Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Czarna Woda

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

CZARNA WODA ul. Starogardzka od nr 1 do 60

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sebastian Andrzej Schmidt
    70 (63,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Danuta Barbara Szramka
    41 (36,94%)

Okręg 2

CZARNA WODA ul. Mickiewicza nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16, Pomorska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lucyna Prychła
    78 (72,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Niechajczuk
    29 (27,10%)

Okręg 3

CZARNA WODA ul. Długa, ul. Kręta

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Jan Gliniecki
    58 (49,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Maria Stormowska-Rekowska
    59 (50,43%)

Okręg 4

CZARNA WODA ul. Kwiatowa, Topolowa, Słoneczna, Wiśniowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Adam Roman Gradowski
    63 (56,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Jan Biesek
    49 (43,75%)

Okręg 5

CZARNA WODA ul. Akacjowa, Cicha, Polna od nr 1 do 38, Poprzeczna, Wrzosowa, Jarzębinowa, Kamienna, Brzozowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Elżbieta Andrzejewska
    82 (64,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Konrad Bartoszewicz
    45 (35,43%)

Okręg 6

CZARNA WODA ul. Leśna, Starowiejska, Polna od nr 39 do nr 49

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Barbara Zabrocka
    59 (47,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Karol Adam Smuczyński
    64 (52,03%)

Okręg 7

CZARNA WODA ul. Mickiewicza nr 9, 11, 13, Mostowa, Słowackiego nr 4

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Połom
    45 (54,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tomasz Piotr Mroczkiewicz
    38 (45,78%)

Okręg 8

CZARNA WODA ul. Chojnicka, Okrężna, Sosnowa, Szyszkowiec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Naftyński
    58 (50,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Elżbieta Maria Kwiatkowska
    57 (49,57%)

Okręg 9

CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 1, 2, 3 , 5, 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Paweł Dorosz
    62 (79,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartłomiej Antoni Tuszkowski
    16 (20,51%)

Okręg 10

CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 9, 11, 13, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 22

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Witold Bohla
    67 (77,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Sylwia Izabela Neubauer-Borzyszkowska
    20 (22,99%)

Okręg 11

CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 14, 15, 16

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Elżbieta Flis
    60 (65,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Alicja Gnacińska
    32 (34,78%)

Okręg 12

CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 8, 10, 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Agnieszka Olszowa
    52 (60,47%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Ryszard Sobczak
    34 (39,53%)

Okręg 13

CZARNA WODA ul. Dworcowa, Starogardzka od nr 62 do 78

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Małgorzata Szwoch
    28 (58,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Joanna Teresa Reszka
    20 (41,67%)

Okręg 14

SOŁECTWO LUBIKI, Lubiki Małe, Podlesie, Kamionna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Helta
    63 (62,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patrycja Helena Szopińska
    38 (37,62%)

Okręg 15

SOŁECTWO HUTA KALNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 15 Lucyna Maria Sojka
    26 (44,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bartosz Bernard Kaszubowski
    32 (55,17%)