)

Zbigniew Deja

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (10,71%)

Wiesław Roman Bykowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (18,88%)

Okręg 15

Sumówko, Godziszka, Mieliwo, Tomki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Adam Tracz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY GOLUBSKIEJ

34 (23,29%)

Paweł Piotr Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA RAKOWSKIEGO

71 (48,63%)

Wojciech Andrzej Gajewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (14,38%)

Wiesław Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

20 (13,70%)