Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Garwolin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Budzeń, Bursztynowa, Diamentowa, Granitowa, Henryka Andrzejkowicza, Henryka Dłużniewskiego ps. Lech, Jagodzińska, Jutrzenki, Kolonia Henryków, Kościuszki numery parzyste od 40 do końca, Księcia Bolesława IV, Księcia Konrada III numery nieparzyste od 47 do końca oraz numery parzyste od 40 do końca, Księżnej Anny Mazowieckiej numery nieparzyste od 31 do końca oraz numery parzyste od 26 do końca, Lazurowa, Marmurowa, Mieczników, Rubinowa, Zacisze, Zagrodowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Grzegorz Piesiewicz
    221 (39,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Walczak
    167 (29,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Marek Leśniewski
    130 (23,26%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Skrajny
    41 (7,33%)

Okręg 2

3 Maja, Aleja Żwirki i Wigury, Kościuszki numery parzyste od 14 do 38A, Kuśnierska, Polska numery 1, 2, 4 i 4A, Szkolna, Wolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Marek Pstrąg
    168 (42,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Siejka
    46 (11,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA OSTROWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Adam Ostrowski
    185 (46,37%)

Okręg 3

Działyńczyków, Kościelna, Kościuszki numery parzyste od 2 do 12, Krótka, Mokra, Nadwodna numery nieparzyste od 1 do17A oraz numery parzyste od 2 do 8, Olimpijska, Parkowa, Senatorska numery parzyste od 2 do10, Sportowa, Stanisława Modrzewskiego, Staszica numery nieparzyste od 1 do 71 oraz numery parzyste od 2 do 58, Stawki, Zgoda

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jarosław Jaskuła
    155 (42,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krystian Piotr Jończyk
    120 (32,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Andrzej Szczegot
    94 (25,47%)

Okręg 4

Boczna, Bp. Ignacego Krasickiego, Bp. Jana Mazura, Cicha, Generała Stanisława Maczka, Generała Władysława Andersa, Ks. Hugona Kołłątaja, Ks. Stanisława Konarskiego, Księcia Janusza I, Księcia Konrada III numery nieparzyste od 1 do 45 oraz numery parzyste od 2 do 38, Księżnej Anny Mazowieckiej numery nieparzyste od 1 do 29 oraz numery parzyste od 2 do 24, Onufrego Mączki , Parysowska, Radosna, Sławińska, Spacerowa, Staszica numery nieparzyste od 73 do końca oraz numery parzyste od 60 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Siwek
    200 (37,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jakub Starzyński
    253 (47,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Janusz Teperek
    81 (15,17%)

Okręg 5

Aleja Legionów numery 1, 3 i 3A, Błonie, Józefa Kraszewskiego, Marii Konopnickiej, Marka Hłaski, Melchiora Wańkowicza, Ogrodowa, Sobieskiego, Studzińskiego, Wesoła, Wiejska numery nieparzyste od 1 do 25C oraz numery parzyste od 2 do 8B, Zarzecze, Zawady, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bożena Barbara Walenda
    202 (28,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Wielgosz
    388 (55,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Siarkiewicz
    108 (15,47%)

Okręg 6

Adama Mickiewicza, Asnyka, Dębowa, Dobra, Fryderyka Chopina, J. S. Bacha, K. Szymanowskiego, Kazimierza Wojciechowskiego, Kwiatowa, L. Beethovena, Lelewela, Lubelska, Piotra Czajkowskiego, Różana, Słoneczna, Słowackiego, Spokojna, St. Moniuszki, W. A. Mozarta, Żeromskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Zbigniew Wesołowski
    266 (45,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grażyna Janina Makulec
    238 (40,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Boratyński
    82 (13,99%)

Okręg 7

Akacjowa, Aleja Legionów numery od 5 do końca, Brzozowa, Bukowa, Dobra, Gracjanów, Kawaleryjska, Klonowa, Macieja Rataja, Polna, Sosnowa, Świerkowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Jan Kuźbida
    239 (43,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Piesio
    201 (36,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Ciesielski
    106 (19,41%)

Okręg 8

Aleja Legionów numery parzyste od 2 do 4A, Gen. Adama Skilskiego, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Hufca Orłów, mjr. Hubala, Narutowicza, płk. Józefa Puchalskiego, płk. St. Królickiego, Targowa, Wiejska numery nieparzyste od 27 do końca oraz numery parzyste od 10 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Wichowski
    248 (34,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Paziewski
    299 (41,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Gałązka
    166 (23,28%)

Okręg 9

Baśniowa, Gimnazjalna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościuszki numery nieparzyste od 1 do 23, Krzywa numery 1, 1A i 2, Łąkowa numery nieparzyste od 1 do 29 oraz numery parzyste od 2 do 30, Młyńska numery od 1 do 9, Nadwodna numery parzyste od 10 do końca oraz numery nieparzyste od 19 do końca, Przechodnia, Senatorska numery nieparzyste oraz numery parzyste od 12 do końca, Sienkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Jarosław Piesiewicz
    251 (42,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Jan Winek
    238 (40,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Maszkiewicz
    98 (16,70%)

Okręg 10

Bitwy Warszawskiej, Długa, Garwolińska, Jana Pawła II, Kościuszki numery nieparzyste od 25 do 49, Krzywa numery 3 i 5, Mirona Białoszewskiego, Młyńska numery od 11 do końca, Monte Cassino, Polska numery nieparzyste od 3 do końca oraz numery parzyste od 6 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Marek Mączka
    242 (40,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Mikulski
    263 (44,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Proczek
    88 (14,84%)

Okręg 11

Armii Krajowej, Bajkowa, Baśniowa, Batalionów Chłopskich, Batalionu "Zośka", Brukarska, Cmentarna, I Pułku Strzelców Konnych, Józefa Stachowskiego, Łąkowa numery nieparzyste od 31 do końca oraz numery parzyste od 32 do końca, Poligonowa, Stacyjna numery nieparzyste od 1do 43 oraz numery parzyste od 2 do 48, Szarych Szeregów, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Ostolski
    157 (41,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jarosław Michalik
    127 (33,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Jakubik
    73 (19,47%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Lidia Głaszczka
    18 (4,80%)

Okręg 12

Stacyjna numery nieparzyste od 45 do 49 oraz numery od 50 do końca, Trakt Lwowski

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Buława
    160 (33,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Łagowski
    272 (56,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Sławomir Michał Broda
    46 (9,62%)

Okręg 13

Janusza Korczaka numer 13, Romanówka numery nieparzyste oraz numery parzyste od 2 do 22 i od 26 do końca, ks. Marka. Maszkiewicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Bielecki
    172 (35,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jadwiga Wilbik
    153 (31,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janina Marianna Krzysztoszek
    156 (32,43%)

Okręg 14

Janusza Korczaka numery nieparzyste od 1 do 11 i od 15 do końca, Romanówka 24, Zamojska numery nieparzyste od 17 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Małgorzata Jarzyna
    199 (34,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marek Dariusz Jonczak
    257 (44,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Jodłowski
    75 (13,09%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Stanisław Boduch
    42 (7,33%)

Okręg 15

Jana Piesiewicza ps. Czarny, Janusza Korczaka numery parzyste, Kościuszki numery nieparzyste od 49A do końca, Ks. dr Antoniego Święcickiego, Ks. Mariana Juszczyka, Mazowiecka, Stanisława Mikulskiego ps. Lis, Wandy Bekierskiej, Warszawska, Westerplatte, Zamojska numery nieparzyste od 1 do 15 oraz numery parzyste

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Gawryś
    202 (40,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARZENY ŚWIECZAK WSPIERANY PRZEZ TADEUSZA MIKULSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogumiła Krulikowska
    161 (32,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU I MIASTA GARWOLIN Z URSZULĄ ZADROŻNĄ

kandydatliczba głosów

  1. 17 Edward Kret
    100 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janina Majewska
    37 (7,40%)