Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Krynice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Antoniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Pasieczny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (27,81%)

Krzysztof Stefan Kierczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

78 (51,66%)

Radosław Patryk Kobielarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

31 (20,53%)

Okręg 2

Sołectwo Budy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bałabuch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (40,43%)

Sebastian Maciej Duras

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

6 (6,38%)

Bogumiła Elżbieta Dziubińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (53,19%)

Okręg 3

Sołectwo Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Sagan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (35,51%)

Krystyna Maria Baj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

61 (57,01%)

Małgorzata Sagan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

8 (7,48%)

Okręg 4

Sołectwo Dzierążnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Eugenia Cik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (40,54%)

Radosław Łasocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

31 (20,95%)

Andrzej Trojanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

57 (38,51%)

Okręg 5

Sołectwo Huta Dzierążyńska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Gniwek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (81,25%)

Marta Anna Wszoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

21 (18,75%)

Okręg 6

Sołectwa: Kolonia Partyzantów i Zaboreczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Szczepan Adamczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (44,07%)

Wiesław Pasieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

33 (55,93%)

Tadeusz Marian Sagan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo Krynice od nr domu 1a do nr domu 60, od nr domu 133A do nr domu 161

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Szmidt-Stryczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (45,30%)

Leszek Józef Burda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

64 (54,70%)

Okręg 8

Sołectwo Krynice od nr domu 62 do nr domu 131, od nr domu 162 do nr domu 184

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Semczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (22,60%)

Dariusz Andrzej Baj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

113 (77,40%)

Okręg 9

Sołectwo Majdan Krynicki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (50,46%)

Piotr Kowalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

54 (49,54%)

Okręg 10

Sołectwo Majdan-Sielec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Naum

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (46,53%)

Roman Mirosław Lipowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

41 (40,59%)

Piotr Niezgoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

13 (12,87%)

Okręg 11

Sołectwo Polanówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Bondyra

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (40,00%)

Waldemar Tomasz Matuszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

41 (45,56%)

Dariusz Stopa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

13 (14,44%)

Okręg 12

Sołectwo Polany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Antoniewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

29 (34,94%)

Bogdan Wacław Sachajko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

47 (56,63%)

Małgorzata Szelewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

7 (8,43%)

Okręg 13

Sołectwa: Romanówka i Zadnoga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Kołodziej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (52,27%)

Stanisław Hałasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

42 (47,73%)

Okręg 14

Sołectwo Zwiartów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Iskierka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (82,98%)

Piotr Krystian Gil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

12 (12,77%)

Robert Chudyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

4 (4,26%)

Okręg 15

Sołectwo Zwiartów-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Andrzej Huzar

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (59,72%)

Sławomir Sylwester Podoba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA WIŚNIEWSKIEGO

23 (31,94%)

Dorota Chudyga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - CAŁA GMINA TO RODZINA

6 (8,33%)