Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krotoszyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

KROTOSZYN ULICE: AGRESTOWA, AKACJOWA, ARMII KRAJOWEJ, ASNYKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BENICKA, BIAŁA, BŁĘKITNA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BOLEWSKIEGO, BORDOWA, BOYA-ŻELEŃSKIEGO, BRĄZOWA, BUKÓWKO, CHABROWA, CHEŁMOŃSKIEGO, CHŁAPOWSKIEGO, CHOPINA, CYTRYNOWA, CZECHA, CZEREŚNIOWA, CZERWONA, DIAMENTOWA, DWORCOWA, FABRYCZNA, FLORIAŃSKA, FREDRY, GAJOWA, GAŁECKIEGO, GENOWEFY MŁYNARZ, GRONOWA, GRUDZIELSKIEGO, HUBALA, JABŁONIOWA, JARZĘBINOWA, JASNA, JODŁOWA, KARBOWIAKA, KARŁOWICZA, KAROWA, KLASZTORNA, KLONOWICZA, KOBYLIŃSKA, KOLBERGA, KOŁŁĄTAJA, KONARZEWSKA, KONOPNICKIEJ, KONSTYTUCJI 3 MAJA, KOPERNIKA, KOSSAKA, KROTOSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, KWIETNIOWA, LANGIEWICZA, LAZUROWA, LECHA, LEŚNA, ŁĄKOWA, ŁUKASIEWICZA, MADALIŃSKIEGO, MAGAZYNOWA, MAJOWA, MALINOWA, MAŁY RYNEK, MATEJKI, MICKIEWICZA, MIESZKA I, MIĘTOWA, MIKOŁAJCZYKA, MIODOWA, MONIUSZKI, MORELOWA, NABZDYKA, OGRODOWA, OKÓLNA, ORKANA, ORZESZKOWEJ, OSADNICZA, OWOCOWA, OSIEDLE ZIELONE ŁĄKI, OSIEDLE ZIELONE OGRODY, PADEREWSKIEGO, PARK WOJSKA POLSKIEGO, PASTELOWA, PIACZYŃSKIEGO, PIASTOWSKA 25 - 27 NIEPARZYSTE, OD 28 DO KOŃCA, PLAC JANA PAWŁA II, PLAC TARGOWY, PODGÓRNA, POMARAŃCZOWA, POPIEŁUSZKI, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PÓŁWIEJSKA, PTASIA, PURPUROWA, RATAJA, RAWICKA, REJA, REYMONTA, ROZDRAŻEWSKICH, RUBINOWA, RUMIANKOWA, RUSA, RYBIA, RYNEK, RYNKOWA, SADOWA, SAMULSKIEGO, SIENKIEWICZA, SKOWRONKOWA, SŁODOWA, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, SŁOWICZA, SPOKOJNA, SREBRNA, STASZICA, SZAFIROWA, SZCZERKOWSKA, SZMARAGDOWA, SZOSA BENICKA, SZYMANOWSKIEGO, ŚCIEGIENNEGO, TACZAKA, TARGOWA, TĘCZOWA, TOWAROWA, TRANSPORTOWA, TURKUSOWA, TUWIMA, TYCZYŃSKIEGO, UMIŃSKIEGO, URBANOWICZÓWNY, WIENIAWSKIEGO, WIERZBIĘTY, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WOJCIECHOWSKIEGO, WOSKOWA, WYSPIAŃSKIEGO, ZACISZE, ZAMKOWA, ZAMKOWY FOLWARK, ZDUNOWSKA 33 - 39A NIEPARZYSTE, OD 40 DO KOŃCA, ZŁOTA, ŻABIA, ŻURAWIA, ŻWIROWA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daria Zofia Praczyk
    43 (0,76%)
  2. 4 Halszka Joanna Kobierska-Obal
    59 (1,04%)
  3. 5 Anna Małgorzata Długa
    22 (0,39%)
  4. 1 Paweł Marek Sikora
    717 (12,64%)
  5. 3 Piotr Aleksander Łopaczyk
    88 (1,55%)
  6. 6 Leszek Kozupa
    63 (1,11%)
  7. 7 Grzegorz Zbigniew Brykczyński
    33 (0,58%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karolina Maria Pytlik
    10 (0,18%)
  2. 6 Marta Anna Olszewska
    43 (0,76%)
  3. 1 Mariusz Andrzej Ratajczak
    163 (2,87%)
  4. 2 Dominik Marcin Trafas
    54 (0,95%)
  5. 5 Agnieszka Monika Michalak
    17 (0,30%)
  6. 3 Arkadiusz Mariusz Staszkiewicz
    15 (0,26%)
  7. 7 Patryk Serafiniak
    72 (1,27%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

kandydatliczba głosów

  1. 9 Artur Witold Paterek
    190 (3,35%)
  2. 6 Paula Kaczmarek
    37 (0,65%)
  3. 2 Joanna Tomaszewska
    89 (1,57%)
  4. 3 Cezary Piotr Grenda
    278 (4,90%)
  5. 1 Mirosław Gańko
    478 (8,43%)
  6. 5 Magdalena Julita Sadowska
    38 (0,67%)
  7. 4 Ryszard Alojzy Łopaczyk
    155 (2,73%)
  8. 7 Małgorzata Maria Nyczka
    47 (0,83%)
  9. 8 Beata Elżbieta Chmielewska
    32 (0,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Regina Maria Kulińska
    39 (0,69%)
  2. 3 Janusz Klupś
    133 (2,34%)
  3. 1 Mariusz Paweł Urbaniak
    439 (7,74%)
  4. 7 Katarzyna Joanna Starczewska
    52 (0,92%)
  5. 2 Magdalena Maria Ilnicka-Grzymska
    347 (6,12%)
  6. 6 Stefan Kot
    47 (0,83%)
  7. 4 Monika Nalewajko
    127 (2,24%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Grobelny
    405 (7,14%)
  2. 8 Magdalena Janina Kalupa
    100 (1,76%)
  3. 2 Jolanta Maria Borska
    167 (2,94%)
  4. 9 Paweł Andrzej Krawulski
    25 (0,44%)
  5. 4 Karol Janusz Kaj
    67 (1,18%)
  6. 7 Piotr Szeszycki
    15 (0,26%)
  7. 6 Barbara Maria Sekula
    64 (1,13%)
  8. 5 Janusz Paweł Pierunek
    180 (3,17%)
  9. 3 Maria Właśniak
    69 (1,22%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Krzysztof Grzempowski
    225 (3,97%)
  2. 2 Zbigniew Barański
    82 (1,45%)
  3. 5 Elwira Monika Kaczmarek
    58 (1,02%)
  4. 7 Magdalena Małgorzata Minta
    64 (1,13%)
  5. 9 Mateusz Sójka
    39 (0,69%)
  6. 8 Joanna Maria Ptak
    12 (0,21%)
  7. 6 Mariusz Paweł Marcisz
    66 (1,16%)
  8. 4 Magdalena Głowienkowska
    34 (0,60%)
  9. 3 Waldemar Jan Florkowski
    74 (1,30%)

Okręg 2

KROTOSZYN ULICE: 1 STYCZNIA, 56 PUŁKU PIECHOTY WLKP. , ALEJA POWSTAŃCÓW WLKP. , BAŻANTOWA, BESKIDZKA, BIESZCZADZKA, BRACTWA KURKOWEGO, BRZOZOWA, BUKOWA, BURSZTYNOWA, CEGLARSKA, CHWALISZEWSKA, CISOWA, DAGLEZJOWA, DĘBOWA, DOBRA, DOMKI FARNE, DOŻYNKOWA, FARNA, GARNCARSKA, GLINKI, GŁOWACKIEGO, GOŁĘBIA, GORZUPSKA, GRABOWA, GRZEGORZEWSKA, IZERSKA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KALINOWA, KALISKA, KAMIENNA, KANARKOWA, KARKONOSKA, KARPACKA, KASPRZAKA, KASZARSKA, KASZTANOWA, KILIŃSKIEGO, KLEMCZAKA, KLONOWA, KOBIERSKA, KONSTANTEGO SKĄPSKIEGO, KOPIECZKI, KOŚCIUSZKI, KOZALA, KOŹMIŃSKA, KRÓTKA, KSIĘŻYCOWA, KUJAWSKA, KWIATOWA, LELEWELA, LESZCZYNOWA, LIBELTA, LILIOWA, LODOWA, LUBUSKA, LUDOWA, ŁANOWA, MAGNOLIOWA, MAHLE, MAKOWA, MAŁOPOLSKA, MASŁOWSKIEGO, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MŁYŃSKA, MODRA, MODRZEWIOWA, NARUTOWICZA, NOWA, OFIAR KATYNIA, OGRODOWSKIEGO, OKRĘŻNA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE DĄBROWSKIEGO, OSIEDLE KORCZAKA, OSIEDLE KSIĘŻYCOWE, OSIEDLE ROBIŃSKICH, OSIEDLE SIKORSKIEGO, OSIEDLE SZARYCH SZEREGÓW, OSTROWSKA, PARKOWA, PAWIA, PIASKOWA, PIASTOWSKA 1 - 24, 26, PIEKARSKA, PIŁSUDSKIEGO, PLAC KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, PLAC SZKOLNY, POBOCZNA, POGODNA, POLNA, POMORSKA, PÓŁNOCNA, PROMIENISTA, PROSTA, PRZEMYSŁOWA, PRZYJAZNA, PSZENNA, PUKACKIEGO, RADOSNA, RASZKOWSKA, ROBOTNICZA, ROLNICZA, RÓWNA, RÓŻANA, RYSIA, RZEPAKOWA, SKOŚNA, SŁOWIAŃSKA, SKALNA, SOKOLA, SOSNOWA, SOWIA, SOWIŃSKIEGO, SPACEROWA, SPARTAŃSKA, SPICHRZOWA, SPORTOWA, STAWNA, STRUMYKOWA, STRUSIA, STUDZIENNA, SUDECKA, SULMIERZYCKA, SZKOLNA, ŚLĄSKA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTEGO ANTONIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKA, TARTACZNA, TATRZAŃSKA, TOPOLOWA, TULIPANOWA, WARYŃSKIEGO, WĄSKA, WIDOKOWA, WIEJSKA, WIELKOPOLSKA, WIERZBOWA, WIEWIÓROWSKIEGO, WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WITOSA, WRZOSOWA, WSPÓLNA, ZBOŻOWA, ZDUNOWSKA 1 - 32, 34 - 38B PARZYSTE, ZGODNA, ZIELONA, ZMYSŁOWSKA, ŻBIKOWA, ŻNIWNA

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lucyna Maria Zięba
    33 (0,57%)
  2. 6 Iwona Jadwiga Szczuraszek
    49 (0,85%)
  3. 9 Ireneusz Stanisław Grobelny
    22 (0,38%)
  4. 10 Marian Jan Iberhan
    30 (0,52%)
  5. 8 Monika Anna Figielek
    38 (0,66%)
  6. 7 Tomasz Stanisław Minta
    19 (0,33%)
  7. 5 Małgorzata Karolina Śronek-Kmiecik
    25 (0,43%)
  8. 2 Piotr Krzysztof Staśkowiak
    41 (0,71%)
  9. 4 Andrzej Stanisław Szymański
    37 (0,64%)
  10. 1 Roman Olejnik
    414 (7,15%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bartosz Paweł Kosiarski
    390 (6,74%)
  2. 6 Tomasz Szaramowicz
    9 (0,16%)
  3. 4 Izabela Magdalena Kmiecińska
    20 (0,35%)
  4. 5 Adam Stanisław Smyczyński
    13 (0,22%)
  5. 3 Jacek Mielcarek
    158 (2,73%)
  6. 8 Konrad Paweł Gałęski
    37 (0,64%)
  7. 2 Monika Katarzyna Sobierajska
    49 (0,85%)
  8. 7 Magdalena Kaczyńska
    23 (0,40%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”

kandydatliczba głosów

  1. 3 Waldemar Józef Wronecki
    182 (3,14%)
  2. 5 Andrzej Marian Piotrowski
    82 (1,42%)
  3. 2 Krzysztof Jan Manista
    268 (4,63%)
  4. 6 Paweł Mizera
    42 (0,73%)
  5. 8 Paulina Matczak
    13 (0,22%)
  6. 9 Urszula Jadwiga Makieła
    8 (0,14%)
  7. 1 Natalia Maria Robakowska
    302 (5,22%)
  8. 7 Paweł Kazimierz Haszek
    56 (0,97%)
  9. 4 Julita Kinga Szał
    50 (0,86%)
  10. 10 Karol Janusz Pfajfer
    77 (1,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomira Maria Kalak
    640 (11,06%)
  2. 3 Rafał Marcin Paterek
    74 (1,28%)
  3. 4 Radosław Stefański
    48 (0,83%)
  4. 2 Bogumiła Anna Porowska
    74 (1,28%)
  5. 5 Teresa Maria Niśkiewicz
    42 (0,73%)
  6. 6 Przemysław Konieczny
    73 (1,26%)
  7. 8 Magdalena Ratajczyk
    75 (1,30%)
  8. 7 Małgorzata Jakubek
    42 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wiesław Józef Sołtysiak
    200 (3,45%)
  2. 2 Sławomir Augustyniak
    289 (4,99%)
  3. 7 Elżbieta Marcinek
    18 (0,31%)
  4. 3 Grzegorz Majchszak
    359 (6,20%)
  5. 4 Irena Elżbieta Górecka
    34 (0,59%)
  6. 5 Małgorzata Elżbieta Paterek
    31 (0,54%)
  7. 6 Ireneusz Jan Czubak
    50 (0,86%)
  8. 8 Dariusz Jerzy Hylewicz
    52 (0,90%)
  9. 9 Barbara Lutoborska
    14 (0,24%)
  10. 10 Janusz Stanisław Bartoszewski
    46 (0,79%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Arletta Natalia Polańska
    33 (0,57%)
  2. 8 Jolanta Maria Podziemska
    48 (0,83%)
  3. 4 Andrzej Marian Chojnicki
    37 (0,64%)
  4. 1 Franciszek Marszałek
    559 (9,66%)
  5. 2 Krzysztof Kierzek
    280 (4,84%)
  6. 3 Patryk Bartosz Baran
    31 (0,54%)
  7. 6 Damian Mateusz Kaczmarek
    24 (0,41%)
  8. 7 Maria Kolibabka
    31 (0,54%)
  9. 5 Joanna Jarocka
    68 (1,17%)
  10. 10 Włodzimierz Grzegorz Spruch
    30 (0,52%)

Okręg 3

SOŁECTWO: BASZYNY (BASZYNY, UGRZELE, WITKI), BENICE, BIADKI, BOŻACIN, BRZOZA, CHWALISZEW, DURZYN, DUSZNA GÓRKA (DUSZNA GÓRKA, SĘDZISZEW), DZIERŻANÓW, GORZUPIA, JANÓW, JASNE POLE (JASNE POLE, ŁÓWKÓWIEC), KOBIERNO, LUTOGNIEW, NOWY FOLWARK, ORPISZEW, OSUSZ (OSUSZ, SALNIA), RACIBORÓW, ROMANÓW, ROSZKI, RÓŻOPOLE, SMOSZEW, ŚWINKÓW (ŚWINKÓW, PUSTKOWIE JĘDRZEJEWSKIE, RUDY), TOMNICE, UNISŁAW, USTKÓW, WIELOWIEŚ, WRONÓW, WRÓŻEWY

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Ratajczak
    58 (1,40%)
  2. 5 Łukasz Kacper Kaczyński
    24 (0,58%)
  3. 3 Krzysztof Rost
    13 (0,31%)
  4. 1 Małgorzata Katarzyna Zybała
    103 (2,49%)
  5. 4 Małgorzata Pytlik
    44 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kamila Kaźmierczak
    70 (1,69%)
  2. 1 Arkadiusz Robert Stelmaszyk
    373 (9,02%)
  3. 3 Justyna Anna Politowicz
    49 (1,18%)
  4. 2 Janusz Stanisław Serafiniak
    170 (4,11%)
  5. 4 Beata Morawska
    97 (2,35%)
  6. 6 Krzysztof Piotr Kalak
    131 (3,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jan Zych
    492 (11,90%)
  2. 1 Zofia Jamka
    411 (9,94%)
  3. 7 Krzysztof Szczotka
    289 (6,99%)
  4. 5 Lilianna Maria Sekula-Łąkowska
    264 (6,38%)
  5. 6 Anna Sikora
    512 (12,38%)
  6. 2 Henryk Kubiak
    194 (4,69%)
  7. 3 Darian Karol Paszek
    538 (13,01%)
  8. 4 Andrzej Pospiech
    304 (7,35%)