Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czernichów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Czernichów I: ulice Akacjowa, Cicha, Flisacka, Franciszka Stefczyka, Gminna, Gospodarska, Gościniec, Kasztanowa, Klonowa, Kościelna, Krakowska, Krótka, Krzywa, Malownicza, Modrzewiowa, Na Studzienkach, Na Wzgórzu, Nad Wisłą, Ogrodnicza, Południowa, Poprzeczna, Prosta, Przemysłowa, Rondo Solidarności, Rozstaje, Różańcowa, Skalna, Skryta, Skwer Papieski, Słoneczna, Spokojna, Stara Kuźnia, Starowiślna, Tęczowa, Tyniecka, Wędkarska, Widokowa, Zaułek, Zawiła.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Anna Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

337 (76,59%)

Danuta Katarzyna Widor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

103 (23,41%)

Okręg 2

Czernichów II: ulice Boczna, Bór, Dębowa, Dojazdowa, Dworska, Graniczna, Jurajska, Kępa, Krzeszowicka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Mała, Na Błonia, Nad Potokiem, Ogrodowa, Okrężna, Parkowa, Pasieka, Pod Lasem, Pod Górki, Promowa, Ratanice, Ratanice Nowe, Rynek, Sosnowa, Sportowa, Stawowa, Usługowa, Wadowicka, Wałowa, Wierzbowa, Willowa, Wiślana, Zacisze, Zakamycze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Zabagło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

335 (66,21%)

Andrzej Bronisław Nawrocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

171 (33,79%)

Okręg 3

Dąbrowa Szlachecka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

0 (0,00%)

Okręg 4

Kamień I: ulice Bagienna, Gary, Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Mała, Na Górce, Olchowa, Piaski-numery parzyste od 10, Pod Górą, Podgórki, Polna, Portowa, Radosna, Ratowa, Skwer 3. Czerwca, Stawowa, Szkolna, Szlak, Wiślana, Złote Piaski, Źródlana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Anna Dzierwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

0 (0,00%)

Okręg 5

Kamień II: ulice Akacjowa, Borowa Górka, Dąbrowa, Gromadzka, Jagodowa, Kanoników Regularnych, Leśna, Lipowa, Odwozy, Ofiar Bombardowania, Piaski-numery parzyste do 8 i nieparzyste, Plac Wolnica, Pod Lasem, Pod Ostrą, Podłęże, Rajska, Rubinowa, Skrajna, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Starowiejska, Widokowa, Zacisze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Paszcza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

98 (40,33%)

Dawid Marcin Drabczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

145 (59,67%)

Okręg 6

Kłokoczyn, Przeginia Narodowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Jolanta Panek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

176 (37,45%)

Halina Wrona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

195 (41,49%)

Janina Władysława Kowal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

99 (21,06%)

Okręg 7

Nowa Wieś Szlachecka, Czułówek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Stanisława Wrońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

355 (61,74%)

Bartosz Stanisław Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

145 (25,22%)

Stanisław Bojda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (13,04%)

Okręg 8

Przeginia Duchowna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartłomiej Feluś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

205 (42,27%)

Marta Zofia Morawska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

280 (57,73%)

Okręg 9

Rusocice.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Wiesław Starowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (28,03%)

Roma Sylwia Nienartowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

245 (52,02%)

Łukasz Adam Gara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

94 (19,96%)

Okręg 10

Rybna I: ulice Bednarze, Brzezina, Bystra, Dębowa, Do Krzyża, Geologiczna, Górna-numery parzyste od 12 i nieparzyste od 25, Graniczna, Jabłoniowa, Jurajska, Kamienna, Kręta, Krótka, Malinowa, Miodowa, Na Morgi, Na Skałce, Nowy Świat-numery parzyste od 58 i nieparzyste od 37, Orlej, Orzechowa, Panoramiczna, Pod Sosenkę, Podskale, Polna numery parzyste, Rudniańska, Sadowa-numery parzyste, Sielska, Spacerowa, Widokowa, Wrzosowa-numery parzyste od 18 i nieparzyste od 13, Zawiła, Zielona, Źródlana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Andrzej Bałuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

187 (55,49%)

Jacek Podgórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

150 (44,51%)

Okręg 11

Rybna II: ulice Aleksandry Polańskiej-numery parzyste do 86 i nieparzyste do 35, Bacyniokowa, Cicha, Galosówka, Gościnna, Górna parzyste do 10 i nieparzyste do 23, Handlowa, Kasztanowa, Mała, Nowy Świat-numery parzyste do 56 i nieparzyste do 35, Ogrodowa, Pogodna, Polna-numery nieparzyste, Rajska, Sadowa-numery nieparzyste, Sosnowa, Spokojna, Stokrotek, Stroma, Szkolna, Śliczna, Św. Floriana, Św. Kazimierza, Św. Królowej Jadwigi, Tęczowa-numery parzyste, Wąska, Wierzbowa, Wrzosowa-numery parzyste do 16 i nieparzyste do 11, Zacisze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kapusta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (17,09%)

Zbigniew Maciej Kędzierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

227 (64,67%)

Paweł Jan Młyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

64 (18,23%)

Okręg 12

Rybna III: ulice Aleksandry Polańskiej-numery parzyste od 88 i nieparzyste od 37, Alternatywy, Azaliowa, Chabrowa, Cisowa, Długa, Dolna, Dworska, Fiołkowa, Jaśminowa, Kalinowa, Karola Huberta Rostworowskiego, Konwaliowa, Krakowska-numery nieparzyste, Krokusowa, Lawendowa, Liliowa, Lipowa, Maciejówka, Magnoliowa, Makowa, Malownicza, Parkowa, Piekarska, Podniebna, Rolna Różana, Rumiankowa-numery nieparzyste, Rzeczna, Słoneczna, Słonecznikowa, Sportowa, Storczykowa, Szafranowa, Tęczowa-numery nieparzyste, Wspólna, Zadworze, Zielna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Tyrański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

202 (49,51%)

Józef Suchanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOKÓŁ RYBNEJ

206 (50,49%)

Okręg 13

Wołowice I: część miejscowości położona południe i wschód od linii biegnącej od wału wiślanego drogą wewnętrzną dz. nr 500 w kierunku wschodnim do końca i na jej przedłużeniu do drogi wewnętrznej dz. Nr 564, wzdłuż której do drogi gminnej 601 897K przy kapliczce, wzdłuż tej drogi na północ do skrzyżowania z drogą powiatową 2181K, wzdłuż której do granicy z Dąbrową Szlachecką.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Marta Zabagło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

191 (63,46%)

Renata Beata Przebinda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

37 (12,29%)

Paweł Józef Boroń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

73 (24,25%)

Okręg 14

Wołowice II: część miejscowości położona na północ i zachód od linii biegnącej od wału wiślanego drogą wewnętrzną dz. nr 500 w kierunku wschodnim do końca i na jej przedłużeniu do drogi wewnętrznej dz. Nr 564, wzdłuż której do drogi gminnej 601 897K przy kapliczce, wzdłuż tej drogi na północ do skrzyżowania z drogą powiatową 2181K, wzdłuż której do granicy z Dąbrową Szlachecką.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Zabagło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

134 (32,60%)

Robert Piotr Jaros

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

277 (67,40%)

Okręg 15

Zagacie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Tadeusz Weniewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (26,15%)

Iwona Agata Fic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA CZERNICHÓW

216 (66,46%)

Michał Andrzej Kudła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CZERNICHÓW

24 (7,38%)