Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Oborniki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Oborniki: ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Armii Poznań, Betoniarska, Boczna, Fryderyka Chopina, Cicha, Cmentarna, Czarnkowska numery nieparzyste od 3a do 19 i numery parzyste od 4 do 28, Majora Mikołaja Dobrzyckiego, Garażowa, Szczepana Gniedzińskiego, Gołaszyńska, Graniczna, Maksymiliana Jackowskiego, Jagiellońska, Jesienna, Kasztanowa, Klasztorna, Hugo Kołłątaja, Komunalna, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Kowalska, Kowanowska, Krańcowa, Krótka, Kwiatowa, Bosmana Leśniaka, Lipowa, Łazienkowa, Łąkowa, Konstantego Łopatyńskiego, Łukowska, Karola Marcinkowskiego, Adama Mickiewicza, Młyńska, Stanisława Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Nowa, Objezierska, Ogrodowa, Okrężna, Owocowa, Ignacego Paderewskiego, Piaskowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Przemysłowa, Przesmyk, Różana, Rynek, Rzemieślnicza, Sądowa, Władysława Siwka, Słoneczna, Bolesława Smorawskiego, Edwarda Sowiaka, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starorzeczna, Stanisława Staszica, Edmunda Stefanowicza, Szamotulska, Szkolna, Szpitalna, Księdza Stefana Szymańskiego, Średnia, Towarowa, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wąska, Piotra Wedelickiego, Wiosenna, Wjazdowa, Wymysłowska, Zacisze, Zamkowa, Zapiecek, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Stefania Kromolicka
    37 (0,99%)
  2. 7 Marcin Dykcik
    35 (0,94%)
  3. 5 Julia Julita Rymer
    5 (0,13%)
  4. 6 Maria Skibińska
    13 (0,35%)
  5. 1 Kazimierz Grzegorz Karwański
    43 (1,15%)
  6. 4 Donata Maria Hogiel
    11 (0,30%)
  7. 2 Marek Stróżyk
    48 (1,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Mateusz Łukasz Roszkiewicz
    52 (1,40%)
  2. 4 Sonia Anna Jagodzińska
    30 (0,81%)
  3. 1 Krzysztof Piotr Piotrowski
    295 (7,92%)
  4. 3 Agata Krzyścin
    62 (1,67%)
  5. 2 Adrian Szymot
    84 (2,26%)
  6. 5 Adriana Teresa Runowska
    52 (1,40%)
  7. 6 Kordian Kasper Tempolin
    47 (1,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Marcin Kamiński
    303 (8,14%)
  2. 2 Krzysztof Warguła
    102 (2,74%)
  3. 4 Teresa Janina Krzysztoń
    85 (2,28%)
  4. 5 Adam Henryk Skowroński
    43 (1,15%)
  5. 8 Janusz Ryszard Wolniewicz
    51 (1,37%)
  6. 6 Ewa Józefa Szymańczyk
    10 (0,27%)
  7. 7 Agnieszka Anna Goch
    23 (0,62%)
  8. 3 Jarosław Włodzimierz Janasek
    99 (2,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Henryk Antoni Brodniewicz
    258 (6,93%)
  2. 4 Andrzej Janusz Gintrowicz
    161 (4,32%)
  3. 1 Paweł Drewicz
    750 (20,15%)
  4. 3 Jarosław Edward Paulus
    374 (10,05%)
  5. 8 Aleksandra Kulupa
    176 (4,73%)
  6. 6 Alicja Rezlewicz-Frąckowiak
    169 (4,54%)
  7. 5 Anna Dubisz
    161 (4,32%)
  8. 7 Władysław Haraj
    144 (3,87%)

Okręg 2

miasto Oborniki: ulice: 1 Maja, 15 Sierpnia, 4 Stycznia 1919r. , Generała Romana Abrahama, Aleja Akacjowa, Generała Franciszka Altera, Generała Władysława Andersa, Armii Krajowej, Bielawska, Generała Mikołaja Bołtucia, Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego, Brzozowa, Bukowa, Chłopska, Cisowa, Czarnkowska numery nieparzyste od 19a do końca i numery parzyste od 30 do końca, Haliny Czerny-Stefańskiej, Ignacego Daszyńskiego, Generała Henryka Dąbrowskiego, Marii Dąbrowskiej, Dębowa, Romana Dmowskiego, Droga Leśna, Grabowa, Franciszka Jaegera, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Generała Franciszka Kleeberga, Klonowa, Marii Konopnickiej, Wojciecha Korfantego, Generała Tadeusza Kościuszki, Kręta, Antoniego Kruszki, Juliana Kubiaka, Generała Tadeusza Kutrzeby, Leszczynowa, Ludwika Waryńskiego, Franciszka Łazarewicza, Generała Stanisława Maczka, Generała Stefana Majewskiego, Harcmistrza Jana Miękusa, Franciszka Mikołajczaka, Stanisława Mikołajczyka, Heleny Modrzejewskiej, Nad Wartą, Nad Wełną, Zofii Nałkowskiej, Obrzycka, Generała Leopolda Okulickiego, Olchowa, Elizy Orzeszkowej, Parkowa, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Emilii Plater, Półwiejska, Przylesie, Generała Kazimierza Pułaskiego, Marii Rodziewiczówny, Generała Stefana Roweckiego, Rudki, Generała Władysława Sikorskiego, Marii Skłodowskiej-Curie, Sosnowa, Szarych Szeregów, Świerkowa, Franciszka Taberskiego, Generała Stanisława Taczaka, Tartaczna, Topolowa, Wiązowa, Wierzbowa, Wincentego Witosa, Wodna, Jerzego Wolniewicza, Wybudowanie, Gabrieli Zapolskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Krzysztof Springer
    60 (1,55%)
  2. 5 Natalia Modrak
    28 (0,72%)
  3. 1 Sebastian Stanisław Budyła
    110 (2,84%)
  4. 7 Kamila Paszyk
    142 (3,66%)
  5. 2 Dawid Andrzej Grądzielewski
    84 (2,17%)
  6. 4 Kamil Górski
    58 (1,50%)
  7. 6 Joanna Urban
    11 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Milena Elwira Maciąg
    69 (1,78%)
  2. 2 Bartosz Wesoły
    146 (3,77%)
  3. 4 Beata Lidia Lisiecka-Matłoka
    37 (0,95%)
  4. 5 Tomasz Jakub Miklejewski
    10 (0,26%)
  5. 6 Aleksander Piotr Zachciał
    38 (0,98%)
  6. 3 Magdalena Dolata
    34 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Maria Urbańska
    81 (2,09%)
  2. 2 Mateusz Błażej Daszkiewicz
    132 (3,41%)
  3. 5 Agnieszka Stępniewska
    79 (2,04%)
  4. 6 Anna Paterka
    59 (1,52%)
  5. 7 Tomasz Karol Kierończyk
    123 (3,17%)
  6. 4 Piotr Jan Adaszewski
    43 (1,11%)
  7. 1 Wiesław Garbarz
    164 (4,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jarosław Nosal
    306 (7,89%)
  2. 1 Beata Katarzyna Matelska
    691 (17,83%)
  3. 6 Adriana Urbaniak
    139 (3,59%)
  4. 4 Artur Łukasz Wróblewski
    280 (7,22%)
  5. 2 Ariel Łukasz Mańczak
    534 (13,78%)
  6. 5 Małgorzata Maria Ludzkowska
    128 (3,30%)
  7. 7 Marek Henryk Lemański
    290 (7,48%)

Okręg 3

Bąblin, Marylówka, Bąblinek, Bąbliniec, Lipka, Dąbrówka Leśna, Bębnikąt, Mycin, Gołaszyn, Antonin, Kiszewko, Kiszewo, Kowanowo, Kowanówko, Łukowo, Marszewiec, Nowołoskoniec, Pacholewo, Podlesie, Rożnowo, Słonawy, Stobnica, Wypalanki, Żerniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Kaźmierczak
    95 (3,17%)
  2. 1 Małgorzata Witek
    112 (3,74%)
  3. 3 Kazimierz Adamek
    98 (3,27%)
  4. 7 Henryk Bartol
    79 (2,64%)
  5. 5 Włodzimierz Grzegorz Prochowski
    17 (0,57%)
  6. 4 Przemysław Lucjan Cebulski
    21 (0,70%)
  7. 6 Natalia Kosmowska
    14 (0,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maciej Michał Nogalski
    11 (0,37%)
  2. 1 Paweł Adam Rydzewski
    303 (10,11%)
  3. 5 Edyta Prętka
    14 (0,47%)
  4. 2 Agnieszka Maria Zydorczak
    9 (0,30%)
  5. 4 Jarosław Sobczak
    46 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Renata Barbara Małyszek
    262 (8,74%)
  2. 3 Hieronim Tadeuszyk
    70 (2,33%)
  3. 2 Przemysław Gronostaj
    190 (6,34%)
  4. 4 Weronika Skrzypek-Chmielak
    52 (1,73%)
  5. 5 Dawid Steinke
    35 (1,17%)
  6. 7 Natalia Więczkowska
    22 (0,73%)
  7. 6 Weronika Byczyńska
    25 (0,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Barbara Maria Bacic-Gaertner
    225 (7,51%)
  2. 5 Zenon Talar
    72 (2,40%)
  3. 1 Tomasz Mikołaj Szrama
    593 (19,78%)
  4. 2 Adam Stańko
    258 (8,61%)
  5. 3 Stefania Maria Kiwertz
    135 (4,50%)
  6. 6 Sylwia Agnieszka Łuczkowiak
    64 (2,13%)
  7. 7 Dariusz Piotr Szrama
    176 (5,87%)

Okręg 4

Bogdanowo, Chrustowo, Gołębowo, Górka, Kowalewko, Lulin, Maniewo, Nieczajna, Sepno, Niemieczkowo, Objezierze, Ocieszyn, Osowo Nowe, Osowo Stare, Popowo, Popówko, Przeciwnica, Dołęga, Ruks-Młyn, Sławienko, Sycyn, Ślepuchowo, Świerkówki, Urbanie, Zagaj, Uścikowo, Uścikówiec, Wargowo, Wychowaniec, Wymysłowo, Żukowo, Nowakowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lucyna Agnieszka Chudzicka
    159 (5,21%)
  2. 2 Agnieszka Sylwia Mucha
    127 (4,16%)
  3. 5 Zbigniew Myszkowski
    151 (4,95%)
  4. 4 Magdalena Nowak
    84 (2,75%)
  5. 3 Barbara Kałek
    63 (2,07%)
  6. 6 Wojciech Partyka
    42 (1,38%)
  7. 7 Krzysztof Dachtera
    46 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MOŻEMY WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Joanna Tomczak
    81 (2,66%)
  2. 3 Dawid Tomasz Mazur
    35 (1,15%)
  3. 2 Jakub Filipiak
    21 (0,69%)
  4. 5 Daria Anna Gierka
    13 (0,43%)
  5. 4 Krzysztof Chudziński
    16 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Karolina Anna Gawlik
    22 (0,72%)
  2. 6 Barbara Teresa Rosochowicz
    14 (0,46%)
  3. 3 Anna Kasprzycka
    47 (1,54%)
  4. 2 Julita Danuta Pawlaczyk
    96 (3,15%)
  5. 1 Andrzej Walkowski
    209 (6,85%)
  6. 5 Kamil Tecław
    68 (2,23%)
  7. 7 Krzysztof Szwed
    25 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SZRAMY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zygmunt Klupczyński
    126 (4,13%)
  2. 1 Paweł Wojciech Dreger
    505 (16,56%)
  3. 2 Edyta Joanna Mikołajczak
    331 (10,85%)
  4. 3 Błażej Pacholski
    355 (11,64%)
  5. 5 Alina Jarząbek
    74 (2,43%)
  6. 6 Mirosława Czajkowska
    56 (1,84%)
  7. 7 Mariusz Kozłowski
    284 (9,31%)