Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Daleszyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Miasta Daleszyce, ulice: 3 Maja, Błonie, Chopina, Dębczyna, Głowackiego, Kościelna, Ługi, Moniuszki, Paderewskiego, Plac Cedry, Reja, Spacerowa, Ściegiennego, Świętokrzyska, Wigury, Wójtostwo, Zagórze, Zakościele, Zakręty

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Lidia Pietrzyk
    300 (65,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Grzegorz Banach
    157 (34,35%)

Okręg 2

Część Miasta Daleszyce, ulice: Kilińskiego, Kościuszki, Ławy, Mała, Plac Staszica, Polna, Rejtana, Za Ścięgnami, Żeromskiego, Kanałowa, Grottgera

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dorota Lucyna Klimek
    292 (56,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Bogusław Dziurski
    91 (17,64%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA "PRO CIVITAS" W PIEKOSZOWIE

kandydatliczba głosów

  1. 18 Alicja Furmanek
    133 (25,78%)

Okręg 3

Część Miasta Daleszyce, ulice: Mickiewicza, Sienkiewicza, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Andrzej Toboła
    344 (72,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Cedro
    133 (27,88%)

Okręg 4

Część sołectwa Suków, nr 1 - 154

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Maria Rybak
    281 (53,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisława Bożena Olejarczyk
    245 (46,58%)

Okręg 5

Część sołectwa Suków, nr 157 - do końca, ulice: Dymińska, Nad Lubrzanką

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Tomasz Zieliński
    295 (58,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ludwik Jan Kubicki
    208 (41,35%)

Okręg 6

Sołectwo Borków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Rafał Daniel Siwonia
    285 (86,63%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janina Lucyna Mikołajczyk
    44 (13,37%)

Okręg 7

Sołectwo Brzechów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Ewa Szumska
    321 (74,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Parkita
    108 (25,17%)

Okręg 8

Sołectwa: Cisów, Sieraków, Smyków, Widełki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Dzięcioł
    274 (43,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Joanna Renata Witkowska
    201 (31,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Dorota Renata Sikora
    154 (24,48%)

Okręg 9

Sołectwa: Danków-Wójtostwo, Niwy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Marek Kwiatek
    224 (30,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bernadeta Maria Krzywicka
    306 (41,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Edyta Maria Wojtaś
    209 (28,28%)

Okręg 10

Sołectwa: Komórki, Szczecno, Trzemosna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Czesław Skrybuś
    454 (83,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Józef Janaszek
    91 (16,70%)

Okręg 11

Sołectwo: Kranów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zenobia Wojciechowska
    162 (53,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA, PRZYJAŹŃ, PATRIOTYZM - DZIAŁAMY LOKALNIE

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Kaniszewska
    143 (46,89%)

Okręg 12

Sołectwo: Marzysz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Jamioł
    219 (55,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Sławomir Nowicki
    173 (44,13%)

Okręg 13

Sołectwo: Mójcza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Rafał Sarek
    329 (62,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Jończyk
    195 (37,21%)

Okręg 14

Sołectwo: Niestachów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Jan Machul
    382 (65,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Katarzyna Baran
    199 (34,25%)

Okręg 15

Sołectwo: Słopiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA MERESIŃSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Marcin Dziadowicz
    257 (76,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiktor Kruk
    79 (23,51%)