Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wolanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wolanów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Krawczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

153 (37,41%)

Mariusz Paweł Matynia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (22,74%)

Teresa Gertruda Pankowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

163 (39,85%)

Okręg 2

Sołectwa: Kolonia Wolanów, Kowalanka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wacław Prokopczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

25 (10,64%)

Marcin Suligowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (40,85%)

Marek Ferens

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (48,51%)

Okręg 3

Sołectwa: Chruślice, Kowala-Duszocina.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Wochniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

57 (22,80%)

Edward Janusz Pysiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (40,40%)

Adam Hernik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (25,60%)

Sławomir Gierduszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JEDNOŚĆ”

28 (11,20%)

Okręg 4

Sołectwa: Franciszków, Podlesie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Jan Odzimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

39 (13,45%)

Krzysztof Bilski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (11,03%)

Justyna Owczarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (23,79%)

Dariusz Kalinowski

KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE

50 (17,24%)

Marek Małysa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW FRANCISZKOWA

100 (34,48%)

Okręg 5

Sołectwa: Kolonia Wawrzyszów, Rogowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kraszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (55,45%)

Jerzy Jan Szatan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (44,55%)

Okręg 6

Sołectwo Wawrzyszów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Adam Bukowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

5 (2,60%)

Marcin Czubak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (28,65%)

Andrzej Grzegorz Szatan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

132 (68,75%)

Okręg 7

Sołectwa: Mniszek, Wymysłów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Adam Augustyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

80 (20,73%)

Marta Mazurkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (35,23%)

Rafał Marcin Czubak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

170 (44,04%)

Okręg 8

Sołectwo Ślepowron.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Marta Tokarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

76 (22,89%)

Czesław Jan Gac

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

174 (52,41%)

Agnieszka Kazimiera Duszyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (24,70%)

Okręg 9

Sołectwo Sławno.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wojciech Wrzesień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

21 (6,21%)

Diana Gibała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

156 (46,15%)

Katarzyna Danuta Płaza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (14,20%)

Mirosław Stefan Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA WILKA

65 (19,23%)

Edmund Michał Tokarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA WOLANÓW”

48 (14,20%)

Okręg 10

Sołectwa: Kacprowice, Wacławów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Sebastian Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

17 (5,88%)

Jacek Murawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

179 (61,94%)

Anna Bursa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (21,80%)

Emilia Ewa Leszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JEDNOŚĆ”

30 (10,38%)

Okręg 11

Sołectwa: Bieniędzice, Jarosławice, Zabłocie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Marcin Wierzbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

29 (9,73%)

Krzysztof Andrzej Sieradz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (29,19%)

Marcin Ciężkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

182 (61,07%)

Okręg 12

Sołectwa: Młodocin Większy, Waliny.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Wlazło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

19 (6,33%)

Przemysław Marek Lesiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (18,67%)

Dorota Mariola Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (35,67%)

Mirosław Wojciech Furczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA GOLIŃSKIEGO

118 (39,33%)

Okręg 13

Sołectwo Strzałków.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Rozińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

90 (22,50%)

Jolanta Gutkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

131 (32,75%)

Marek Stanisław Janas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (24,75%)

Stanisław Konstanty Sambor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMBOR STANISŁAW

80 (20,00%)

Okręg 14

Sołectwo Garno ulice: Klonowa, Leśna, Lipowa, Topolowa, Świerkowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Goliat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

33 (21,57%)

Barbara Pucuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (43,79%)

Zbigniew Prawda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (34,64%)

Okręg 15

Sołectwo Garno ulice: Dębowa, Jesionowa, Kasztanowa, Sosnowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Janas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD

14 (5,67%)

Hanna Siara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (31,17%)

Ewa Stanik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (39,27%)

Tadeusz Gibała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

59 (23,89%)