Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dąbie

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Dąbie-ulice: 11 Listopada 1918 roku, Józefa Bema, Tadeusza Świerczewskiego, Emilii Plater, Bolesława Prusa, Józefa Piłsudskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kinga Rzepka
    43 (19,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Lewandowski
    11 (4,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maciej Gralak
    100 (44,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Michał Matuszak
    72 (31,86%)

Okręg 2

miasto Dąbie-ulice: 1 Maja, Adama Asnyka, Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, Nadrzeczna, Przemysłowa, Stefana Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Jan Dzikowski
    26 (14,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Krawiecka
    64 (36,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Jerzy Miszczak
    86 (48,86%)

Okręg 3

miasto Dąbie-ulice: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Gabriela Narutowicza, Henryka Sienkiewicza, Ogrodowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wanda Agnieszka Mielczarek
    48 (22,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wacław Leszek Zwoniarkiewicz
    165 (77,46%)

Okręg 4

miasto Dąbie: plac Adama Mickiewicza, ulice: Łęczycka, Wojska Polskiego, Łąkowa, Polna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Robert Zdzisław Zarębski
    69 (30,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Mroczek
    112 (49,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Alicja Rogulska
    45 (19,91%)

Okręg 5

miasto Dąbie-ulice: Kolska, 3 Maja.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Joanna Chalczyńska
    24 (15,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Adam Wojciechowski
    85 (53,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Piaseczny
    49 (31,01%)

Okręg 6

sołectwa: Karszew, Krzewo.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Krystyna Andrzejewska
    52 (26,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jan Wiesław Wojciechowski
    141 (73,06%)

Okręg 7

sołectwa: Lisice, Rośle.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Więckowski
    47 (27,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marzena Maria Mielczarek
    17 (9,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI LISICE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystyna Czubińska
    40 (23,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Iwona Muszyńska
    68 (39,53%)

Okręg 8

sołectwa: Kupinin, Wiesiołów, Baranowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Wasiak
    154 (87,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Magdalena Kupis
    23 (12,99%)

Okręg 9

sołectwa: Zalesie, Tarnówka, Tarnówka Wiesiołowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Maria Mrzewa
    156 (64,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „BEZPIECZNIE W PRZYSZŁOŚĆ”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Renata Bugała
    86 (35,54%)

Okręg 10

sołectwo: Rzuchów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tadeusz Chwiałkowski
    0 (0,00%)

Okręg 11

sołectwa: Chełmno, Chełmno-Parcele.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Roman Sławomir Sędziak
    0 (0,00%)

Okręg 12

sołectwa: Majdany, Ladorudz, Grabina Wielka.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Józef Wawrzyniec Bystrzycki
    60 (28,85%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kazimierz Franciszek Graczyk
    22 (10,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Komodziński
    126 (60,58%)

Okręg 13

sołectwa: Sobótka, Chruścin, Augustynów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Krzysztof Gruchot
    52 (22,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Piotr Sławomir Wieczorek
    35 (15,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marzena Raszewska
    142 (62,01%)

Okręg 14

sołectwa: Gaj, Krzykosy, Lutomirów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Opas
    34 (19,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Charuba
    143 (80,79%)

Okręg 15

sołectwa: Cichmiana, Domanin.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Kasprowicz
    111 (51,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA MIELCZARKA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bożena Elżbieta Dopierała
    33 (15,28%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Arleta Dobiecka
    31 (14,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA PRZYSZŁOŚCI

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Pietrzak
    41 (18,98%)