Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wilkowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Wilkowice: ul. Astrów, Borowików, Borsucza, Galicyjska, Grabowa, Gruntowa, Halna, Harcerska, Jodłowa, Kaczeńców, Kukułcza, Kurkowa, Magurka Łodygowicka, Magurka Straceńska, Magurka Wilkowicka, Maków, Modrzewiowa, lewa strona ul. Myśliwskiej, Narciarska, Olimpijczyków, Pieczarkowa, Rogacz, Rydzów, Sarnia, Szkolna, Wietrzna, Wilcza, Wilgi, Wyzwolenia nr parzyste od 202 do końca, nr nieparzyste od 217 - do końca, Zajęcza, Zawilców, Zimnik, Żniwna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Martyna Julia Szczygłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

82 (19,52%)

Dariusz Piotr Dobija

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

236 (56,19%)

Mateusz Jan Nowak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (17,62%)

Mirosław Jan Hałat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW A - RAZEM DLA GMINY - WILKOWICE

28 (6,67%)

Okręg 2

Sołectwo Wilkowice: ul. Brzozowa, Cienista, Cisowa, Cmentarna, Dębowa, Górska, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Karpacka, Klonowa, Krótka, Krucza, Leszczynowa, Letniskowa, Nad Wilkówką Nr od 2 - 36, Olchowa, Orzechowa, Ptasia, Siewna, Skowronków, Sosnowa, Szarotek, Szklana, Ślusarska, Świerkowa, Tęczowa, Turystyczna, Wiosenna, Wyzwolenia nr nieparzyste od 135 - 215, Zawiła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Jan Bysko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

231 (60,63%)

Tomasz Jerzy Bachniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

150 (39,37%)

Okręg 3

Sołectwo Wilkowice: ul. Agrestowa, Bławatków, Chabrowa, Gościnna, Jagodowa, Jeżynowa, Malwowa, Orna, Poziomkowa, Prosta, Pszenna, Rzemieślnicza, Topolowa, Wyzwolenia nr parzyste od 116 - 200, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Lenda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

157 (37,03%)

Justyna Dominika Misiejko-Hudecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

16 (3,77%)

Aleksander Władysław Adamiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

154 (36,32%)

Piotr Wojciech Szramowiat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (22,88%)

Okręg 4

Sołectwo Wilkowice: ul. Bratków, Cicha, Do Boru nr od 2 - 8 i nr od 13 - 17, Dworcowa, Dworkowa, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Fiołków, Frezji, Furmaniec, Gołębia nr od 5 - 9, Gruszowa, Jasna, Koszykowa, Łubinowa, Miła, Modra, Na Wałach, Ogrodowa, Piaskowa, Południowa, Rolnicza, Równa, Skośna, Tulipanów, Ustronna, Wesoła, Wiklinowa, Wodna, Wilkowska, Wyzwolenia nr parzyste od 56 - 74, Zacisze, Ziołowa, Żwirowa, Żywiecka nr parzyste od 104 do końca, nr nieparzyste od 135 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Seneta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

190 (60,70%)

Anita Izabela Błachut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

37 (11,82%)

Mieczysław Rączka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

86 (27,48%)

Okręg 5

Sołectwo Wilkowice: ul. Długa, Dobra, Jesienna, Kościelna, Kręta, Krzywa, Krzywe Koło, Kwiatowa, Mokra, Nad Wilkówką Nr 1, od 46 - 48, Niecała, Pod Kaplą, Sadowa, Skalna, Strażacka, Wierzbowa, Wiśniowa, Wyzwolenia nr parzyste od 80 - 114, nr nieparzyste od 97 - 133A, Zielona, Żywiecka nr nieparzyste od 65 - 119

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Dębiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

94 (21,66%)

Bożena Maria Maślanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

162 (37,33%)

Adam Jan Nikiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

178 (41,01%)

Okręg 6

Sołectwo Wilkowice: ul. Borowa, Bukowa, Chmielna, Falista, Graniczna, Kalinowa, Kolejowa nr od 7 - 21, 22, 23 - 50, Kolorowa, Krokusów, Leśna, Malinowa, Mała, Nadbrzeżna, Pogodna, Potoczek, Promienista, Różana, Spadzista, Stroma, Szczytowa, Warzywna, Żywiecka nr parzyste od 6 – 96, nr nieparzyste od 9 - 63

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Krajewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

194 (58,08%)

Agata Ewelina Szkalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

48 (14,37%)

Anna Justyna Tobiasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

92 (27,54%)

Okręg 7

Sołectwo Wilkowice: ul. Grabecznik, Kamienna, Kolejowa Nr 5, 8 - 20, 22A, Miodowa, Nad Białką, Parkowa, Pasieczna, Pochyła, Słowicza, Swojska, Wąska, Wyzwolenia nr nieparzyste od 17 - 95, Zamknięta, Zaułek, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Kazimiera Bieniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

92 (26,51%)

Agata Małgorzata Dylińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

61 (17,58%)

Dariusz Piotr Kanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

117 (33,72%)

Barbara Włodarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (22,19%)

Okręg 8

Sołectwo Wilkowice: ul. Bajeczna, Do Boru nr 9, od 22 - 62, Do Lasku, Gołębia nr od 14 - 27, Gwiezdna, Księżycowa, Nieduża, Osiedlowa, Relaksowa, Robotnicza, Samotna, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Sucha, Wypoczynkowa, Wyzwolenia nr parzyste od 16 - 42, Zielna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Karolina Bodziuch-Olma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

161 (46,40%)

Marcin Michał Stawinoga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

186 (53,60%)

Okręg 9

Sołectwo Bystra: ul Cicha, Cmentarna, Górska, Jarzębinowa, Juliana Fałata od nr 2A do 50, , Leśna, Letniskowa, Niecała, Ochota, Osiedlowa, Pod Piekłem, Poziomkowa, Prosta, Rolnicza, Sikorek, Sportowa, Spokojna, Szpaków od Nr 18A, Szczyrkowska od nr 3 - 57, Szczytna, Szpaków od Nr 18A, Tęczowa, Uzdrowiskowa, Widok, Zdrojowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Sławomir Kudzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

239 (63,56%)

Edward Jerzy Wacht

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

137 (36,44%)

Okręg 10

Sołectwo Bystra: ul. Beskidzka, Długa, Działkowa, Głogowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jeżynowa, Jodłowa, Juliana Fałata 1 od nr 52 do końca, Kapitana Cymsa, Konwaliowa, Krótka, Kukułcza Kwiatowa, Lawendowa, Leszczynowa, Malinowa, Myśliwska, Orna, Partyzantów, Piękna, Pod Grapę, Potok, Przedszkolna, Różana, Słoneczna, Stroma, Szczęśliwa, Willowa, Wiśniowa, Zielna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Jadwiga Tarnawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

171 (42,01%)

Alina Macher

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

236 (57,99%)

Okręg 11

Sołectwo Bystra: ul. Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cisowa, Dębowa, Halna, Jaśminowa, Jaworowa, Jodłowa, Karpacka, Klimczoka od nr 69 do końca, Klonowa, Limbowa, Lipowa, Ława, Modrzewiowa, Południowa, Samotna, Skośna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Zagrodowa, Zjazdowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Krzysztof Zemanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

281 (66,75%)

Marek Juliusz Rajkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

19 (4,51%)

Maria Róża Fijak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

121 (28,74%)

Okręg 12

Sołectwo Bystra; ul. Bliska, Boczna, Dolna, Gołębia, Grabecznik, Kasztanowa, Klimczoka od nr 2 - 67, Kolorowa, Kręta, Nowa, Ogrodowa, Promienista, Rzemieślnicza, Słowicza, Spacerowa, Szarotek, Szczyrkowska nr parzyste od 64 - 126, nr nieparzyste od 71 - 155, Wąska, Wypoczynkowa, Wyzwolenia, Zgodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Stanisław Kwiatek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

243 (58,84%)

Michał Władysław Chmura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

33 (7,99%)

Piotr Marek Pielesz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

137 (33,17%)

Okręg 13

Sołectwo Bystra: ul. Babiogórska, Chabrowa, Gruntowa, Grzybowa, Handlowa, Jasna, Kalinowa, Kościelna, Kowalska, Łagodna, Łukowa, Nadmeszna, Olszyny, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Rumiankowa, Sadowa, Szczyrkowska nr parzyste od 128 do końca, nr nieparzyste od 163 do końca, Szczytowa od nr 44a, Tatrzańska, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Złota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Anna Moczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

143 (40,06%)

Małgorzata Olma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BYSTRA POŁUDNIOWA

214 (59,94%)

Okręg 14

Sołectwo Meszna: ul. Bór, Bzowa, Energetyków, Głogowa, Handlowa, Jagodowa, Jaworowa, Klonowa, Krótka, Krucza, Lipowa, Modra, Nadszkolna, Orczykowa, Polna, Przelotowa, Rolnicza, Rzemieślnicza, Skowronków, Słoneczna, Szczyrkowska, Szkolna, Wąska, Wesoła, Wilgi, Zacisze, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Józef Kufel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MESZNEJ

380 (81,72%)

Mieczysław Kazimierz Kajzer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

85 (18,28%)

Okręg 15

Sołectwo Meszna: ul. Agrestowa, Boczna, Borowa, Brzozowa, Dębowa, Dolna, Głęboka, Grzybowa, Jaśminowa, Kościelna, Kowalska, Leśna, Łukowa, Malinowa, Modrzewiowa, Olchowa, Orzechowa, Pasterska, Piwna, Pod Skocznią, Prosta, Sadowa, Słowicza, Sosnowa, Sportowa, Strażacka, Świerkowa, Wrzosowa, Wspólna, Zawiła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bernard Ludwig

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NA TAK - INICJATYWA TRZY SOŁECTWA

119 (27,87%)

Mirosław Dariusz Goliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA MESZNEJ

213 (49,88%)

Iwona Beata Grzybowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

31 (7,26%)

Patryk Józef Kurowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻAKÓW GMINY WILKOWICE

29 (6,79%)

Maria Jadwiga Szczelina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (8,20%)