Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Aleja Spacerowa, Kolonia Nowogardzka, Nowogardzka, Władysława Reymonta, Mikołaja Kopernika, Piaskowa, Ignacego Łukasiewicza, Skłodowskiej-Curie, Ignacego Paderewskiego, Cicha, Łobeska, Zamkowa, Bajkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Jacek Wronowski
10
(3,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Artur Paweł Nabrzewski
190
(68,59%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Piotr Jasina
77
(27,80%)
Okręg 2
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, Polna, Słoneczna, Henryka Sienkiewicza, Jana III Sobieskiego, Grabowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Monika Kusyk
3
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Arkadiusz Piotr Janczewski
60
(21,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Marek Bobrowski
30
(10,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Wojciech Wiktor Halkiw
36
(12,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Damian Gręda
29
(10,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Michał Konrad Wojsznis
73
(26,16%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Sylwia Gumiela
48
(17,20%)
Okręg 3
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Jedności Narodowej, Krótka, Przechodnia, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Magdalena Kogut
10
(4,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Emilia Anna Kwiatkowska
40
(16,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Edyta Marzena Nowowiejska
40
(16,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Łukasz Rachubiński
46
(18,70%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Czaboryk
63
(25,61%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Marta Gruszkowska
47
(19,11%)
Okręg 4
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Kolejowa, Jagiellonów, Przestrzenna, Strumykowa, Żwirki i Wigury, Tadeusza Reytana, Ogrodowa, Bolesława Prusa, Stefana Żeromskiego, Dworcowa, Golczewska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Izabela Nieszporek
33
(14,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Arkadiusz Włodarczyk
30
(13,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Witold Grzegorz Strzeszewski
17
(7,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Joanna Pawłowska
36
(15,65%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Marcin Makowiecki
114
(49,57%)
Okręg 5
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Juliusza Słowackiego, Fryderyka Chopina, Górna, Jana Matejki, Jana Kochanowskiego, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Stefana Batorego, 700 - lecia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Andrzej Zdzisław Kołodziej
12
(3,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Barbara Genowefa Jędrasik
97
(30,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Barbara Bożena Lenarczyk
48
(15,09%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krystian Sebastian Szajnowski
50
(15,72%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Tomasz Bronisław Buchholc
111
(34,91%)
Okręg 6
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Grunwaldzka, Nadrzeczna, Piastowa, Wodna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Adrian Edmund Bajkowski
75
(26,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Leszek Antoni Jurga
71
(24,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogumiła Helena Mikołajczyk
60
(20,91%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Jerzy Nowicki
81
(28,22%)
Okręg 7
Część miasta Płoty obejmująca ulice: Wojska Polskiego, Klonowa, Lipowa, Tadeusza Kościuszki, Olchowa, Parkowa, Topolowa, Wiejska, Koszalińska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Andrzej Emil Bierciewicz
13
(4,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Daria Monika Bartkowiak
51
(18,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Małgorzata Bugzel
130
(45,94%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Dorota Maria Trościanko
89
(31,45%)
Okręg 8
Sołectwa: Karczewie, Krężel, Sowno, Kocierz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Zbigniew Charkiewicz
48
(17,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Mariusz Waldemar Urbaniak
19
(6,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Zbigniew Józef Burak
38
(13,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Roman Pawlaczyk
110
(39,57%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Norbert Wawrzyniak
63
(22,66%)
Okręg 9
Sołectwa: Słudwia, Gostyń Łobeski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Ernest Henryk Zajączkowski
5
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Alan Putek
71
(27,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Sylwester Klimaszewski
39
(15,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Norbert Rajmund Kuczyński
48
(18,46%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Agnieszka Anna Antoniak
97
(37,31%)
Okręg 10
Sołectwa: Mechowo, Truskolas, Wytok
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Kamil Jakub Pietras
84
(26,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Ilona Barczak
2
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Iwona Maria Taśmińska
124
(39,62%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Ewelina Marciniak
103
(32,91%)
Okręg 11
Sołectwa: Lisowo, Potuliniec, Wyszogóra
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Łukasz Wronowski
6
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Marzena Kłosińska
22
(14,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Ewelina Mariola Jankowska
30
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Beata Genowefa Serafińska
92
(61,33%)
Okręg 12
Sołectwa: Czarne, Makowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW ŚLĘGA
-
20
Barbara Lewińska
52
(31,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Wojciech Arkadiusz Chrul
33
(20,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Barbara Rumieńczyk
18
(10,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Renata Marta Chomicz
41
(25,00%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Artur Marcin Porębski
20
(12,20%)
Okręg 13
Sołectwa: Luciąża, Modlimowo, Wicimice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA DLA PRZYSZŁOŚCI
-
15
Sylwia Aleksandra Oszmiańczuk
12
(5,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Przemysław Paweł Malinowski
36
(15,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Grażyna Maria Motłoch
30
(12,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marta Alicja Mikulska
29
(12,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIANA SIEMKOWICZA
-
21
Damian Tomasz Siemkowicz
28
(11,72%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Andżelika Sylwia Sobczak
104
(43,51%)
Okręg 14
Sołectwo: Wyszobór
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Rafał Jacek Wandachowicz
112
(44,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY DLA MIESZKAŃCÓW
-
18
Zbigniew Jan Cycyk
91
(35,83%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Maciej Karol Dyoniziak
51
(20,08%)
Okręg 15
Sołectwa: Natolewice, Pniewo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA HOŁUBCZAKA
-
16
Bogdan Marek Motłoch
30
(15,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW KOLANICA
-
17
Honorata Katarzyna Jurkiewicz
43
(21,83%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ireneusz Kazimierz Bury
96
(48,73%)
KOMITET WYBORCZY POWIATOWEGO STOWARZYSZENIA IDZIEMY RAZEM
-
19
Piotr Klewicz
28
(14,21%)