Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brusy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bratkowa, Fiołkowa, Frezjowa, Generała J. Bema, Generała Kazimierza Sosnkowskiego, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Goździkowa, Harcerska, Jana III Sobieskiego, Józefa Poniatowskiego, Kalwaryjna od nr 12 do końca parzyste i od nr 15 do końca nieparzyste, Kazimierza Pułaskiego, Kazimierza Wielkiego, Kalinowa, Konwaliowa, Konarskiego, Kościuszki od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 24 do końca parzyste, Księdza pułkownika Józefa Wryczy, Lawendowa, Łanowa, Mieszka I, Modrakowa, Okrężna, Poziomkowa, Rumiankowa, Romualda Traugutta, Różana, Stefana Batorego, Tulipanowa, Władysława Jagiełły, Wybickiego, Wrzosowa, Zielona

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Stanisław Konstanty Mientki
    104 (22,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Olgierd Władysław Chylewski
    351 (77,14%)

Okręg 2

Osiedle nr 1 w Brusach – ulice: 2 Lutego, Akacjowa, Dworcowa, Generała Józefa Hallera, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, józefa chełmowskiego, Kalwaryjna od nr 1 do 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 10 parzyste, Kościuszki od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 22 parzyste, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Młyńska od nr 1 do nr 13 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste, Myśliwska, Na Zaborach, Plac Jana Pawła II, Pocztowa, Rzemieślnicza, Słoneczna, Stokrotki, Targowa od nr 1 do nr 9 nieparzyste i od nr 2 do nr 18 parzyste

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Wojciech Goebel
    69 (14,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Antoni Wiecki
    205 (43,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marek Adam Skórczewski
    193 (41,33%)

Okręg 3

Osiedle nr 1 w Brusach: Armii Krajowej, Brzozowa, Dębowa, Graniczna, Jodłowa, Karpacka, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Młyńska od nr 15 do końca nieparzyste i od nr 20 do końca parzyste, Nad Dworcem, Ogrodowa, Podgórna, Prosta, Spokojna, Sportowa, Świerkowa, Targowa od nr 20 do końca parzyste i od nr 11 do końca nieparzyste, Tęczowa, Wiśniowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Zblewski
    0 (0,00%)

Okręg 4

Osiedle nr 2 w Brusach: 3 Maja, Derdowskiego od nr 11 do końca, Feliksa Bolta, Floriana Ceynowy, Gdańska nr 1a, Jagiellońska, Karnowskiego, Królowej Jadwigi, Łokietka, Mściwoja II, Świętopełka, Wincentego Witosa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bartosz Michnowski
    55 (12,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Lubiński
    182 (40,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-REALNA ZMIANA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Adam Rutowski
    218 (47,91%)

Okręg 5

Osiedle nr 2 w Brusach: 1000 - Lecia, Bolesława Prusa, Błogosławionego Księdza Józefa Jankowskiego, Chełmowska, Derdowskiego od nr 1 do nr 10, Gdańska z wyjątkiem nr 1a, Kościelna, Ks. Augustyna Czarnowskiego, Łąkowa, Mickiewicza, Polna, Słowackiego, Szkolna, Wicka Rogali, Władysława Reymonta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Kulesza
    187 (51,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Zblewski
    179 (48,91%)

Okręg 6

Sołectwo Brusy-Jaglie Sołectwo Brusy-Wybudowanie Sołectwo Czarniż (Czarniż, Leśnictwo Giełdon) Sołectwo Żabno

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Stanisław Szczepański
    137 (38,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Witold Piotr Jaszewski
    221 (61,73%)

Okręg 7

Sołectwo Czapiewice (Czapiewice, Czapiewice-Wybudowanie) Sołectwo Czarnowo Sołectwo Gacnik Sołectwo Małe Gliśno (Małe Gliśno, Dąbrówka)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Rudnik
    169 (43,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Ireneusz Cysewski
    221 (56,67%)

Okręg 8

Sołectwo Główczewice Sołectwo Leśno (Leśno, Leśno-Wybudowanie, Kaszuba, Kaszuba Wybudowanie, Wysoka Zaborska)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Henryk Hamernik
    161 (26,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Dorszyński
    446 (73,48%)

Okręg 9

Sołectwo Przymuszewo (Przymuszewo, Kruszyn, Lendy, Parzyn, Peplin, Windorp) Sołectwo Rolbik (Rolbik, Laska, Warszyn, Widno, Widno Wybudowanie) Sołectwo Skoszewo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Józef Łącki
    162 (64,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Alicja Weronika Borzyszkowska
    91 (35,97%)

Okręg 10

Sołectwo Lubnia (Lubnia, Lubnia-Wybudowanie, Blewiec, Lubnia Popówka) Sołectwo Orlik (Orlik, Lamk)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Leszek Szymon Skwierawski
    271 (49,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Szczepański
    276 (50,46%)

Okręg 11

Sołectwo Zalesie (Zalesie, Zalesie-Wybudowanie)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Laska
    121 (49,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Emilia Maria Warnke
    122 (50,21%)

Okręg 12

Sołectwo Kosobudy (Kosobudy, Kosobudy-Wybudowanie) Sołectwo Kinice Sołectwo Huta (Huta, Broda, Chłopowy, Rudziny)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sławomir Józef Fifielski
    92 (16,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Kin
    385 (71,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 15 Magdalena Maria Bławat-Pestka
    65 (11,99%)

Okręg 13

Sołectwo Męcikał (Męcikał, Czernica, Dębowa Góra, Giełdon, Męcikał-Struga, Okręglik, Parowa, Pokrzywno, Spierwia, Turowiec)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Eugeniusz Daniłko
    211 (66,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Teresa Breska
    105 (33,23%)

Okręg 14

Sołectwo Małe Chełmy (Małe Chełmy, Małe Chełmy-Wybudowanie, Antoniewo, Antoniewo Wybudowanie) Sołectwo Wielkie Chełmy (Wielkie Chełmy, Wielkie Chełmy-Wyb. , Asmus, Krównia, Młynek)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Ossowski
    60 (20,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marzena Barbara Leszczyńska
    229 (79,24%)

Okręg 15

Sołectwo Czyczkowy (Czyczkowy, Czyczkowy-Wybudowanie)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kazimierz Paweł Drobinski
    89 (25,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA MIASTA, GMINY I POWIATU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bernadeta Danuta Niebrzydowska
    265 (74,86%)