Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ząbki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 Listopada, Adama Asnyka, Adama Leszyckiego, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Brzozowa, Chabrowa, Cicha, Cisowa, Cypriana Kamila Norwida, Drewnicka, Elizy Orzeszkowej, Franciszka Żwirki, Gabriela Narutowicza, Gen. F. Sławoja Składkowskiego, Gen. Józefa Hallera, Gen. Kazimierza Sosnkowskiego, Gen. Władysława Bortnowskiego, Górnośląska, Graniczna, Gwiaździsta, Henryka Sienkiewicza, I Brygady, Ignacego Paderewskiego, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła II, Józefa Bema, Józefa Chłopickiego, Józefa Sowińskiego, Kard. Stefana Wyszyńskiego, Karola Rychlińskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Klamrowa, Kolejowa, Kombatantów, Konstantego I. Gałczyńskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, ks. Konstantego Budkiewicza, ks. Piotra Skargi, ks. Wacława Kuleszy, Leopolda Lisa-Kuli, Leśna, Łąkowa, Marii Konopnickiej, Modrzewiowa, Mokra, Na Bagnie, Niepodległości, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Piaskowa, Piastowska, Piotra Wysockiego, Pogodna, Polna, Prosta, Radzymińska, Sezamkowa, Słowiańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stanisława Wigury, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Szpitalna, Torfowa, Wesoła, Wierzbowa, Wilcza, Wiśniowa, Wita Stwosza, Wojska Polskiego, Wolności, Zakopiańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM ZĄBKI

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ignacy Kazimierz Jarzyło
    210 (4,55%)
  2. 4 Hanna Teresa Rostkowska
    80 (1,73%)
  3. 3 Ewa Eliza Komorek
    88 (1,90%)
  4. 1 Sławomir Piotr Nowak
    406 (8,79%)
  5. 5 Ewa Marta Piekarz
    89 (1,93%)
  6. 6 Konrad Karol Adach
    91 (1,97%)
  7. 2 Andrzej Chibowski
    221 (4,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Beata Marzanna Skwierczyńska-Mizerska
    510 (11,04%)
  2. 4 Waldemar Kowalski
    72 (1,56%)
  3. 6 Agata Małgorzata Kajak
    62 (1,34%)
  4. 3 Sandra Elżbieta Miazga
    63 (1,36%)
  5. 2 Marek Tomasz Krawczyk
    139 (3,01%)
  6. 5 Magdalena Kacprzak-Mazur
    49 (1,06%)
  7. 7 Paweł Piotr Kielar
    61 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Elżbieta Maria Połomska
    104 (2,25%)
  2. 2 Wojciech Dariusz Gut
    631 (13,66%)
  3. 4 Olgierd Krzysztof Radoń
    151 (3,27%)
  4. 7 Magdalena Maliszewska
    52 (1,13%)
  5. 8 Marcin Jacek Kubicki
    262 (5,67%)
  6. 1 Jan Kurowicki
    442 (9,57%)
  7. 6 Piotr Michał Pieńkowski
    248 (5,37%)
  8. 3 Olga Kisiel
    589 (12,75%)

Okręg 2

17 Września, 3 - go Maja, Arkadego Fiedlera, Bartosza, Błękitna, Bociania, Brukowa, Bukowa, Ceglana, Dębowa, Dolna, Franciszka Stefczyka nr nieparzyste od 1 do 13A, Fryderyka Chopina, Gdyńska, Gustawa Morcinka, Harcerska, Heleny Flisowskiej, Hugona Kołłątaja, Jana Matejki, Jesienna, Jeziorna, Jodłowa, Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 2 do 124 i nieparzyste od 1 do 99, Józefa Poniatowskiego, Juliusza Rómmla, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Klonowa, Kręta, Krótka, Krzywa, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Sylwestra Zycha, Kwiatowa nr parzyste od 2 do 12, Legionów, Lipowa, Lotnicza nr parzyste od 2 do 18 i nieparzyste od 1 do 11, Łabędzia, Łagodna, Łodygowa, Mała, Mariana Langiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Obrońców nr parzyste od 28 do końca i nieparzyste od 33 do końca, Okrężna, Orla, Piotra Olszewskiego, Powstańców nr nieparzyste od 1 do 9, Rembertowska, Romualda Traugutta, Sióstr Biendarzewskich, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Sosnowa, Spacerowa, Stanisława Staszica, Stefana Okrzei, Szczęśliwa, Szkolna, Szwoleżerów nr parzyste od 2 do 38B i nieparzyste od 1 do 21, Targowa, Tęczowa, Topolowa, Ułańska, Warszawska, Wąska, Westerplatte, Wiosenna, Władysława Broniewskiego, Władysława Reymonta nr parzyste, Władysława Sikorskiego nr nieparzyste od 33 do 59A, Wojciecha Kossaka, Wrzosowa, Wyzwolenia, Zaciszna, Zielona, Zimna, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM ZĄBKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Adrian Mateusz Celiński
    94 (3,19%)
  2. 1 Tomasz Adrian Szymczak
    162 (5,49%)
  3. 5 Regina Walczak
    141 (4,78%)
  4. 3 Anna Kurkiewicz
    109 (3,69%)
  5. 4 Sylwia Magdalena Kowalczyk
    86 (2,91%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Radosław Dominik Markiewicz
    35 (1,19%)
  2. 1 Anna Iwona Miazga
    371 (12,57%)
  3. 4 Patryk Kamil Golik
    23 (0,78%)
  4. 2 Marcin Aleksander Jarosz
    133 (4,51%)
  5. 6 Piotr Szałkowski
    30 (1,02%)
  6. 5 Karolina Matysiewicz
    49 (1,66%)
  7. 7 Joanna Kielasińska-Charkiewicz
    96 (3,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Dariusz Dudkiewicz
    108 (3,66%)
  2. 3 Agnieszka Małgorzata Ignaczak
    182 (6,17%)
  3. 1 Robert Adam Świątkiewicz
    318 (10,78%)
  4. 2 Zofia Dąbrowska
    215 (7,29%)
  5. 4 Maria Elżbieta Guzowska
    198 (6,71%)
  6. 5 Ewa Borkowska
    98 (3,32%)
  7. 7 Łukasz Daniel Uściński
    503 (17,05%)

Okręg 3

Bratnia, Akacjowa, Dzika, Gen. Stanisława Maczka nr parzyste, Hansa Christiana Andersena nr parzyste od 2 do 18H i nieparzyste od 1 do 19, Ignacego Krasickiego, Jacka Malczewskiego, Jagiellońska, Józefa Chełmońskiego, Józefa Piłsudskiego nr parzyste od 126 do końca i nieparzyste od 101 do końca, Kaszubska, Kościelna, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Kwiatowa nr parzyste od 48 do końca i nieparzyste od 41 do końca, Mikołaja Kopernika, Podleśna, Powstańców nr parzyste od 2 do 58 i nieparzyste od 15 do 27, Różana, Rybna, Skowronka, Skrajna, Szwoleżerów nr parzyste od 42 do 98A, Władysława Reymonta nr nieparzyste, Wspólna, Zbigniewa Herberta, Złota, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM ZĄBKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Adam Krzysztof Niewiadomski
    174 (6,74%)
  2. 1 Artur Wałachowski
    507 (19,64%)
  3. 2 Barbara Aneta Dąbrowska
    127 (4,92%)
  4. 4 Joanna Dąbrowska
    165 (6,39%)
  5. 5 Krzysztof Sebastian Salus
    29 (1,12%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Tomasz Wojciech Cierpisz
    27 (1,05%)
  2. 2 Paweł Jan Szustek
    89 (3,45%)
  3. 1 Edyta Teresa Kalata
    660 (25,57%)
  4. 6 Piotr Salamończyk
    22 (0,85%)
  5. 3 Aleksandra Magdalena Wojciechowska
    99 (3,84%)
  6. 4 Elżbieta Teresa Bednarz
    31 (1,20%)
  7. 5 Jarosław Jerzy Malinowski
    27 (1,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aleksandra Siwek
    96 (3,72%)
  2. 3 Renata Bardzał
    18 (0,70%)
  3. 1 Grażyna Jadwiga Sobierajska
    205 (7,94%)
  4. 4 Krzysztof Jerzy Gutowski
    32 (1,24%)
  5. 6 Marcin Popowski
    90 (3,49%)
  6. 2 Marek Połomski
    101 (3,91%)
  7. 5 Ewa Monika Szymczak
    82 (3,18%)

Okręg 4

Baśniowa, Calineczki, Czołgistów, Franciszka Stefczyka nr parzyste od 6 do 26 i nieparzyste od 15 do 29B, Gajowa nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 1 do 1B, Gen. Stanisława Maczka nr nieparzyste, Gen. Władysława Andersa, Hansa Christiana Andersena nr parzyste 24 do końca i nieparzyste od 21 do końca, Jasna, Jaśminowa, Józefa Wybickiego, Kazimierza Pułaskiego, Kosynierów, Krucza, Kwiatowa nr parzyste od 14 do 36 i nieparzyste od 1 do 25, Lotnicza nr parzyste od 20 do końca i nieparzyste od 13 do końca, Mazowiecka, Obrońców nr parzyste od 6 do 24 i nieparzyste od 1 do 29, Powstańców nr parzyste od 60 do końca i nieparzyste od 29 do końca, Saperów, Sasanki, Szwoleżerów nr parzyste od 104 do końca i nieparzyste od 23 do końca, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tulipanowa, Władysława Sikorskiego nr parzyste wszystkie i nieparzyste od 3 do 31, Wronia, Zieleniecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAM ZĄBKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Waldemar Stachera
    442 (14,31%)
  2. 3 Jarosław Paweł Sędek
    99 (3,20%)
  3. 4 Adam Paweł Remiarz
    177 (5,73%)
  4. 2 Wiktoria Janina Żurobska
    208 (6,73%)
  5. 6 Aleksandra Magdalena Bogdał
    65 (2,10%)
  6. 5 Dorota Anna Rożek
    140 (4,53%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Olga Jadwiga Oleksyn
    416 (13,47%)
  2. 2 Szymon Piotr Murawiecki
    107 (3,46%)
  3. 6 Sebastian Wojciech Ślusarczyk
    18 (0,58%)
  4. 4 Rafał Łukasz Żabiński
    135 (4,37%)
  5. 7 Edyta Kłodnicka
    85 (2,75%)
  6. 3 Marzena Toton
    195 (6,31%)
  7. 5 Mirosław Sikora
    33 (1,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Mirosław Pisarczyk
    138 (4,47%)
  2. 4 Lilla Sasin
    68 (2,20%)
  3. 6 Paweł Michał Szymczak
    62 (2,01%)
  4. 7 Monika Anna Pych
    48 (1,55%)
  5. 2 Paweł Edward Poboży
    90 (2,91%)
  6. 5 Olga Tomecka
    19 (0,62%)
  7. 1 Małgorzata Renata Zyśk
    544 (17,61%)