Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brzesko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzesko: Aleja Solidarności, Biznesowa, Kryształowa, Ogrodowa, Perłowa, Przy Rondzie, Złota, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 53 do końca i parzyste od nr 64 do końca, Browarna, Barona Jana Götza, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 29 do końca i parzyste od nr 58 do końca, Plac Kupiecki, Pomianowska, Robotnicza, Wesoła, Osiedle Władysława Jagiełły, Barokowa, Boczna, Świętego Brata Alberta numery parzyste, Chmielna, Czarnowiejska nieparzyste od nr 25 do końca i parzyste od nr 42 do końca, Elektryczna, Artura Grottgera, Jana Pawła II, Jasna Jodłowska, Jana Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja, Wojciecha Kossaka, Kosynierów, Kopaliny, Królowej Jadwigi, Lawendowa, Leśna, Letnia, Łąkowa, Jacka Malczewskiego, Piaskowa, Piwna, Polna, Poprzeczna, Mikołaja Reja, Spacerowa, Topolowa, Wiejska, Wiosenna, Stanisława Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Grzegorz Jacek Bach
    142 (4,09%)
  2. 1 Bogusław Sambor
    418 (12,05%)
  3. 2 Teresa Iwona Szydłowska
    87 (2,51%)
  4. 3 Michał Migda
    173 (4,99%)
  5. 6 Patrycja Maria Gzyl
    25 (0,72%)
  6. 5 Bogusława Magdalena Bury
    26 (0,75%)
  7. 7 Mirosław Jan Wiśniowski
    66 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Ewa Maria Put
    43 (1,24%)
  2. 2 Bogusław Robert Babicz
    109 (3,14%)
  3. 1 Barbara Borowiecka
    352 (10,15%)
  4. 4 Marek Eugeniusz Dziwiszewski
    19 (0,55%)
  5. 5 Marcel Krzysztof Kociołek
    12 (0,35%)
  6. 6 Anna Zawadzka
    94 (2,71%)
  7. 7 Marta Józefa Soroka
    9 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Edyta Bernadeta Wesołowska
    36 (1,04%)
  2. 5 Robert Paweł Biel
    159 (4,58%)
  3. 1 Barbara Maria Górczewska
    341 (9,83%)
  4. 4 Teresa Jadwiga Stańczyk
    124 (3,57%)
  5. 3 Marek Bogdan Górski
    225 (6,49%)
  6. 2 Roman Gurgul
    180 (5,19%)
  7. 7 Szymon Marcin Mrzygłód
    61 (1,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 4 Krzysztof Wojciech Stępak
    65 (1,87%)
  2. 6 Agata Barbara Sakowicz
    45 (1,30%)
  3. 1 Maria Janina Kądziołka
    285 (8,22%)
  4. 3 Edward Mieczysław Knaga
    128 (3,69%)
  5. 2 Kazimierz Jan Sproski
    153 (4,41%)
  6. 7 Barbara Zorek
    61 (1,76%)
  7. 5 Maksymilian Daniłowski
    31 (0,89%)

Okręg 2

Brzesko: Armii Andersa, Błękitna, Bohaterów Westerplatte, Świętego Brata Alberta numery nieparzyste, Brzezowiecka, Profesora dr. Franciszka Bujaka, Ciepła, Czarnowiejska nieparzyste od nr 1 do nr 23 i parzyste od nr 2 do nr 40, Garbarska, Granitowa, Jaśminowa , Kwiatowa, Legionów Piłsudskiego, Makowa, Gen. Leopolda Okulickiego, Partyzantów, Powstańców Warszawy, Przemysłowa, Różana, Generała Władysława Sikorskiego, Słoneczna, Ludwika Solskiego, Spokojna, Starowiejska, Towarowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zamknięta, Bagienna, Cichy Kącik, Dworcowa, Gajowa, Głucha, Jesienna, Kalinowa, Hugo Kołłątaja, Mikołaja Kopernika, Łączyska, Młyńska, Mokra, Na Górkach, Odrodzenia, Oświecenia, Parcelowa, Księdza Stanisława Pękały, Rzemieślnicza, Słotwińska, Stawowa, Szczepanowska, Wakacyjna, Wodna, Wyspowa, Za Lasem, 11 Listopada, 19 Stycznia, Adama Asnyka, Cicha, Fryderyka Chopina, Długa, Bartosza Głowackiego, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Berka Joselewicza, Tadeusza Kościuszki nieparzyste od nr 1 do nr 51 i parzyste od nr 2 do nr 62, Kręta, Krótka, Jana Matejki, Adama Mickiewicza nieparzyste od nr 1 do nr 27 i parzyste od nr 2 do nr 56, Miła, Heleny Modrzejewskiej, Ignacego Mościckiego, Nowa Osiedlowa, Plac Kazimierza Wielkiego, Plac św. Jakuba, Plac Targowy, Plac Zwycięstwa, Plac Żwirki i Wigury, Rynek, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Pod Sadem, Aleksandra Puszkina, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Jana Sobieskiego, Spółdzielcza, Szarych Szeregów, Targowa, Uczestników Ruchu Oporu, Wąska, Widok, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Wyzwolenia, Zakątek, Zielona, Brzegowa, Cegielniana, Bronisława Czecha, Bolesława Chrobrego, Janusza Kusocińskiego, Władysława Łokietka, Heleny Marusarzówny, Mieszka I, Okocimska, Piastowska, Rzeźnicza, Świerkowa, Bolesława Śmiałego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Paweł Duda
    503 (13,47%)
  2. 2 Aleksandra Stanisława Wołek
    102 (2,73%)
  3. 3 Mateusz Bogusław Tekiela
    111 (2,97%)
  4. 7 Anita Kinga Ząbkowska
    67 (1,79%)
  5. 4 Agnieszka Maria Mastalska-Sowa
    168 (4,50%)
  6. 5 Jakub Maciej Kowalczyk
    30 (0,80%)
  7. 6 Lucyna Maria Biernat
    62 (1,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Rafał Kazimierz Cichoński
    161 (4,31%)
  2. 5 Seweryn Konrad Kozub
    133 (3,56%)
  3. 6 Ewa Maria Raczyńska-Gondek
    9 (0,24%)
  4. 7 Maciej Jan Kusiak
    69 (1,85%)
  5. 1 Krzysztof Michał Ojczyk
    148 (3,96%)
  6. 4 Elżbieta Pajor
    110 (2,95%)
  7. 3 Sabina Wąsikiewicz
    59 (1,58%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Czesław Ciurej
    330 (8,84%)
  2. 1 Adam Stanisław Kwaśniak
    429 (11,49%)
  3. 6 Ewa Dorota Tyka-Duc
    45 (1,21%)
  4. 3 Dorota Halina Żak
    89 (2,38%)
  5. 5 Danuta Ewa Martyna-Łuciów
    52 (1,39%)
  6. 7 Grzegorz Stanisław Kolbusz
    246 (6,59%)
  7. 4 Ryszard Janusz Górski
    57 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Dudek
    97 (2,60%)
  2. 2 Rafał Piotr Zając
    98 (2,63%)
  3. 4 Maria Zofia Marek
    124 (3,32%)
  4. 1 Maria Janina Kucia
    312 (8,36%)
  5. 3 Aneta Maria Bałabuch
    82 (2,20%)
  6. 7 Tomasz Marcin Przybylski
    20 (0,54%)
  7. 6 Tomasz Marek Adamczyk
    20 (0,54%)

Okręg 3

Jadowniki, Okocim, Poręba Spytkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Paweł Śmietana
    125 (3,37%)
  2. 5 Beata Józefa Pajor
    69 (1,86%)
  3. 1 Adrian Rafał Zaleśny
    495 (13,34%)
  4. 3 Agata Renata Manelska
    28 (0,75%)
  5. 4 Monika Anna Dadej
    73 (1,97%)
  6. 7 Mateusz Karol Franczyk
    126 (3,39%)
  7. 6 Kacper Tomasz Put
    54 (1,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Anna Batko
    38 (1,02%)
  2. 2 Marcin Okas
    67 (1,80%)
  3. 6 Bartłomiej Patryk Pająk
    10 (0,27%)
  4. 4 Marta Danuta Zydroń
    33 (0,89%)
  5. 1 Michał Adam Krzywda
    194 (5,23%)
  6. 5 Małgorzata Anna Czernecka
    31 (0,84%)
  7. 7 Elżbieta Woźniak
    13 (0,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Andrzej Tadeusz Mietła
    39 (1,05%)
  2. 5 Paweł Święch
    145 (3,91%)
  3. 7 Jadwiga Małgorzata Dadej
    176 (4,74%)
  4. 4 Agnieszka Wioletta Sala
    78 (2,10%)
  5. 2 Wiesława Stanisława Put
    150 (4,04%)
  6. 3 Beata Agnieszka Słupska
    137 (3,69%)
  7. 1 Jarosław Jan Sorys
    559 (15,06%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Janina Anna Cyga
    17 (0,46%)
  2. 7 Franciszek Andrzej Brzyk
    248 (6,68%)
  3. 4 Jadwiga Anna Godzik
    150 (4,04%)
  4. 2 Bartłomiej Adam Turlej
    351 (9,46%)
  5. 3 Mateusz Piotr Węgrzyn
    131 (3,53%)
  6. 6 Maria Dzień
    59 (1,59%)
  7. 1 Stanisław Wiesław Góra
    116 (3,13%)

Okręg 4

Bucze, Jasień, Mokrzyska, Sterkowiec, Szczepanów, Wokowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRZESKO ODNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Barbara Maria Górska-Wywiałkowska
    24 (0,55%)
  2. 8 Ewelina Paulina Damasiewicz
    83 (1,90%)
  3. 1 Tomasz Jan Latocha
    626 (14,31%)
  4. 4 Bogusław Góra
    58 (1,33%)
  5. 2 Kamil Zbigniew Trąba
    216 (4,94%)
  6. 3 Agata Dorota Olejnik
    65 (1,49%)
  7. 6 Karol Andrzej Mróz
    128 (2,93%)
  8. 5 Paulina Krystyna Gajda
    82 (1,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY ZASŁUGUJĄ NA WIĘCEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Małgorzata Teresa Liszek
    17 (0,39%)
  2. 1 Marcin Robert Grzesik
    124 (2,83%)
  3. 2 Czesław Borowiec
    116 (2,65%)
  4. 3 Małgorzata Maria Bober
    22 (0,50%)
  5. 6 Maria Maślak
    17 (0,39%)
  6. 4 Erwin Piotr Łoboda
    56 (1,28%)
  7. 5 Ryszard Wiesław Słowik
    18 (0,41%)
  8. 8 Dagmara Elżbieta Pacura
    14 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ewa Jadwiga Chmielarz-Żwawa
    460 (10,51%)
  2. 7 Marta Maria Kołodziej
    24 (0,55%)
  3. 5 Ewa Joanna Gibała
    98 (2,24%)
  4. 4 Kazimierz Stanisław Urbański
    86 (1,97%)
  5. 2 Piotr Marek Wyczesany
    203 (4,64%)
  6. 3 Zbigniew Antoni Łanocha
    417 (9,53%)
  7. 6 Małgorzata Dąbrówka
    57 (1,30%)
  8. 8 Radosław Mikołaj Szostak
    143 (3,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU BRZESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Klimek
    222 (5,07%)
  2. 6 Bożena Kornaus
    128 (2,93%)
  3. 3 Marian Stanisław Czarnik
    107 (2,45%)
  4. 4 Stanisław Antoni Milewski
    110 (2,51%)
  5. 8 Maria Pacura
    128 (2,93%)
  6. 7 Zbigniew Cichoński
    114 (2,61%)
  7. 2 Anna Lubowiecka
    242 (5,53%)
  8. 5 Daniel Bartłomiej Szczupał
    171 (3,91%)