Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Szadek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Szadek ulice: Wilamowska, Parkowa, Prusinowska, Uniejowska;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Bratek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

75 (30,49%)

Robert Jacek Rudecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (47,56%)

Monika Barbara Antoniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (21,95%)

Okręg 2

Miasto Szadek ulice: Warszawska, Piotrkowska, Łanowa, Nowe Miasto, Łaska, Opłotki, Widawska, Struga;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Wiktor Lubiszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

78 (40,84%)

Sylwester Frątczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (31,41%)

Magdalena Katarzyna Walisiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (27,75%)

Okręg 3

Miasto Szadek ulice: Polna, Osiny, Stodolniana, Szosa Uniejowska, Glinianki, Przatowska, Krucica, Aleje 3 Maja, Kilińskiego;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Godzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

58 (28,71%)

Jolanta Piotrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (34,16%)

Józef Stanisław Szwedzki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (37,13%)

Okręg 4

Miasto Szadek ulice: Bobownia, Działkowa, Grabowiny, Kościelna, Parczewskiego, Sieradzka, Senatorska, Nadrzeczna, Rynek, Ogrodowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Tamecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

82 (35,81%)

Przemysław Dariusz Adamkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (22,71%)

Emilian Sadza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (41,48%)

Okręg 5

Gmina Szadek Sołectwo Reduchów (wsie-Reduchów, Reduchów-Kolonia, Babiniec), Sołectwo Boczki (wsie-Boczki Stare, Boczki Nowe, Boczki-Parcela, Boczki-Kolonia), Sołectwo Góry Prusinowskie;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Gabriela Olczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

46 (29,68%)

Anna Halina Swarzyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (28,39%)

Mirosław Stanisław Jaruga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA I ROZWÓJ ZDUŃSKIEJ WOLI

65 (41,94%)

Okręg 6

Gmina Szadek Sołectwo Sikucin (wsie-Sikucin, Sikucin-Kolonia, Hamentów), Sołectwo Kotliny (wsie-Kotliny, Kotlinki, Jamno), Sołectwo Kromolin Stary;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Waloch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

34 (14,17%)

Alicja Barbara Subczyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

142 (59,17%)

Katarzyna Maciaszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (26,67%)

Okręg 7

Gmina Szadek Sołectwo Prusinowice (wsie-Prusinowice, Prusinowice-Parcela), Sołectwo Borki Prusinowskie;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Chojnacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

101 (43,53%)

Dorota Renata Golik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

131 (56,47%)

Okręg 8

Gmina Szadek Sołectwo Choszczewo (wsie-Choszczewo, Choszczewo-Kolonia, Choszczewo-Parcela), Sołectwo Grzybów, Sołectwo Kobyla Miejska;

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Łukasz Chmielewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

89 (41,40%)

Krzysztof Andrzej Durka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

126 (58,60%)

Okręg 9

Gmina Szadek Sołectwo Krokocice (wsie-Krokocice, Krokocice-Kolonia, Krokocice-Osada, Tomaszew, Łodzia), Sołectwo Wola Krokocka (wsie-Wola Krokocka, Wola-Krokocka Parcela, Rzeszówka, Marcelin, Brądy, Kornaty);

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Kilian-Sobczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

56 (31,82%)

Janina Ogińska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

120 (68,18%)

Okręg 10

Gmina Szadek Sołectwo Wola Łobudzka (Wola Łobudzka, Wola Łobudzka-Folwark, Janów), Sołectwo Łobudzice, Sołectwo Lichawa (wsie Lichawa, Lichawa Kolonia, Lichawa-Parcela);

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Sławomir Mąkosa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

51 (33,77%)

Leszek Andrzej Mąkosa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

100 (66,23%)

Okręg 11

Gmina Szadek Sołectwo Antonin, Sołectwo Górna Wola, Sołectwo Rzepiszew (wsie-Rzepiszew, Rzepiszew-Kolonia A i B, Rzepiszew-Resztówka), Sołectwo Tarnówka (wsie-Tarnówka, Tarnówka Kolonia A, Tarnówka-Kolonia B, Tarnówka-Folwark), Sołectwo Wilamów (Wilamów, Wilamów-Kolonia, Wilamów-Parcela);

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Andrzej Kałużka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

189 (61,76%)

Ryszard Idzi Kolad

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (38,24%)

Okręg 12

Gmina Szadek Sołectwo Piaski, Sołectwo Przatów (wsie-Przatów Dolny, Przatów Górny, Przybyłów, Przatówek);

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Ewaryst Dąbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

38 (16,81%)

Bogdan Wojciech Król

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

101 (44,69%)

Justyna Krystyna Dziamarska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (38,50%)

Okręg 13

Gmina Szadek Sołectwo Karczówek (wsie-Karczówek, Karczówek-Kolonia, Dziewulin), Sołectwo Wielka Wieś (wsie-Wielka Wieś, Wielka Wieś-Folwark, Starostwo Szadek, Kromolin Nowy);

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Radosław Szuster

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

74 (33,18%)

Tomasz Sagan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

108 (48,43%)

Rafał Piotr Majewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (18,39%)

Okręg 14

Gmina Szadek Sołectwo Szadkowice (wsie-Szadkowice, Szadkowice-Kolonia, Ogrodzim-Kolonia), Sołectwo Dziadkowice, (ul. 40 - lecia PRL, Leśna, Łąkowa, Młodzieżowa, Młynarska-Szadkowice-Ogrodzim)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Dominik Swarzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

99 (37,64%)

Stanisław Bralczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

125 (47,53%)

Krzysztof Wojciech Kubiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (14,83%)

Okręg 15

Gmina Szadek Sołectwo Szadkowice-Ogrodzim (ulice: Akacjowa, Sadowa, Słoneczna, Słowiańska, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Widawska).

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Mielczarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNIE DLA ZIEMI SZADKOWSKIEJ”

137 (51,12%)

Halina Maria Mielczarek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (36,19%)

Krzysztof Juszczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (12,69%)