Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skaryszew

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Skaryszew ulice: A. Mickiewicza, B. Chrobrego, H. Sienkiewicza, M. Skłodowskiej-Curie, B. Piaseckiego, S. Staszica, Radomska, Rynek, S. Żeromskiego, Targowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jacek Krzysztof Jaśkiewicz
    114 (29,16%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Marta Żak
    89 (22,76%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mirosław Michał Sienkiewicz
    188 (48,08%)

Okręg 2

Miasto Skaryszew ulice: Akacjowa, Bluszczowa, Bławatna, Błonie, Bogusławska, Chabrowa, Czeremchowa, Cz. Miłosza, Gimnazjalna, Kalinowa, J. Kochanowskiego, B. Prusa, Jaśminowa, Jodłowa, Kwiatowa, Malinowa, Modrzewiowa, Odrodzenia, Orzechowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Storczykowa, W. Szymborskiej, W. Kossaka, Żytnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Halina Grys
    226 (43,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Barbara Wojtyniak
    80 (15,50%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Emil Kajdan
    95 (18,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Robert Jóźwik
    115 (22,29%)

Okręg 3

Miasto Skaryszew ulice: J. Słowackiego, Kunegundy, T. Kościuszki, Krótka, Makowska, Wincentowska, Złota.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Krzysztof Madej
    197 (53,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Stanisław Kwaterkiewicz
    67 (18,21%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Górnik
    104 (28,26%)

Okręg 4

Miasto Skaryszew ulice: Cicha, F. Chopina, I. Krasickiego, J. Malczewskiego, Młynarska, Partyzantów, Podolszyny, Polna, W. Witosa, Zachodnia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Borkowicz
    191 (44,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krystyna Barbara Barańska
    157 (36,68%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Pawlak-Jaworska
    80 (18,69%)

Okręg 5

Miasto Skaryszew ulice: A. Asnyka, Dzierzkowska, Gajowa, J. Matejki, K. S. Wyszyńskiego, M. Konopnickiej, M. Kopernika, Przyleśna, Szkolna, Twarogowa, W. Reymonta, Wojska Polskiego, Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Woźniak
    135 (31,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marzena Agnieszka Głowacka
    117 (27,02%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Rychlicki
    73 (16,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maria Zofia Ostrowska
    108 (24,94%)

Okręg 6

Sołectwo Makowiec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Jeżmański
    318 (46,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sławomir Grzyb
    228 (33,53%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Kacperski
    134 (19,71%)

Okręg 7

Sołectwa: Sołtyków, Gębarzów (Magierów), Gębarzów Kolonia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Leszek Skórnicki
    306 (60,59%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Wątły
    199 (39,41%)

Okręg 8

Sołectwo Maków.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Stanisław Łukasiewicz
    296 (55,74%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mateusz Adamczyk
    169 (31,83%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kamil Walczyk
    66 (12,43%)

Okręg 9

Sołectwa: Janów, Maków Nowy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Chojnacki
    229 (56,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Piotr Kurys
    126 (30,88%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anita Magdalena Olszewska-Zapłata
    53 (12,99%)

Okręg 10

Sołectwa: Odechowiec, Kazimierówka, Bogusławice, Kłonowiec Koracz, Kłonowiec Kurek.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dorota Ewa Czarkowska
    312 (60,35%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Piwoński
    145 (28,05%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewelina Lipka
    60 (11,61%)

Okręg 11

Sołectwa: Odechów, Miasteczko, Grabina, Niwa Odechowska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Irena Łagowska
    70 (21,81%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emil Rafał Budzyński
    25 (7,79%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Robert Dariusz Kupidura
    173 (53,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jerzy Tadeusz Nadolski
    53 (16,51%)

Okręg 12

Sołectwa: Kobylany, Edwardów, Wólka Twarogowa, Wymysłów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wioleta Anna Malicka
    145 (33,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Danuta Zięba
    213 (49,65%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Dolega
    71 (16,55%)

Okręg 13

Sołectwa: Zalesie, Anielin, Tomaszów, Dzierzkówek Stary, Dzierzkówek Nowy, Huta Skaryszewska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Jankowski
    205 (44,18%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Domagała
    7 (1,51%)

KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Bednarczyk
    203 (43,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Piotr Marek Mardal
    49 (10,56%)

Okręg 14

Sołectwa: Modrzejowice, Antoniów, Podsuliszka, Bujak.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Ryszard Sowa
    90 (23,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Kazimierz Domagała
    235 (62,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Ziomek
    54 (14,25%)

Okręg 15

Sołectwa: Chomentów Puszcz, Chomentów Szczygieł (Stanisławów), Chomentów Socha, Wilczna.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Lis
    153 (40,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNA GMINA SKARYSZEW

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tomasz Kicior
    155 (41,33%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Teresa Maj
    67 (17,87%)