Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Siemiatycze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Artura Grottgera; Bartosza Głowackiego; Białostocka; Ciechanowiecka; Chabrowa; Emila Fieldorfa; Plac Jana Pawła II; Jarosława Dąbrowskiego; Kosynierów; Ks. Stanisława Brzóski; Leopolda Okulickiego; Łąkowa; 3 Maja; Mokra; Powstania Styczniowego; Rumiankowa; Romana Rogińskiego; Romualda Traugutta; Słoneczna; Walentego Lewandowskiego; Władysława Cichorskiego-Zameczka; Władysława Liniarskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Jarosław Niewiarowski
    189 (35,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Jarocka
    316 (58,52%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Zieniuk
    35 (6,48%)

Okręg 2

Bursztynowa; Drohiczyńska; Jana Kilińskiego; Krótka; Ks. Piotra Ściegiennego; Nowa; Ogrodowa numery parzyste, Ogrodowa od nr 13 do końca; Stanisława Przybyszewskiego; Szarych Szeregów; Targowa; Młodych Orłów; Wesoła; Wincentego Witosa; Zaszkolna; Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Arasimowicz
    203 (37,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Rybałtowski
    313 (58,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Roman Mlonka
    23 (4,27%)

Okręg 3

Legionów Piłsudskiego 14, 16, 18; Legionów Piłsudskiego 1, 3, 4, 6, 10A, 12; 11 Listopada 20

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Mariusz Niewierowski
    119 (43,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Melania Grygoruk
    156 (56,73%)

Okręg 4

Ogrodowa 7, 7A, 7B; Ogrodowa 9, 9A, 9B, 9C; Ogrodowa 11, 11A, 11B, 11C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Małgorzata Krzewicka-Szyszko
    86 (33,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Monika Zalewska
    145 (56,42%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anna Nikołajuk
    26 (10,12%)

Okręg 5

11 Listopada 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 45B, 45C, 45D, 45E, 45F, 45G

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Zdrojewski
    106 (32,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marcin Usakiewicz
    219 (67,38%)

Okręg 6

11 Listopada 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 26, 28, 28A, 28B, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 46A, 48, 48A, 50; Pałacowa 17A, 17B; Szpitalna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Teresa Maria Bąk
    155 (45,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Nayda
    189 (54,94%)

Okręg 7

Gen. Władysława Andersa; Gen. Władysława Sikorskiego; Kościelna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Wasilewski
    83 (24,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jerzy Roszczenko
    216 (62,79%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Zdasiuk
    45 (13,08%)

Okręg 8

Wysoka 51A, 51B, 51D, 66, 66A, 68, 68A, 70, 70A, 72, 72A, 74, 74A

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marcin Szuba
    68 (23,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Onieszczuk
    225 (76,79%)

Okręg 9

Wysoka 66B, 66C, 70B, 70C, 72B, 72C, 72D, 72E, 74B

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Bogucki
    178 (53,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Walentyna Kożuchowska
    153 (46,22%)

Okręg 10

Annopolska; Armii Krajowej do nr 14; Anny Jabłonowskiej; Franciszka Miłkowskiego; Jabłoniowa; Jana III Sobieskiego; Letnia; 11 Listopada od nr 51 do końca; Sadowa; Stefana Żeromskiego; Walendziuki; Wiosenna; Wiśniowa; Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Norbert Marks
    194 (35,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Hyndza
    317 (58,81%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Rafał Hyndza
    28 (5,19%)

Okręg 11

Armii Krajowej od nr 15 do końca; Fabryczna; Ignacego Gilewskiego; Józefa Ignacego Kraszewskiego; Marii Konopnickiej; Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Aneta Putkowska
    133 (33,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Antoni Kosieradzki
    269 (66,92%)

Okręg 12

Grodzieńska; 11 Listopada 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 49A, 49B, 49C, 49D, 49E, 49F; Małopolska; Pałacowa 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 18, 21, 21A, 22, 25; Świętojańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Halina Lewczuk
    83 (24,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Witold Berski
    187 (54,68%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Andrzej Bobienko
    72 (21,05%)

Okręg 13

Akacjowa; Brzozowa; Cerkiewna; Fiołkowa; Górna; Krzywa; Lawendowa; Leśna; Lipowa; Polna; Sosnowa; Wierzbowa; Wysoka od nr 1 do nr 51; Wysoka nr 52, 54, 54A, 55, 55A, 56, 56A, 58, 60D, 60E, 60F, 62, 64, 64A i 82

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Berent
    201 (39,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Igor Mironkiewicz
    304 (60,20%)

Okręg 14

Bohaterów Lenino; Bohaterów Monte Cassino; Bukowa; Dębowa; Kasztanowa; Klonowa; Kpt. Władysława Raginisa; Leszczynowa; Obrońców Helu; Obrońców Warszawy; Obrońców Westerplatte; Obrońców Wizny; Świerkowa; Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Katarzyna Hanna Twarowska
    223 (42,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Igor Śnieżko
    300 (57,36%)

Okręg 15

Adama Asnyka; Adama Mickiewicza; Bolesława Prusa; Cypriana Kamila Norwida; Elizy Orzeszkowej; Fryderyka Chopina; Henryka Sienkiewicza; Jana Kochanowskiego; Nadrzeczna; Mikołaja Reja; Stanisława Moniuszki; Juliusza Słowackiego; Słowicza; Słowiczyńska; Spacerowa; Sportowa; Plażowa; Władysława Stanisława Reymonta; Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogusław Benes
    237 (41,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA SIEMIATYCZ RAZEM PIOTRA SINIAKOWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jerzy Korowicki
    339 (58,85%)