Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tuchola

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Tuchola-część, ulice: ALEKSANDRA JANTA-POŁCZYŃSKIEGO, CHOJNICKA, CZERSKA, GŁÓWNA, JEZIORNA, KOŚCIELNA, KRZYWA, KU WIATRAKOM, KWIATOWA, LIPOWA, ŁANOWA, MIEJSKI RÓW, MŁYŃSKA, NOWODWORSKIEGO od nr 29 (nieparzyste), od nr 32 (parzyste), PLAC ŚW. JAKUBA APOSTOŁA, PLASKOSZ, POLNA, RZEPAKOWA RYBACKA, STARA, ZBOŻOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Jan Welter
    190 (32,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Kazimierz Kociński
    168 (28,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Kociński
    229 (39,01%)

Okręg 2

Miasto Tuchola-część, ulice: DWORCOWA, GABRYCHÓW, GARBARY, GÓRNA, KOLEJOWA, KRÓTKA, KS. PPŁK. JÓZEFA WRYCZY, KS. KONSTANTYNA KREFFTA, MUROWA, OGRODOWA, OKRĘŻNA, SĘPOLEŃSKA, PLAC WOLNOŚCI, PLAC ZAMKOWY, PODGÓRNA, RYCERSKA, RYNKOWA, RZEŹNICKA, SKWER ŚW. MAŁGORZATY, SPICHLERZNA, STAROFARNA, STAROMIEJSKA, STUDZIENNA, SZKOLNA, TYLNA, WAŁOWA, ZAMKOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Franciszek Korytowski
    104 (19,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Henryk Kociński
    285 (53,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Anna Maria Pollok
    23 (4,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Klaudia Kozłowska
    54 (10,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA TUCHOLA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Ireneusz Jakub Kierzkowski
    64 (12,08%)

Okręg 3

Miasto Tuchola-część, ulice: ADAMA ASNYKA, ALEKSANDRA FREDRY, ANNY GERMAN, BRZOZOWA, BUKOWA, CISOWA, CZARNA DROGA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DĄBROWSKIEJ, DĘBOWA, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, GAŁCZYŃSKIEGO, GRODZKA, JODŁOWA, KASZTANOWA, KLONOWA, KOCHANOWSKIEGO, KOŁŁĄTAJA, KOPERNIKA, KORCZAKA, KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO, MICKIEWICZA, NAD KICZĄ, NA GÓRCE, NAŁKOWSKIEJ, NORWIDA, PRUSA, SŁOWACKIEGO, REJA, REYMONTA, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, STASZICA, ŚWIERKOWA, TADEUSZA RÓŻEWICZA, TUWIMA, WISŁAWY SZYMBORSKIEJ, WIEJSKA, WYBICKIEGO, ŻEROMSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Stanisław Landowski
    182 (27,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Anna Śledź
    246 (37,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Ewa Mazur
    236 (35,54%)

Okręg 4

Miasto Tuchola-część, ulice: 15 LUTEGO, BYDGOSKA, CEYNOWY, DERDOWSKIEGO, KASPROWICZA, KONOPNICKIEJ, LEŚNA, ORZESZKOWEJ, POD LASEM, ROGALI, ROTMISTRZA MICHALSKIEGO, SIENKIEWICZA, TOWAROWA, WAŃKOWICZA, WYCZÓŁKOWSKIEGO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Franciszek Misterski
    119 (24,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Kazimierz Joppek
    162 (33,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Ossowski
    87 (18,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Piotrowski
    113 (23,49%)

Okręg 5

Miasto Tuchola-część, ulice: DOKTORA KARASIEWICZA, KOŚCIUSZKI, NOWODWORSKIEGO do nr 27 (nieparzyste), do nr 30 (parzyste), PLAC ROZSTRZELANYCH W RUDZKIM MOŚCIE, POCZTOWA, STANISŁAWA SAGANOWSKIEGO, ŚWIECKA do nr 52

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Mieczysław Świerczyński
    351 (65,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Barbara Urszula Luptowska
    61 (11,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewelina Magdalena Pociot-Gostomska
    124 (23,13%)

Okręg 6

Miasto Tuchola-część, ulice: 11 LISTOPADA, BOHATERÓW WESTERPLATTE, BUDOWLANA, CHOPINA, GRUNWALDZKA, NAD BRDĄ, PRZEMYSŁOWA, ROMANA DMOWSKIEGO, SKŁADOWA, SŁONECZNA, SPORTOWA, SPÓŁDZIELCZA, STARODWORCOWA, STARY DWORZEC, ŚWIECKA od nr 53 do 93, TRANSPORTOWA, USŁUGOWA, WINCENTEGO WITOSA, ŻWIRKI I WIGURY, ŻONKILOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Jacek Karnowski
    227 (52,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Janusz Marian Wolszleger
    124 (28,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Żaneta Malendowicz
    81 (18,75%)

Okręg 7

Miasto Tuchola-część, ulice: ALEJA LIGI OCHRONY PRZYRODY nr nieparzyste oraz parzyste do nr 10, PIASTOWSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Szramka
    124 (23,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Karolina Anna Redlarska
    153 (29,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Bernard Nowacki
    22 (4,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Czerwiński
    85 (16,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LESZEK DLA TUCHOLI”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Leszek Łucjan Skarupa
    134 (25,87%)

Okręg 8

Miasto Tuchola-część, ulice: ALEJA LIGI OCHRONY PRZYRODY parzyste od nr 12, CEGIELNIANA, JAGODOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Jan Wolski
    194 (33,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Renata Maria Madej
    207 (35,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Maria Magdalena Łyczywek
    180 (30,98%)

Okręg 9

Miasto Tuchola-część, ulice: WARSZAWSKA, PODMIEJSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Robert Kaźmierczak
    103 (17,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Paweł Krzysztof Cieślewicz
    189 (32,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ryszard Jerzy Wojciechowski
    47 (8,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Maria Magdalena Borzeszkowska
    242 (41,65%)

Okręg 10

Miasto Tuchola-część, ulice: ALEJA 700 LECIA, ARCYBISKUPA JAKUBA ŚWINKI, BAŻANCIA, BOROWIACKA, BRACTWA KURKOWEGO, GAJOWA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GOŁĘBIA, HEJNAŁOWA, HUBERTA, JACKA PRUSZCZA, JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, JANA TUCHOLCZYKA, JASTRZĘBIA, KNIEJOWA, KRUCZA, KS. STANISŁAWA KUJOTA, ŁOWIECKA, MIĘDZYLESIE, MYŚLIWSKA, OBROŃCÓW POLSKOŚCI, ORLA, PARKOWA, PIOTRA SZAFRAŃCA, PISZCZEK, POKOJU TORUŃSKIEGO, RUDZKI MOST, SAMBORA I, SARNIA, SOKOLNICZA, STRZELECKA, ŚWIECKA od nr 94, WOJSKA POLSKIEGO, WRZOSOWA, WYDMOWA, ZIELONA, ŻWIROWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Hubert Tadeusz Codrow
    87 (13,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ireneusz Władysław Wesołowski
    281 (44,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Bernard Czapiewski
    88 (14,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Pieczka
    171 (27,27%)

Okręg 11

Sołectwa: BLADOWO, MAŁY MĘDROMIERZ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Jerosławski
    246 (38,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Romuald Feliks Gierszewski
    386 (61,08%)

Okręg 12

Sołectwa: BIAŁOWIEŻA, STOBNO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Jan Wegner
    0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwa: KIEŁPIN, MAŁA KOMORZA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Baran
    371 (81,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TUCHOLSKIE FORUM

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edmund Adam Szafarewicz
    35 (7,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Iga Maria Lewandowska
    47 (10,38%)

Okręg 14

Sołectwo: RACIĄŻ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Maria Grontkowska
    395 (77,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Wojciech Tuszkiewicz
    117 (22,85%)

Okręg 15

Sołectwa: KLOCEK, LEGBĄD, RZEPICZNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Tadeusz Kwaśniewski
    185 (34,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA TUCHOLI

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Florian Turzyński
    179 (32,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA LOKALNA CTU

kandydatliczba głosów

  1. 16 Janusz Jan Narloch
    179 (32,97%)