Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bukowina Tatrzańska

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bukowina Tatrzańska (część): ul. Słoneczna, Sportowa, Karpęciny, Tatrzańska, Leśna, Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zbigniew Sztokfisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

193 (45,20%)

Anna Maria Kossek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

234 (54,80%)

Okręg 2

Sołectwo Bukowina Tatrzańska (część): ul. Wierch Buńdowy, Wierch Olczański, Wierch Kurucowy, Wierch Rusiński

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Bafia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

131 (31,49%)

Daniel Wojciech Wojtas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

285 (68,51%)

Okręg 3

Sołectwo Bukowina Tatrzańska (część): ul. Długa, Wierch Spiski, Wierch Głodowski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Jan Rzepka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

225 (41,28%)

Beata Maria Rozmus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

320 (58,72%)

Okręg 4

Sołectwo Białka Tatrzańska (część): ul. Kaniówka, Środkowa od nr 1 do nr 115

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Stanisław Radwan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

68 (24,37%)

Maria Kuruc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

167 (59,86%)

Małgorzata Katarzyna Marek

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA CZAS NA BIAŁKĘ

44 (15,77%)

Okręg 5

Sołectwo Białka Tatrzańska (część): ul. Środkowa od nr 116 do nr 293

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Piszczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Białka Tatrzańska (część): ul. Środkowa od nr 294 do końca, Pod Grapą, Grapa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Patrycjusz Czajkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (57,33%)

Maciej Piotr Kubicki

KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA CZAS NA BIAŁKĘ

96 (42,67%)

Okręg 7

Sołectwo Brzegi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Tadeusz Zubek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

157 (54,14%)

Katarzyna Worwa

KOMITET WYBORCZY KOŁA GOSPODYŃ WIEJSKICH W BRZEGACH

133 (45,86%)

Okręg 8

Sołectwo Czarna Góra (część): ul. Kamieniec, Nadwodnia, Podgórska, Sołtystwo od nr 1 do nr 19

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Budz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

154 (42,66%)

Marek Wojciech Szyszka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

207 (57,34%)

Okręg 9

Sołectwo Czarna Góra (część): ul. Sołtystwo od nr 20, Zagóra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Witold Gogola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

57 (29,23%)

Marian Kiernoziak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (50,26%)

Marian Kikla

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUKOWINA TATRZAŃSKA-NIEZALEŻNI

40 (20,51%)

Okręg 10

Sołectwo Groń (część): ul. Janiołów Wierch, Piekorzówka, Gile, Jana Kazimierza, Podhalańska, Jana Pawła II

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Sławomir Rocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

57 (20,73%)

Piotr Rabiański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

218 (79,27%)

Okręg 11

Sołectwo Groń (część): ul. Słoneczna, Budzów Wierch, Muchówka, Kobylarzówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Tomasz Mucha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

115 (40,49%)

Robert Krzysztof Pęksa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

169 (59,51%)

Okręg 12

Sołectwo Jurgów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Górka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

195 (48,15%)

Paweł Wojciech Bernadek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

210 (51,85%)

Okręg 13

Sołectwo Leśnica (część): ul. Łosie, Gały, Stefany, Szkolna, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stefaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

84 (35,74%)

Renata Monika Bafia

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

151 (64,26%)

Okręg 14

Sołectwo Leśnica (część): ul. Sądel, Stasiki, Polna, Brzyski, Gronkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Pająk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

76 (26,21%)

Stanisława Maria Stawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

214 (73,79%)

Okręg 15

Sołectwo Rzepiska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Franciszek Milon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

45 (16,07%)

Irena Józefa Kluczewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

235 (83,93%)