Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Parczew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Parczew ulice: Akacjowa, Apolinarego Nosalskiego, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brzozowa, Bukowa, Ciołkowskiego, Dębowa, Jaworowa, Jodłowa, Kleeberga, Kopernika, Kosmonautów, Kościuszki, Kwiatowa, Langiewicza, Partyzantów, Słoneczna, Sosnowa, Spadochroniarzy, Szkolna, Świerkowa, Zofii Walencow

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anetta Weremczuk
    143 (23,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Ściuba
    72 (11,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Piekarska
    254 (41,64%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Wodziński
    141 (23,11%)

Okręg 2

Parczew ulice: 11 Listopada od Nr 64 do końca, 1 Maja, Działkowa, Krańcowa, Łąkowa, Parkowa, Piwonia, Wodociągowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Łukasz Janusz Gołąb
    180 (38,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Banach
    144 (31,10%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Stefan Zawistowski
    102 (22,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Marian Pawelec
    37 (7,99%)

Okręg 3

Parczew ulice: Aleje Jana Pawła II, Aleje Zwycięstwa, Kardynała Wyszyńskiego, Lipowa, Lubartowska, PCK, Sportowa, Spółdzielcza od Nr 19 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Andrzej Świć
    190 (39,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

kandydatliczba głosów

  1. 17 Agnieszka Anna Dudzińska-Centkowska
    166 (34,87%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Błażewicz
    120 (25,21%)

Okręg 4

Parczew ulice: Spółdzielcza od Nr 1 do Nr 18

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Izabela Polak
    112 (27,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Krzewski
    106 (26,43%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Naumiuk
    183 (45,64%)

Okręg 5

Sołectwa: Jasionka, Szytki, Wierzbówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Stanisław Kowaluk
    149 (39,52%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Goździk
    228 (60,48%)

Okręg 6

Parczew ulice: 11 Listopada od Nr 1 do Nr 63, Nowowiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Domański
    109 (34,60%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Krzysztof Iwanek
    103 (32,70%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Czechowski
    103 (32,70%)

Okręg 7

Parczew ulice: Baczyńskiego, Biernackiego, Broniewskiego, Chałubińskiego, dr Zygmunta Tomaszunasa, Fryderyka Chopina, Kościelna, Miodowa, Pasteura, Skłodowskiej Curie, Stanisława Lema, Szpitalna, Tęczowa, Tuwima, Zbigniewa Herberta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Ignatiuk
    108 (23,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Leszek Wiśniewski
    235 (51,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SĄSIEDZI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jadwiga Ogłozińska
    114 (24,95%)

Okręg 8

Parczew ulice: Konopnickiej, Kraszewskiego, Krótka, Mickiewicza, Nadwalna, Nałkowskiej, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Reymonta, Rolna, Sienkiewicza, Słowackiego, Warszawska, Witosa, Włodawska, Wojska Polskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zbigniew Jaszcz
    107 (24,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusława Barbara Matejczuk
    171 (38,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZYGFRYD OSMÓLSKI

kandydatliczba głosów

  1. 20 Zygfryd Osmólski
    167 (37,53%)

Okręg 9

Sołectwa: Komarne, Laski, Pohulanka, Siedliki, Sowin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Chwalczuk
    0 (0,00%)

Okręg 10

Parczew ulice: Agrestowa, Bema, Chabrowa, Deszczowa, Klonowa, Krzywa, Laskowska, Malinowa, Morelowa, Orzechowa, Plac Wolności, Polna od Nr 1 do Nr 51E, Strażacka, Szeroka, Wiśniowa, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Halina Maria Żelazowska
    153 (32,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Duda
    197 (41,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Andrzej Kotliński
    58 (12,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA RUDZKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Paweł Kamil Rudzki
    68 (14,29%)

Okręg 11

Parczew ulice: Polna od Nr 52 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zdzisław Chmielarz
    111 (26,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Borowicz
    131 (31,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adam Kaczmarek
    171 (41,40%)

Okręg 12

Parczew ulice: Cicha, Dworcowa, Harcerska, Kolejowa, Pogodna, Poprzeczna, Prosta, Przemysłowa, Siemieńska, Składnicowa, Spokojna, Tartaczna, Władysława Jagiełły, Zbożowa , Zgodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Katarzyna Tchórzewska
    125 (23,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Skulimowski
    93 (17,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Adam Teleon
    189 (35,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Renata Kunaszyk
    133 (24,63%)

Okręg 13

Sołectwa: Brudno, Koczergi, Królewski Dwór

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY BLOCH

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Bloch
    230 (63,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Hawryluk
    134 (36,81%)

Okręg 14

Sołectwa: Babianka, Buradów, Tyśmienica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariola Grażyna Zarczuk
    108 (40,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Brzezowski
    156 (59,09%)

Okręg 15

Sołectwa: Michałówka, Przewłoka, Wola Przewłocka, Zaniówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWE POWIATU PARCZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Monika Anna Muszyńska
    86 (33,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sławomir Krzysztof Sokołowski
    169 (66,27%)