Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sanok

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Płowce, Stróże Małe, Stróże Wielkie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystian Sylwester Szmyd

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (44,30%)

Roman Andrzej Zapotoczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

166 (55,70%)

Okręg 2

Niebieszczany nieparzyste Od numeru 1 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wilhelm Kotlarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

108 (25,35%)

Andrzej Kazimierz Chynał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (11,97%)

Krzysztof Skoczołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

147 (34,51%)

Zbigniew Morawski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ

120 (28,17%)

Okręg 3

Niebieszczany parzyste Od numeru 2 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Niemczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

292 (65,47%)

Anna Katarzyna Cyganik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (20,85%)

Witold Józefek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

61 (13,68%)

Okręg 4

Prusiek, Markowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Dzierżawski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

277 (65,18%)

Anna Małgorzata Galik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

148 (34,82%)

Okręg 5

Sanoczek, Zabłotce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Piotr Chudziak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

189 (35,20%)

Andrzej Wolanin

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

154 (28,68%)

Wiesław Antoni Oryszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

194 (36,13%)

Okręg 6

Jędruszkowce, Pisarowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Mikołaj Dereń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

187 (50,13%)

Janusz Paweł Haduch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

186 (49,87%)

Okręg 7

Czerteż, Kostarowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Józef Burka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

298 (56,98%)

Katarzyna Zofia Kusz-Gliściak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

225 (43,02%)

Okręg 8

Jurowce, Srogów Dolny, Srogów Górny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Jakima

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

251 (47,00%)

Daniel Tadeusz Stabryła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

283 (53,00%)

Okręg 9

Strachocina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Łukasz Cecuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

277 (60,75%)

Arkadiusz Marcin Radwański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

179 (39,25%)

Okręg 10

Lalin, Pakoszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Kaczmarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

217 (44,47%)

Stanisław Mika

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

195 (39,96%)

Paweł Piotr Głuszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

76 (15,57%)

Okręg 11

Falejówka, Raczkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Wojtas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 12

Międzybrodzie, Trepcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusława Kaczmarska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

238 (49,48%)

Łucja Wiktoria Kobrzyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

185 (38,46%)

Andrzej Adam Dziemitko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

58 (12,06%)

Okręg 13

Dębna, Liszna, Mrzygłód, Tyrawa Solna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Tymoczko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

229 (39,62%)

Zdzisław Ludwik Biega

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

247 (42,73%)

Celina Jadwiga Chutkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

102 (17,65%)

Okręg 14

Dobra, Hłomcza, Łodzina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Bodziak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

163 (47,94%)

Zbigniew Stanisław Pleban

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

124 (36,47%)

Zenon Karczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

53 (15,59%)

Okręg 15

Bykowce, Wujskie, Załuż

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Paweł Petryk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

164 (27,70%)

Agnieszka Teresa Pastuszak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

191 (32,26%)

Marcin Jan Kiper

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻEJ MIESZKAŃCÓW - ADRIANA HERBUTA

96 (16,22%)

Adrian Król

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DEMOKRACI ZIEMI SANOCKIEJ

141 (23,82%)