Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stepnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Bogusławie, Budzień oraz sołectwo Widzieńsko z miejscowością Krokorzyce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Andrzej Nowak
    81 (65,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Aneta Meszyńska
    42 (34,15%)

Okręg 2

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Bolesława Krzywoustego od nr 24 do nr 75/2, Leśna, Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Adam Bojko
    72 (66,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Maria Zenona Szczeblewska
    36 (33,33%)

Okręg 3

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: Osiedle Akacjowe od nr 1 do nr 4 oraz od nr 11 do nr 11D

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Aurelia Ewa Foremniak
    45 (42,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Sasza Radosław Kordzielewski
    61 (57,55%)

Okręg 4

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: Osiedle Akacjowe od nr 5 do nr 10B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Wrzosek
    0 (0,00%)

Okręg 5

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Dworcowa, Gen. Andersa, Józefa Piłsudskiego, Krótka, Księdza Zygmunta Kajuta, Ludwiczaka, Mokra, Parkowa, Portowa, Prosta, Przemysława, Sportowa, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Rajmund Bogacki
    79 (53,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Jacek Zygmunt Jacewicz
    70 (46,98%)

Okręg 6

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Stepnica: ulice-Jagiellońska, Kolejowa, Księdza Domańskiego, Łąkowa, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Bochniarz-Mutkowska
    116 (71,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Dariusz Stanisław Maranowski
    46 (28,40%)

Okręg 7

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego od nr 1 do 23b, Bolesława Śmiałego, Jana III Sobieskiego, Kazimierza Wielkiego, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Tęczowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Zygmunta Starego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Agnieszka Makowska
    79 (65,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Waldemar Lasik
    41 (34,17%)

Okręg 8

Część gminy Stepnica obejmująca część sołectwa Stepnica: ulice-Młynarska, Rybacka, Studzienna, Władysława Sikorskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Elżbieta Kaliska
    47 (54,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Grażyna Ewa Daszkiewicz
    39 (45,35%)

Okręg 9

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Piaski Małe, Stepniczka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marek Kleszcz
    79 (75,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Karolina Banaś
    26 (24,76%)

Okręg 10

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Miłowo, Zielonczyn, Żarnówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zdzisław Kędzierski
    0 (0,00%)

Okręg 11

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Żarnowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Aneta Magdalena Dąbrowska
    99 (72,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Katarzyna Białecka
    37 (27,21%)

Okręg 12

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Racimierz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Joanna Aleksandra Marszałek
    42 (59,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Anna Szewczyk
    29 (40,85%)

Okręg 13

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Jarszewko, Łąka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Edward Ławicki
    99 (80,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW!

kandydatliczba głosów

  1. 12 Anna Kordzielewska
    24 (19,51%)

Okręg 14

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwa: Gąsierzyno, Kopice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Kierzynkowska
    0 (0,00%)

Okręg 15

Część gminy Stepnica obejmująca sołectwo Czarnocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA WYGANOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ryszard Chmurowski
    0 (0,00%)