Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pisz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Teren gminy Pisz-wszystkie sołectwa: Sołectwo Jeglin (Miejscowość Jeglin), Sołectwo Karwik (Miejscowość Karwik), Sołectwo Kociołek Szlachecki (Miejscowość Kociołek Szlachecki), Sołectwo Kwik (Miejscowość Kwik), Sołectwo Łysonie (Miejscowość Łysonie), Sołectwo Pilchy (Miejscowość Pilchy), Sołectwo Rostki (Miejscowość Rostki), Sołectwo Szczechy Małe (Miejscowość Szczechy Małe), Sołectwo Szczechy Wielkie (Miejscowości: Szczechy Wielkie, Lisie Jamy), Sołectwo Trzonki (Miejscowości: Trzonki, Czarny Róg), Sołectwo Zdory (Miejscowość Zdory), Sołectwo Pogobie Średnie (Miejscowość Pogobie Średnie), Sołectwo Pogobie Tylne (Miejscowości: Pogobie Tylne, Piskorzewo, Wądołek, Kulik), Sołectwo Uściany (Miejscowości: Anuszewo, Uściany Stare, Uściany Nowe, Lipa Tylna, Wielki Las), Sołectwo Wąglik (Miejscowości: Wąglik, Wąglik-Kolonia, Jabłoń), Sołectwo Wiartel (Miejscowości: Wiartel, Wiartel Mały, Jaśkowo, Lipa Przednia), Sołectwo Ciesina (Miejscowość Ciesina), Sołectwo Hejdyk (Miejscowość Hejdyk), Sołectwo Karpa (Miejscowość Karpa), Sołectwo Turośl (Miejscowość Turośl), Sołectwo Zdunowo (Miejscowości: Zdunowo, Zimna), Sołectwo Babrosty (Miejscowość Babrosty), Sołectwo Jagodne (Miejscowości: Jagodne, Niedźwiedzie), Sołectwo Kocioł (Miejscowości: Kocioł, Rybitwy), Sołectwo Kocioł Duży (Miejscowość Kocioł Duży), Sołectwo Łupki (Miejscowość Łupki), Sołectwo Pietrzyki (Miejscowość Pietrzyki), Sołectwo Rakowo (Miejscowość Rakowo), Sołectwo Rakowo Piskie (Miejscowość Rakowo Piskie), Sołectwo Stare Guty (Miejscowość Stare Guty), Sołectwo Bogumiły (Miejscowość Bogumiły), Sołectwo Borki (Miejscowości: Borki, Szparki), Sołectwo Jeże (Miejscowości: Jeże, Dłutowo), Sołectwo Kałęczyn (Miejscowość Kałęczyn), Sołectwo Liski (Miejscowość Liski), Sołectwo Maszty (Miejscowość Maszty), Sołectwo Turowo (Miejscowość Turowo), Sołectwo Turowo Duże (Miejscowość Turowo Duże), Sołectwo Zawady (Miejscowość Zawady), Sołectwo Imionek (Miejscowość Imionek), Sołectwo: Maldanin (Miejscowość Maldanin), Sołectwo Snopki (Miejscowość Snopki), Sołectwo Szeroki Bór Piski (Miejscowość Szeroki Bór Piski)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Edmund Lipnicki
    241 (7,92%)
  2. 5 Henryk Mieczysław Klama
    49 (1,61%)
  3. 4 Grażyna Władysława Cicha
    54 (1,78%)
  4. 2 Waldemar Romachów
    200 (6,57%)
  5. 3 Lucyna Wioletta Kozioł
    122 (4,01%)
  6. 6 Krzysztof Czerwiński
    110 (3,62%)
  7. 8 Iwona Gutowska
    110 (3,62%)
  8. 9 Krzysztof Bąk
    34 (1,12%)
  9. 7 Elżbieta Jadwiga Borkowska
    32 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesław Jerzy Rutkowski
    159 (5,23%)
  2. 8 Jadwiga Szok
    7 (0,23%)
  3. 9 Katarzyna Paulina Rudnik
    20 (0,66%)
  4. 1 Hanna Modzelewska
    154 (5,06%)
  5. 3 Henryk Witold Górski
    35 (1,15%)
  6. 4 Hanna Szpanko
    12 (0,39%)
  7. 6 Paweł Berliński
    24 (0,79%)
  8. 5 Jacek Drabent
    98 (3,22%)
  9. 7 Arkadiusz Zenon Orłowski
    21 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Arkadiusz Makowski
    8 (0,26%)
  2. 7 Mariola Nadarzyn
    31 (1,02%)
  3. 1 Bogdan Baczewski
    82 (2,70%)
  4. 2 Edmund Trześniewski
    30 (0,99%)
  5. 3 Adam Cieśluk
    48 (1,58%)
  6. 5 Anna Synowczyk
    23 (0,76%)
  7. 4 Bożena Sekścińska
    28 (0,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Sławomir Konopka
    105 (3,45%)
  2. 1 Dariusz Olender
    184 (6,05%)
  3. 6 Małgorzata Chwojnicka
    23 (0,76%)
  4. 7 Justyna Skrodzka
    30 (0,99%)
  5. 5 Franciszek Gajdulewicz
    39 (1,28%)
  6. 3 Jolanta Roszczypała
    183 (6,02%)
  7. 2 Mariola Elżbieta Mierkowska
    111 (3,65%)
  8. 8 Bartosz Kosikowski
    130 (4,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paulina Puławska
    29 (0,95%)
  2. 1 Paweł Bosak
    86 (2,83%)
  3. 2 Barbara Barańska-Głowienka
    118 (3,88%)
  4. 4 Regina Ignaczuk-Franas
    29 (0,95%)
  5. 3 Waldemar Grajko
    94 (3,09%)
  6. 8 Adrian Łagodziński
    10 (0,33%)
  7. 7 Adam Kozikowski
    37 (1,22%)
  8. 9 Janusz Szok
    26 (0,85%)
  9. 6 Danuta Poreda
    76 (2,50%)

Okręg 2

Część miasta Pisz-teren po zachodniej stronie rzeki Pisy: ulice: Lipowa, Aleja Józefa Piłsudskiego, 1 Maja, Rybacka, dr. Władysława Klementowskiego, Gdańska, Jana Matejki, Kwiatowa, Leśna, Parkowa, Adama Mickiewicza, Fabryczna, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Polna, Stanisława Moniuszki, Wąska, Armii Krajowej, Gustawa Gizewiusza, Mikołaja Kopernika, Okopowa, Plac Ignacego Daszyńskiego, Ratuszowa, Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego nr 2, Wyzwolenia, Baśniowa, Bratnia, Dworcowa, Grunwaldzka, Jaszczurówka, Kominiarska, Letnia, Narożna, Nidzka, Nowy Świat, Olsztyńska, Orzyska, Owocowa, Piaskowa, Piękna, Stanisława Staszica, Św. Wojciecha, Warmińska, Wąglicka, Wędkarska, Wileńska, Wiosenna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Grażyna Barbara Magreta
    85 (2,56%)
  2. 2 Anna Małgorzata Bobko
    252 (7,59%)
  3. 4 Stanisław Gajda
    159 (4,79%)
  4. 8 Mirosław Andrzej Zajk
    130 (3,91%)
  5. 7 Wojciech Kacper Bylica
    93 (2,80%)
  6. 1 Jerzy Misierewicz
    316 (9,52%)
  7. 5 Krzysztof Franciszek Nadolny
    140 (4,22%)
  8. 6 Jolanta Ruszczyk
    36 (1,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Tumulski
    29 (0,87%)
  2. 6 Alina Tomaszewska
    10 (0,30%)
  3. 2 Katarzyna Barbara Wierzbowska
    24 (0,72%)
  4. 1 Przemysław Drężek
    22 (0,66%)
  5. 3 Robert Kucisz
    42 (1,26%)
  6. 4 Elżbieta Winek
    44 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 6 Adriana Elżbieta Plona
    13 (0,39%)
  2. 2 Karol Mariusz Malecki
    32 (0,96%)
  3. 1 Wojciech Butler
    38 (1,14%)
  4. 7 Patrycja Daria Ryło
    14 (0,42%)
  5. 8 Żaneta Maria Mieczkowska
    36 (1,08%)
  6. 5 Ewa Małgorzata Badysiak
    12 (0,36%)
  7. 3 Aldona Ewa Maciejczyk
    32 (0,96%)
  8. 4 Adam Jerzy Czerkas
    35 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Tomasz Stawecki
    244 (7,35%)
  2. 6 Joanna Małgorzata Cymmer
    57 (1,72%)
  3. 4 Agnieszka Kowalczyk-Wądołowska
    71 (2,14%)
  4. 7 Piotr Olszak
    140 (4,22%)
  5. 5 Renata Sulewska
    148 (4,46%)
  6. 8 Karol Święconek
    190 (5,72%)
  7. 3 Marek Józef Zuzga
    110 (3,31%)
  8. 1 Rafał Jerzy Grusznis
    309 (9,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Waldemar Stanisław Wojtowicz
    57 (1,72%)
  2. 2 Marta Agata Chrzanowska
    24 (0,72%)
  3. 1 Paweł Radosław Bazydło
    162 (4,88%)
  4. 4 Jolanta Barbara Lipińska
    54 (1,63%)
  5. 3 Robert Grądzki
    36 (1,08%)
  6. 6 Halina Irena Wesołowska
    48 (1,45%)
  7. 7 Ewelina Siwik-Wójtowicz
    38 (1,14%)
  8. 8 Ryszard Wolicki
    39 (1,17%)

Okręg 3

Część miasta Pisz-teren po wschodniej stronie rzeki Pisy: ulice: Dobra, Pogodna, Tęczowa, Warszawska, Wojska Polskiego od nr 3 do końca, Aleja Turystów, Juliusza Słowackiego, Konstantego I. Gałczyńskiego, Mazurska, Mecenasa Andrzeja Stefana Mireckiego, Michała Kajki, Młodzieżowa, Pionierów, Plac Amfiteatru, Spokojna, Targowa, Bliska, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Adama Czerniewskiego, Jagodna, Mała, Marii Konopnickiej, Słubicka, Jana Skrzetuskiego, Józefa Bema, Mieszka I, PCK, Stefana Żeromskiego, Usługowa, Władysława Jagiełły, Władysława Sikorskiego, Zgody, Daleka, Krańcowa, Krótka, Krzywa, Miła, Poprzeczna, Słoneczna, Spacerowa, Urocza, Bociania, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Gołębia, Grabowa, Jastrzębia, Jaworowa, Jesionowa, Jodłowa, Kowieńska, Orla, Piwna, Pszeniczna, Rysia, Smocza, Sosnowa, Sowia, Stefana Batorego, Suwalska, Topolowa, Żurawia, Żytnia, Agrestowa, Akacjowa, Chabrowa, Długa, Jasna, Jaśminowa, Jeziorna, Juliana Tuwima, Kalinowa, Klonowa, Krucza, Lisia, Łabędzia, Łąkowa, Miodowa, Radosława Misińskiego, Różana, Szeroka, Świerkowa, Świętojańska, Trzcinowa, Wilcza, Wiśniowa, Wronia, Zatorowa, Zielna, Andrzeja Kmicica, Bolesława Prusa, J. Pisańskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Onufrego Zagłoby, M. Wańkowicza, Michała Wołodyjowskiego, Mikołaja Reja

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PISKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Janusz Szymborski
    430 (10,27%)
  2. 2 Grzegorz Duda
    222 (5,30%)
  3. 7 Władysław Niesiobędzki
    147 (3,51%)
  4. 5 Dariusz Kaczkowski
    81 (1,93%)
  5. 3 Anna Kołakowska
    72 (1,72%)
  6. 9 Teresa Leszczyńska
    107 (2,56%)
  7. 10 Anna Rogowska
    17 (0,41%)
  8. 8 Wojciech Markowski
    50 (1,19%)
  9. 6 Władysław Kobus
    93 (2,22%)
  10. 4 Alicja Bąk
    49 (1,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dawid Rutka
    7 (0,17%)
  2. 1 Grzegorz Ariel Sobotka
    27 (0,64%)
  3. 5 Albert Gromiec
    23 (0,55%)
  4. 8 Iwona Szczubełek
    9 (0,21%)
  5. 7 Małgorzata Krom
    9 (0,21%)
  6. 3 Tomasz Pasieba
    1 (0,02%)
  7. 2 Anna Sabina Ruszczyk
    33 (0,79%)
  8. 4 Barbara Makowiecka
    11 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZENONA BEDNARCZYK

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mariusz Niedźwiedzki
    14 (0,33%)
  2. 1 Zenon Bednarczyk
    114 (2,72%)
  3. 2 Józef Makarski
    85 (2,03%)
  4. 7 Bożena Łukasik
    17 (0,41%)
  5. 5 Aneta Czyż
    11 (0,26%)
  6. 3 Alicja Glazer
    50 (1,19%)
  7. 9 Rafał Olender
    10 (0,24%)
  8. 8 Grzegorz Zbigniew Gawkowski
    15 (0,36%)
  9. 6 Marzena Jolanta Topka
    17 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dawid Tomasz Listowski
    207 (4,94%)
  2. 1 Andrzej Zadroga
    536 (12,80%)
  3. 8 Bożena Bogusława Klisiatys
    33 (0,79%)
  4. 4 Bogumiła Czerniawska
    36 (0,86%)
  5. 10 Tomasz Florczyk
    237 (5,66%)
  6. 7 Monika Pałdyna
    57 (1,36%)
  7. 3 Maciej Sparzak
    309 (7,38%)
  8. 6 Jolanta Zawalich
    78 (1,86%)
  9. 9 Leszek Szymański
    52 (1,24%)
  10. 5 Zbigniew Kalinowski
    39 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA PISKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Tabaka
    83 (1,98%)
  2. 6 Damian Kordal
    65 (1,55%)
  3. 3 Sylwia Banach
    35 (0,84%)
  4. 2 Krzysztof Kazimierz Kulenty
    63 (1,50%)
  5. 5 Magdalena Kleczkowska
    21 (0,50%)
  6. 7 Włodzimierz Roman Miszczak
    20 (0,48%)
  7. 4 Sebastian Zuzga
    212 (5,06%)
  8. 8 Magdalena Marcińczyk
    14 (0,33%)
  9. 10 Marcin Kamiński
    342 (8,17%)
  10. 9 Joanna Miller
    27 (0,64%)