Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Płośnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Bartłomieja Rusina, Kościelna Nr 6, 8, 10, 12, Kościelna od Nr 35 do Nr 81, Kwiatowa, Lipowa, Ks. Sylwestra Kończala, Nowa, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Jarosław Kiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

53 (23,25%)

Sylwia Bagniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

118 (51,75%)

Włodzimierz Władysław Wasiek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

57 (25,00%)

Okręg 2

Sołectwo Płośnica obejmujące ulice: Dworcowa, Działdowska, Leśniczówka, Młyńska, Rabusiewo, Sasorowo, Kościelna od Nr 1 do Nr 34 z wyłączeniem Nr 6, 8, 10, 12.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Józef Duda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

116 (48,54%)

Michał Breski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

123 (51,46%)

Okręg 3

Sołectwa: Gralewo i Murawki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Kornelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Turza Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Zaremba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

15 (14,02%)

Marek Nowakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

92 (85,98%)

Okręg 5

Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 1 do Nr 51B oraz numery od 93 do końca, z wyłączeniem Nr 113

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Orłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

62 (32,46%)

Karol Dziombowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

129 (67,54%)

Okręg 6

Sołectwo Gródki obejmujące miejscowość Gródki od Nr 52 do Nr 92 oraz Nr 113 oraz Sołectwo Prioma

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Zawadzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (27,66%)

Anita Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

60 (31,91%)

Tomasz Gajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

76 (40,43%)

Okręg 7

Sołectwa: Przełęk, Przełęk Kościelny, Przełęk Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Maciejewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

109 (67,70%)

Stanisław Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

52 (32,30%)

Okręg 8

Sołectwo Rutkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Roman Smyczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (18,97%)

Mirosława Bernadeta Żuchowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

94 (81,03%)

Okręg 9

Sołectwo Skurpie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Stanisław Łużewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWE "UGRUPOWANIE LOKALNE"

56 (40,58%)

Dorota Borkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

82 (59,42%)

Okręg 10

Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 1 do Nr 49 oraz Sołectwo Gruszka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Truszkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (43,08%)

Krzysztof Jacek Pszenny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

74 (56,92%)

Okręg 11

Sołectwo Niechłonin obejmujące miejscowość Niechłonin od Nr 50 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Anna Stańczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (41,62%)

Zbigniew Zenon Skonieczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

108 (58,38%)

Okręg 12

Sołectwo Jabłonowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Jarzynka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (28,43%)

Kazimierz Dramiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

141 (71,57%)

Okręg 13

Sołectwo Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Lemański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (56,57%)

Marek Mątowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

76 (43,43%)

Okręg 14

Sołectwo Wielki Łęck

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Janowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (39,31%)

Paweł Psiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

105 (60,69%)

Okręg 15

Sołectwo Mały Łęck

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Czepek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (28,30%)

Jerzy Antoni Miler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD 2018

76 (71,70%)