Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Świebodzice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława II Śmiałego, Bolesława Krzywoustego, Dąbrówki, Generała Augusta Fieldorfa, Generała Władysława Andersa, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Henryka Probusa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Królowej Elżbiety, Księcia Bolka, Leszka Białego, Lotnicza, Mieszka I, Mieszka Starego, Piasta, Przechodnia, Przemysłowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Strefowa, Władysława Łokietka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Dąbrowski
    78 (2,70%)
  2. 2 Zofia Marek
    313 (10,85%)
  3. 3 Zdzisław Pantal
    181 (6,28%)
  4. 5 Piotr Dariusz Krzyśpiak
    46 (1,60%)
  5. 1 Łukasz Kwadrans
    305 (10,58%)
  6. 6 Agata Anna Kalafut
    85 (2,95%)
  7. 7 Natalia Moskwa
    32 (1,11%)
  8. 8 Marek Dariusz Jakubina
    85 (2,95%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Maria Bylińska
    50 (1,73%)
  2. 3 Rafał Bubel
    85 (2,95%)
  3. 2 Janina Jadwiga Ostrowska
    64 (2,22%)
  4. 1 Ewa Wioleta Dziwosz
    292 (10,12%)
  5. 5 Mateusz Stanisław Ławiński
    59 (2,05%)
  6. 6 Karol Kacper Loch
    24 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Ozga
    542 (18,79%)
  2. 2 Izabela Małgorzata Paszkowska
    49 (1,70%)
  3. 6 Grażyna Wiesława Bieniada
    79 (2,74%)
  4. 5 Piotr Tadeusz Cisoń
    23 (0,80%)
  5. 7 Dariusz Wiliński
    23 (0,80%)
  6. 8 Józef Pierzchała
    34 (1,18%)
  7. 3 Maria Ewa Frączek
    49 (1,70%)
  8. 4 Adam Marek Tobiasz
    57 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Stanisława Kosowska
    13 (0,45%)
  2. 3 Barbara Kaliciak
    26 (0,90%)
  3. 1 Małgorzata Mikołajczyk
    152 (5,27%)
  4. 7 Halina Siemińska
    18 (0,62%)
  5. 5 Maria Danuta Jaśkiewicz-Sokołowska
    19 (0,66%)
  6. 4 Zygfryd Marian Kowalik
    30 (1,04%)
  7. 2 Mariusz Wołoch
    47 (1,63%)
  8. 8 Leszek Józef Mazur
    24 (0,83%)

Okręg 2

Osiedla: Osiedle WSK Ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Akacjowa, Armii Krajowej, Brzozowa, Cicha, Cisowa, Dębowa, Długa, Jana Mikulicza, Jasna, Jaśminowa, Jeleniogórska, Kamiennogórska, Kasztanowa, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Łączna, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Ofiar Oświęcimskich, Ogrodowa, Patronacka, Pogodna, Polna, Promienna, Rekreacyjna, Różana, Sezamkowa, Solna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Strzelecka, Świerkowa, Tęczowa, Widna, Wiejska, Władysława Sikorskiego, Wrzosowa, Wysoka, Wzgórze Gustava Beckera, Zamkowa, Zimny Dwór, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Łukawski
    247 (12,60%)
  2. 6 Agata Kurasiak
    53 (2,70%)
  3. 4 Aneta Izabela Dobosz
    92 (4,69%)
  4. 7 Igor Kajetan Pauliński
    27 (1,38%)
  5. 2 Dariusz Grzegorz Błaszczyk
    44 (2,24%)
  6. 3 Małgorzata Elżbieta Nosal
    65 (3,31%)
  7. 5 Paweł Jan Białek
    69 (3,52%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”

kandydatliczba głosów

  1. 5 Lidia Maria Pytlak
    70 (3,57%)
  2. 1 Marcin Andrzej Cichoń
    154 (7,85%)
  3. 3 Bartłomiej Bartosz Markowski
    37 (1,89%)
  4. 2 Marcin Józef Filipiak
    137 (6,99%)
  5. 4 Adriana Kurdzielewicz
    37 (1,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zbigniew Andrzejewski
    60 (3,06%)
  2. 6 Iwona Małgorzata Karska
    26 (1,33%)
  3. 3 Krzysztof Sudor
    142 (7,24%)
  4. 7 Beata Jolanta Kuzera
    27 (1,38%)
  5. 1 Adam Paweł Pofelski
    238 (12,14%)
  6. 2 Bogumiła Zofia Kamińska
    24 (1,22%)
  7. 4 Katarzyna Woźniak
    49 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Halina Maria Mądra
    143 (7,29%)
  2. 2 Marek Wiciak
    27 (1,38%)
  3. 7 Mirosław Stanisław Połoszczański
    31 (1,58%)
  4. 6 Zofia Eugenia Sikora
    33 (1,68%)
  5. 4 Patryk Krzysztof Mieszawski
    12 (0,61%)
  6. 3 Ewa Kowalik
    109 (5,56%)
  7. 5 Agnieszka Angelika Zielesna
    8 (0,41%)

Okręg 3

Place: Plac Jana Pawła II, Plac Kościelny, Ulice: Adama Mickiewicza, Aleksandra Puszkina, Biskupa Ignacego Krasickiego, Bolesława Prusa, Browarowa, Chmielna, Fabryczna, Heleny Modrzejewskiej, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Krótka, Marii Skłodowskiej-Curie, Metalowców, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Piaskowa, Pocztowa, Rynek, Sportowa, Stefana Żeromskiego, Strzegomska, Szkolna, św. Ojca Pio, Świdnicka, Wałbrzyska, Wąska, Wojska Polskiego, Wolności.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marta Jagoda Karwas
    40 (2,15%)
  2. 1 Krystian Jerzy Wołoszyn
    513 (27,52%)
  3. 2 Zbigniew Opaliński
    90 (4,83%)
  4. 4 Teresa Zofia Małecka
    44 (2,36%)
  5. 6 Ewa Proć-Antoszewska
    37 (1,98%)
  6. 7 Krzysztof Paweł Baranowski
    68 (3,65%)
  7. 3 Jan Klepiec
    244 (13,09%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arkadiusz Dworzyński
    24 (1,29%)
  2. 4 Damian Michał Płoński
    17 (0,91%)
  3. 5 Kornela Anna Kalisz
    62 (3,33%)
  4. 6 Ewa Świerczyńska
    52 (2,79%)
  5. 1 Sebastian Biały
    124 (6,65%)
  6. 3 Monika Agnieszka Suchodolska
    33 (1,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Inga Anna Rajca
    43 (2,31%)
  2. 1 Adriana Jackowska
    106 (5,69%)
  3. 5 Klaudiusz Wasung
    15 (0,80%)
  4. 2 Mariusz Łukasz Pochroń
    25 (1,34%)
  5. 6 Marian Hawryluk
    46 (2,47%)
  6. 4 Bożena Bogusława Dudek
    9 (0,48%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Kowalski
    20 (1,07%)
  2. 4 Jagoda Gwiazda
    25 (1,34%)
  3. 2 Anna Apołenis
    40 (2,15%)
  4. 6 Agnieszka Kowalik
    23 (1,23%)
  5. 7 Piotr Stefan Grzybowski
    10 (0,54%)
  6. 5 Marek Tadeusz Wyrzykowski
    48 (2,58%)
  7. 1 Marek Gąsior
    106 (5,69%)

Okręg 4

Osiedla: Osiedle Białe Górki, Osiedle Sudeckie, Place: Plac Dworcowy, Ulice: Aleje Lipowe, Boczna, Ciernie, Droga Węglowa, Graniczna, Kazimierza Pułaskiego, Kolejowa, Lawendowa, Łąkowa, Malinowa Olszańska, Park Miejski, Parkowa, Rumiankowa, Sielska, Sienna, Spokojna, Stawowa, Środkowa, Tadeusza Kościuszki, Towarowa, Wiśniowa, Wodna, Zielona, Zwycięstwa, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA KOŻUCHOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Przemysław Wieczorek
    36 (1,57%)
  2. 3 Jacek Marcin Żygłowicz
    166 (7,26%)
  3. 2 Jerzy Kirklo
    77 (3,37%)
  4. 5 Iwona Bogumiła Moskwa
    67 (2,93%)
  5. 7 Beata Gawłowska
    111 (4,85%)
  6. 1 Bogdan Kożuchowicz
    312 (13,64%)
  7. 6 Maria Dobrzańska
    142 (6,21%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA „OBYWATELSKIE ŚWIEBODZICE”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Jerzy Czekaj
    215 (9,40%)
  2. 3 Dorota Józefa Michalska
    55 (2,40%)
  3. 5 Patryk Łukasz Biały
    78 (3,41%)
  4. 1 Mariusz Henryk Szafraniec
    348 (15,21%)
  5. 4 Genowefa Kuriata
    29 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA OZGI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janusz Kościukiewicz
    124 (5,42%)
  2. 5 Ilona Magdalena Rubis
    21 (0,92%)
  3. 7 Anna Wójciuk
    10 (0,44%)
  4. 2 Andrzej Eugeniusz Szczepankowski
    30 (1,31%)
  5. 3 Anna Chudaś
    15 (0,66%)
  6. 4 Sebastian Dawid Wysoczański
    34 (1,49%)
  7. 6 Jacek Fedorowicz
    114 (4,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Bernard Lewandowski
    20 (0,87%)
  2. 4 Władysława Elżbieta Galara
    17 (0,74%)
  3. 2 Beata Małgorzata Dudzic
    59 (2,58%)
  4. 6 Przemysław Chlebowski
    20 (0,87%)
  5. 5 Zbigniew Władysław Rawski
    24 (1,05%)
  6. 7 Władysław Moszumański
    50 (2,19%)
  7. 1 Zofia Cierniewska
    114 (4,98%)