Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Laskowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Sechna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Jan Zelek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (50,19%)

Elżbieta Kazimiera Zabrzeńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

131 (49,81%)

Okręg 2

Sołectwo Ujanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Szpiech

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

226 (63,13%)

Józef Krzyżak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

132 (36,87%)

Okręg 3

Sołectwo Kobyłczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Piotr Grzegorzek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Krosna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wincenty Kołodziej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

197 (67,70%)

Wincenty Bukowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

94 (32,30%)

Okręg 5

Sołectwo Strzeszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Zbigniew Stach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

104 (62,28%)

Maria Uryga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

63 (37,72%)

Okręg 6

Sołectwo Żmiąca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Rosiek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

227 (66,18%)

Wioletta Pajor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

116 (33,82%)

Okręg 7

Sołectwo Jaworzna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Józef Gocal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Kamionka Mała (część): granica od strony północnej potok Orzełkówka, droga gminna Kamionka Mała – Rozdziele, potok Zakościele, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Roman Luksa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Kamionka Mała (część): granica od strony południowej potok Orzełkówka, droga gminna Kamionka Mała – Rozdziele, potok Zakościele, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Bukowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Laskowa (część): osiedla Jabłoniec, Dziedzicówka, granica rzeka Łososina, droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555 K, droga powiatowa Laskowa – Nagórze 1612 K, droga gminna Sławętówka – Wyrąb Jabłoniec, droga gminna Sławętówka Cuba – Rozdziele – (Krzyż), granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Sajdak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

170 (74,56%)

Łukasz Marek Kita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

58 (25,44%)

Okręg 11

Sołectwo Laskowa (część): osiedla Widoma, Kubówka, Nowy Świat, Odrończa, granica droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555 K, droga gminna Odrończa, droga powiatowa Laskowa – Nagórze 1612 K, droga gminna Sławętówka – Wyrąb Jabłoniec, droga gminna Sławętówka Cuba – Rozdziele – (Krzyż), granica sołectwa, droga wojewódzka Limanowa – Bochnia, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Frączek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

171 (64,29%)

Maria Stryczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

95 (35,71%)

Okręg 12

Sołectwa Laskowa (część): osiedla Jeziornik, Ptaszkówka, Bania, granica droga wojewódzka Limanowa – Bochnia, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Gurgul

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

193 (74,81%)

Ryszard Michał Ficoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA

65 (25,19%)

Okręg 13

Sołectwo Laskowa (część): osiedle Centrum, granica droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555 K, droga powiatowa Laskowa – Nagórze 1612 K, droga gminna Odrończa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Czesława Wrońska-Hebda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

146 (72,64%)

Andrzej Zelek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

55 (27,36%)

Okręg 14

Sołectwo Laskowa (część): osiedla Centrum od rzeki, Załpa, część osiedla Rozpite, granica droga powiatowa Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne 1555 K, droga gminna Laskowa – Rozpite, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Kazimierz Jonik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (62,61%)

Grzegorz Rozum

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

86 (37,39%)

Okręg 15

Sołectwo Laskowa (część): osiedla Nadole, Rozpite Góry, część osiedla Rozpite, granica rzeka Łososina, droga gminna Laskowa – Rozpite, granica sołectwa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Lis

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

141 (47,64%)

Władysław Bukowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA LIMANOWSKA TO LUBIĘ

63 (21,28%)

Irena Dorota Stanisławczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PATRIOCI POLSCY ZIEMIA LIMANOWSKA

92 (31,08%)