Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Cedynia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część miasta Cedyni obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Fryderyka Chopina, Ks. Piotra Ściegiennego, Ks. Skorupki, Tadeusza Kościuszki, Plac Wolności

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Witold Prucnal
    79 (49,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Maciej Szperka
    81 (50,63%)

Okręg 2

część miasta Cedyni obejmująca ulice: Czcibora, Pułaskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Janina Jolanta Surówka
    72 (47,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Krupińska
    80 (52,63%)

Okręg 3

część miasta Cedyni obejmująca ulice: Pocztowa, Staromiejska, Mieszka I, Zygmuntowska, część ulicy Marii Konopnickiej od nr 1 do nr 9, część ulicy Kolonia budynek nr 29

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Lech Stanisław Kopiecki
    83 (50,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Czesław Karkowski
    82 (49,70%)

Okręg 4

część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Marii Konopnickiej nr 11, blok nr 15 A, B, C, blok nr 17 A, B, C, część ulicy Kolonia blok nr 4 A, B, C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Krzysztof Mirosław Nowak
    71 (62,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zenon Blachnierek
    43 (37,72%)

Okręg 5

część miasta Cedyni obejmująca ulice: część ulicy Kolonia blok nr 23 A, B, C, D, E, blok nr 27 A, B, C, D, E

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Danuta Halina Paluch
    97 (67,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Izabela Anna Sztorc
    46 (32,17%)

Okręg 6

część miasta Cedynia obejmująca ulice: część ulicy Kolonia od nr 1 do nr 17 (Stara Kolonia), blok nr 21 A, B, część ulicy Marii Konopnickiej nr 10, 12, Willowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Andrzej Henryk Mazur
    52 (47,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mirosław Henryk Ludwiczak
    58 (52,73%)

Okręg 7

sołectwo Lubiechów Dolny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marta Wójcik
    17 (18,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bogusław Stanisław Rajnert
    77 (81,91%)

Okręg 8

sołectwo Bielinek oraz część sołectwa Piasek-część miejscowości Piasek od nr 75 do nr 96/2

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Piotr Głowniak
    126 (72,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Antonina Krajewska-Pędzik
    49 (28,00%)

Okręg 9

sołectwo Piasek: część miejscowości Piasek od nr 1 do nr 74 i od nr 97 do końca miejscowości oraz miejscowości; Barcie, Piasecznik, Trzypole

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Czesława Maria Borgul
    143 (73,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jerzy Zacharewicz
    52 (26,67%)

Okręg 10

sołectwo Lubiechów Górny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marcin Paluch
    56 (48,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Jan Drela
    59 (51,30%)

Okręg 11

sołectwo Czachów, sołectwo Łukowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Gers
    19 (16,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Monika Katarzyna Rogowska
    93 (83,04%)

Okręg 12

sołectwo Orzechów, sołectwo Żelichów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Stanisław Martyka
    80 (54,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Natalia Zagórska
    66 (45,21%)

Okręg 13

sołectwo Golice, sołectwo Radostów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Józef Henryk Maćkowiak
    62 (50,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Rafał Marian Kiniorski
    61 (49,59%)

Okręg 14

sołectwo Osinów Dolny, Sołectwo Stary Kostrzynek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jolanta Zielińska
    71 (46,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zdzisław Tondel
    82 (53,59%)

Okręg 15

sołectwo Stara Rudnica, sołectwo Siekierki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA CEDYNIA NASZ DOM

kandydatliczba głosów

  1. 12 Stanisław Olechnowicz
    108 (68,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE DLA GMINY"

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Nowacka
    50 (31,65%)