Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Grobla, Pogwizdów (od Nr 47 - 48)
Pokaż więcej
Danuta Janina Opalińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
22
(28,21%)
Piotr Janusz Fartuszyński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(71,79%)
Okręg 2
Sebastian Zarzycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
69
(78,41%)
Katarzyna Bącal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(21,59%)
Okręg 3
Pogwizdów (od Nr 1 - 46 i od Nr 49 do końca)
Pokaż więcej
Marek Edmund Sowa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
0
(0,00%)
Okręg 4
Piotr Paweł Bukało
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
0
(0,00%)
Okręg 5
Sokola, Wiadrów (od Nr 41 do końca)
Pokaż więcej
Dariusz Paweł Trybuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
85
(85,00%)
Marcin Piotr Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(15,00%)
Okręg 6
Wiadrów (od Nr 2 - 40)
Pokaż więcej
Bronisław Chruściel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
95
(56,55%)
Łukasz Fuławka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
73
(43,45%)
Okręg 7
Jakuszowa, Myślibórz, Siedmica
Pokaż więcej
Marian Topolnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
66
(60,55%)
Urszula Marzanna Stachura-Hohaus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
22
(20,18%)
Mariusz Adam Paliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(19,27%)
Okręg 8
Nowa Wieś Mała, Nowa Wieś Wielka
Pokaż więcej
Andrzej Jan Drzał
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
32
(47,76%)
Jarosław Zbigniew Jankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
35
(52,24%)
Okręg 9
Paszowice (od Nr 1 - 40)
Pokaż więcej
Józef Gawroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
75
(55,56%)
Robert Edward Kruppa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
44
(32,59%)
Zofia Alina Dziuba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(11,85%)
Okręg 10
Paszowice (od Nr 41 - 115)
Pokaż więcej
Ryszard Edward Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
86
(55,48%)
Damian Tyrała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
27
(17,42%)
Lucyna Iwona Rzepka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(27,10%)
Okręg 11
Paszowice (od Nr 116 - 170 i od Nr 261 do końca)
Pokaż więcej
Ewa Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
89
(55,97%)
Robert Marek Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
38
(23,90%)
Marzanna Kijak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(20,13%)
Okręg 12
Paszowice (od Nr 171 - 230C)
Pokaż więcej
Beata Józefa Rokosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
82
(52,23%)
Ryszard Michałków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
13
(8,28%)
Sylwia Katarzyna Bergel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(4,46%)
Zbigniew Bolesław Patynek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(35,03%)
Okręg 13
Kłonice, Paszowice (od Nr 231 - 259)
Pokaż więcej
Wojciech Marek Puzio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
93
(61,59%)
Monika Teresa Wdowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
45
(29,80%)
Grzegorz Boczula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,61%)
Okręg 14
Zębowice (od Nr 1 - 22A)
Pokaż więcej
Marcin Wojciech Cyrak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
38
(38,38%)
Anna Ewa Dul
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MONIKA WDOWIAK
11
(11,11%)
Elżbieta Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(30,30%)
Zygmunt Lechniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(20,20%)
Okręg 15
Zębowice (od Nr 23 do końca)
Pokaż więcej
Zbigniew Jerzy Zdebiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SEBASTIANA OSZCZĘDY
78
(71,56%)
Bogusław Stefan Paściak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(28,44%)