Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ełk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Chełchy, Krokocie, Płociczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

120 (46,88%)

Zbigniew Marian Czaban

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

27 (10,55%)

Kazimierz Iwaszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

93 (36,33%)

Wacława Glapiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

16 (6,25%)

Okręg 2

Sołectwa: Lega, Przykopka, Sędki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jan Piela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

72 (32,58%)

Henryk Podolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

27 (12,22%)

Jolanta Więcko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

14 (6,33%)

Andrzej Kisiel

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

103 (46,61%)

Barbara Henryka Polkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

5 (2,26%)

Okręg 3

Sołectwa: Buczki, Mrozy, Sordachy, Regielnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Fatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

207 (61,24%)

Ewa Dorota Lewicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

41 (12,13%)

Wiesław Mojsiuszko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

41 (12,13%)

Grażyna Chrapowicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

49 (14,50%)

Okręg 4

Sołectwa: Giże, Kałęczyny, Regiel.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Wołyniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

121 (58,45%)

Łukasz Dardziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

25 (12,08%)

Joanna Agnieszka Truszkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

61 (29,47%)

Okręg 5

Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Bolesława Prusa, Cmentarna, Ełcka, Kościuszki, Lipowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nadrzeczna, Polna, Wilcza, Gen. Sikorskiego, miejscowość: Lipinka, Sikory Ostrokolskie.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Radywoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

171 (69,51%)

Andrzej Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

21 (8,54%)

Tadeusz Łojewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

35 (14,23%)

Patryk Choma

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

10 (4,07%)

Ireneusz Nerkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

9 (3,66%)

Okręg 6

Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Jana Pawła II, Kajki, Kardynała Wyszyńskiego, Kolonia Górna, Ks. J. Twardowskiego, Małeckich, Nowowiejska, Sportowa, Św. Dominika Savio, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Lisowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

137 (50,18%)

Krystyna Milewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

20 (7,33%)

Teresa Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

14 (5,13%)

Magdalena Bielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

18 (6,59%)

Piotr Jaroszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

84 (30,77%)

Okręg 7

Sołectwa: Bajtkowo, Białojany, Bobry, Borki, Ciernie, Mostołty, Nowa Wieś Ełcka-Szosa Bajtkowska, Rymki, Suczki, Śniepie, Karbowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Supińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

97 (23,66%)

Aneta Barbara Łosiewicz-Pogorzelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

33 (8,05%)

Andrzej Sulima

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

186 (45,37%)

Ryszard Kułak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

81 (19,76%)

Paweł Grala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

13 (3,17%)

Okręg 8

Sołectwa: Barany, Chruściele, Ełk Osada, Maleczewo, Mącze, Mąki, Rostki Bajtkowskie, Szarejki, Szarek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karol Buraczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

197 (44,67%)

Aleksander Paszkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

108 (24,49%)

Wojciech Stankiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

52 (11,79%)

Rafał Pachucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

84 (19,05%)

Okręg 9

Sołectwa: Bartosze, Pistki, Rękusy, Ruska Wieś, Talusy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Stefan Bratek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

198 (70,97%)

Elżbieta Gontowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

32 (11,47%)

Mariola Ladzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

40 (14,34%)

Mariusz Miłosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

9 (3,23%)

Okręg 10

Sołectwa: Guzki, Lepaki, Mołdzie, Rożyńsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Kordyś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

153 (68,00%)

Maria Pieczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

28 (12,44%)

Karol Pieczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

10 (4,44%)

Janusz Polkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

14 (6,22%)

Kamila Ebenhardt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

20 (8,89%)

Okręg 11

Sołectwa: Bienie, Chrzanowo, Małkinie, Woszczele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Świderski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

103 (37,05%)

Bożena Kulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

17 (6,12%)

Tomasz Choruży

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

24 (8,63%)

Piotr Tomasz Słomkowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

119 (42,81%)

Anna Wysoczarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

15 (5,40%)

Okręg 12

Sołectwa: Siedliska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Stanisław Maciorowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

71 (27,95%)

Teresa Mierzwińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

26 (10,24%)

Jan Szabroński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

103 (40,55%)

Anna Ewa Labudda

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

40 (15,75%)

Jarosław Rafało

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

14 (5,51%)

Okręg 13

Sołectwa: Konieczki, Miluki, Oracze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Jan Sadowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

146 (65,47%)

Edmund Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

22 (9,87%)

Tomasz Kuszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO

55 (24,66%)

Okręg 14

Sołectwo: Straduny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Baltrusza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

67 (18,46%)

Stefan Zaskórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

20 (5,51%)

Elżbieta Truszkowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

122 (33,61%)

Irena Mathias

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

37 (10,19%)

Małgorzata Hańczyc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

117 (32,23%)

Okręg 15

Sołectwa: Chojniak, Janisze, Malinówka, Piaski, Przytuły, Sajzy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Wielgat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO

163 (71,49%)

Jan Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"

15 (6,58%)

Janina Grabowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ

13 (5,70%)

Lilla Harasim

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO

37 (16,23%)