Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Walce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Brożec, ulice: Kwiatowa, Lipowa, Miodowa, Ogrodowa, Reymonta od nr 58 do końca, Urbana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Maria Latus-Suchińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Brożec, ulice: Boczna, Konopnickiej, Leśna, Nowa, Piaskowa, Podgórna, Polna, Reymonta od nr 1 do nr 57, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Józef Banaś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Kromołów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Joanna Hruzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Rozkochów, ulice: Budowlanych, Głogowska, Osiedlowa, Polna, Swornicka, Wiejska od nr 1 do nr 19

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gerlinda Urszula Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Rozkochów, ulice: Biedrzychowicka, Brzezina, Wiejska od nr 20 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Ludwik Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Stradunia, ulice: Dębowa, Diamentowa, Kwiatowa, Lesiany, Opolska od nr 1 do nr 55, Sienkiewicza, Wałowa, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Ludwik Reinhard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Stradunia, ulice: Konopnickiej, Łąkowa, Młyńska, Opolska od nr 56 do końca, Plebiscytowa, Powstańców Śląskich, Rybarze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Jan Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Grocholub

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Jan Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwa Zabierzów, Ćwiercie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Sebastian Stokłosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo Walce, ulice: Eichendorffa, Hauptmana, Krapkowicka, Marianków, Mickiewicza, Miłosza, Nowa, Opolska od nr 92 do końca, Posiłek, Reymonta, Sienkiewicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Piotr Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Walce, ulice: Jasna, 1 Maja, Piaskowa, Polna, Zamkowa od nr 28 do końca, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gabriela Kubis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Walce, ulice: Konopnickiej, Kościelna, Krzywa, Studzienna, Urbana, Zamkowa od nr 1 do nr 27

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rudolf Paweł Białas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

52 (40,31%)

Jarosław Alojzy Brzezinka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

77 (59,69%)

Okręg 13

Sołectwo Walce, ulice: Krótka, Lipowa, Opolska od nr 20 do nr 91

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Konrad Nossol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Walce, ulice: Antoszka, Grobla, Krzewiaki, Łąkowa, Opolska od nr 1 do nr 19, Plac Górny, Podgórna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Jerzy Bar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

38 (29,92%)

Mateusz Piotr Burczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA

89 (70,08%)

Okręg 15

Sołectwo Dobieszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Maria Polok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)