Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Szprotawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto SZPROTAWA, ulice: Asnyka, Chopina, Gdańska, Jedności, Kilińskiego, Konopnickiej, Koszarowa, Lotników, Małomicka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Niepodległości, Odrodzonego Wojska Polskiego, Orzeszkowej, Osiedle Słoneczne, Partyzancka, Plac Młodych, 1 - go Maja, Podgórna, Polna, Poniatowskiego, Przejazdowa, Władysława Łokietka, Curie-Skłodowskiej, Sobieskiego, Stefana Czarnieckiego, Jagiełły, Wojska Polskiego, Wolności, Waleriana Wróblewskiego, Zamkowa, Żagańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ ZIEMI SZPROTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Donata Iwona Dubińska
    2 (0,10%)
  2. 7 Anna Szydłowicz
    9 (0,47%)
  3. 6 Emil Wiśniewski
    15 (0,78%)
  4. 3 Wanda Frąc
    50 (2,59%)
  5. 1 Andrzej Stambulski
    104 (5,38%)
  6. 2 Józef Ceremuga
    76 (3,93%)
  7. 4 Franciszek Misiopecki
    20 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Monika Zastriżna
    3 (0,16%)
  2. 1 Krzysztof Andrzej Skiba
    44 (2,28%)
  3. 2 Marek Wiśniewski
    10 (0,52%)
  4. 4 Krystian Pach
    2 (0,10%)
  5. 3 Marianna Arleta Rzymska-Jankowiak
    4 (0,21%)

KOMITET WYBORCZY SZANSA DLA SZPROTAWY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Antoni Zabłocki
    28 (1,45%)
  2. 7 Bogusława Maria Chuchra
    12 (0,62%)
  3. 6 Zbigniew Aleksander Arciuszkiewicz
    33 (1,71%)
  4. 1 Andrzej Krzysztof Skawiński
    172 (8,90%)
  5. 2 Grażyna Sęp
    44 (2,28%)
  6. 4 Wanda Gwiazda
    21 (1,09%)
  7. 5 Sabina Chmara
    22 (1,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #GRONO TO MY

kandydatliczba głosów

  1. 6 Irena Anna Bieganowska
    2 (0,10%)
  2. 1 Bartłomiej Kazimierz Grono
    149 (7,71%)
  3. 5 Renata Poprawska
    6 (0,31%)
  4. 3 Dariusz Marek Pankiewicz
    32 (1,66%)
  5. 4 Marcelina Jadwiga Czekurłan
    23 (1,19%)
  6. 2 Jarosław Grzymkowski
    29 (1,50%)
  7. 7 Zbigniew Marian Suchecki
    10 (0,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bożena Wójcik-Wojtkowiak
    91 (4,71%)
  2. 4 Michał Kwapisz
    54 (2,79%)
  3. 3 Adrian Sebastian Kaczorowski
    16 (0,83%)
  4. 7 Judyta Katarzyna Rudzka
    11 (0,57%)
  5. 6 Anna Katarzyna Kwiatkowska
    15 (0,78%)
  6. 5 Albert Cudajewicz
    12 (0,62%)
  7. 2 Jakub Robert Piasecki
    37 (1,91%)

KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Janina Matkowska
    45 (2,33%)
  2. 3 Beata Zofia Gancarczyk
    20 (1,03%)
  3. 2 Wiktor Jurek
    28 (1,45%)
  4. 6 Dariusz Paweł Wróblewski
    15 (0,78%)
  5. 4 Wiesław Stanisław Krupa
    32 (1,66%)
  6. 5 Piotr Czesław Banasik
    6 (0,31%)
  7. 7 Małgorzata Molenda
    7 (0,36%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Denkiewicz
    59 (3,05%)
  2. 5 Zofia Aleksandra Teler
    16 (0,83%)
  3. 2 Grzegorz Paweł Wiśniewski
    16 (0,83%)
  4. 3 Angelika Maria Żmuda
    11 (0,57%)
  5. 4 Jarosław Norbert Chodor
    49 (2,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA RUBACHY

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Paweł Szymczak
    98 (5,07%)
  2. 2 Maciej Wojciech Siwicki
    132 (6,83%)
  3. 6 Regina Korzeniowska
    18 (0,93%)
  4. 5 Marcin Pirga
    43 (2,22%)
  5. 4 Grażyna Chmielewska
    19 (0,98%)
  6. 1 Piotr Rafał Sikorski
    131 (6,78%)
  7. 7 Krystyna Budnik
    30 (1,55%)

Okręg 2

miasto SZPROTAWA, ulice: 1 - szej Armii, Akacjowa, Basztowa, Gen. Bema, Bronka Kozaka, Ciszowska, Ceglana, Chodkiewicza, Chrobrego, Czesława Miłosza, Jarosława Dąbrowskiego, Dębowa, 3 - go Maja, 8 Maja, gen. Władysława Andersa, Generała Hallera, Henrykowska, Głogowska, Jana Pawła II, Jasna, Janusza Kusocińskiego, 11 Listopada, Kardynała Wyszyńskiego, Kasprowicza, Marcina Kasprzaka, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Kraszewskiego, Królowej Jadwigi, Krótka, Kwiatowa, Kożuchowska, Legnicka, Lubelska, Róży Luksemburg, Mieszka I, Mikołaja Reja, Młynarska, Moniuszki, Muzealna, Odrodzenia, Ogrodowa, Osiedle Chrobrego, Owocowa, Ig. Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Plac Ewangelicki, Plac Komuny Paryskiej, Plac Kościelny, Mickiewicza, Pogodna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Powstańców Śląskich, Powstańców Warszawskich, Poznańska, Bolesława Prusa, Robotnicza, Rolna, Rynek, Sądowa, Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Słowackiego, Spokojna, Szpitalna, Targowa, Traugutta, Ludw. Waryńskiego, Waszyngtona, Warszawska, Wiejska, Wesoła, Wincentego Witosa, Henryka Wieniawskiego, Willowa, St. Wyspiańskiego, Żeromskiego. miejscowości HENRYKÓW, NOWA KOPERNIA-przysiółek Polkowiczki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ ZIEMI SZPROTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Donata Anna Wilczyńska
    9 (0,31%)
  2. 1 Ryszard Franciszek Barylak
    41 (1,40%)
  3. 2 Piotr Siuda
    161 (5,51%)
  4. 3 Joanna Pełechata
    7 (0,24%)
  5. 6 Kazimierz Pająk
    11 (0,38%)
  6. 10 Henryka Weronika Ceremuga
    10 (0,34%)
  7. 4 Bogusław Żybort
    34 (1,16%)
  8. 7 Kazimierz Antoni Dubiński
    32 (1,10%)
  9. 8 Adam Jerzy Wajda
    3 (0,10%)
  10. 9 Anna Witkowska
    21 (0,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Piotr Chrupałła
    37 (1,27%)
  2. 4 Grzegorz Stanisław Łukowski
    24 (0,82%)
  3. 5 Magdalena Żaneta Płonka-Krępa
    13 (0,45%)
  4. 3 Krzysztof Leśniak
    5 (0,17%)
  5. 2 Piotr Janowski
    22 (0,75%)
  6. 7 Ryszard Tomasz Ślecki
    3 (0,10%)
  7. 6 Aleksandra Małgorzata Wawruszczak
    5 (0,17%)
  8. 8 Beata Skiba
    13 (0,45%)

KOMITET WYBORCZY SZANSA DLA SZPROTAWY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jerzy Chmara
    147 (5,03%)
  2. 4 Arkadiusz Wiśniewski
    6 (0,21%)
  3. 3 Stanisław Szafert
    27 (0,92%)
  4. 6 Anna Wojtaś
    8 (0,27%)
  5. 8 Artur Mirosław Marzec
    4 (0,14%)
  6. 9 Krystyna Rogodzińska
    13 (0,45%)
  7. 7 Danuta Muszyńska
    10 (0,34%)
  8. 5 Maria Piątek
    8 (0,27%)
  9. 2 Tadeusz Daniel Wiech
    115 (3,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #GRONO TO MY

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Józef Łukaszewicz
    21 (0,72%)
  2. 9 Kornelia Regina Bielińska
    13 (0,45%)
  3. 8 Rafał Adam Polowy
    25 (0,86%)
  4. 2 Zdzisław Wiesław Migas
    30 (1,03%)
  5. 3 Jacek Habich
    34 (1,16%)
  6. 6 Halina Grażyna Kosmala
    11 (0,38%)
  7. 5 Anna Jadwiga Kremplewicz
    35 (1,20%)
  8. 4 Przemysław Paweł Lis
    26 (0,89%)
  9. 7 Teresa Maria Teśluk
    5 (0,17%)
  10. 1 Stefan Gołek
    88 (3,01%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Dorota Julia Łysiak
    16 (0,55%)
  2. 4 Włodzimierz Józef Leniart
    25 (0,86%)
  3. 3 Marta Renata Pąperska
    49 (1,68%)
  4. 6 Filip Piotr Wróblewski
    35 (1,20%)
  5. 9 Andrzej Kuszlewski
    8 (0,27%)
  6. 10 Iwona Maria Piasecka
    25 (0,86%)
  7. 2 Krzysztof Bugajny
    73 (2,50%)
  8. 1 Małgorzata Katarzyna Łazarczyk
    163 (5,58%)
  9. 7 Józefa Danuta Śliska
    76 (2,60%)
  10. 8 Kazimierz Marian Wiśniewski
    26 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marcin Zarzeczny
    62 (2,12%)
  2. 1 Roman Pakuła
    232 (7,95%)
  3. 2 Dorota Katarzyna Grzeszczak
    29 (0,99%)
  4. 5 Elżbieta Mikołajczyk
    18 (0,62%)
  5. 3 Andrzej Krzysztof Czeczko
    43 (1,47%)
  6. 6 Elżbieta Jolanta Krasowska
    8 (0,27%)
  7. 10 Zbigniew Karol Chmiel
    57 (1,95%)
  8. 8 Grażyna Kufel
    26 (0,89%)
  9. 7 Joanna Marta Bryl
    6 (0,21%)
  10. 9 Elżbieta Iwona Tyszkowska
    6 (0,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Magdalena Mariola Pańtak-Pach
    8 (0,27%)
  2. 2 Jan Piotr Kaniuk
    33 (1,13%)
  3. 1 Jan Chmielewski
    66 (2,26%)
  4. 4 Adrianna Teodozja Pańtak
    11 (0,38%)
  5. 5 Maciej Rymarczyk
    11 (0,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA RUBACHY

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Wróblewski
    55 (1,88%)
  2. 1 Józef Marcin Rubacha
    184 (6,30%)
  3. 2 Zygmunt Stanisław Grabowski
    85 (2,91%)
  4. 3 Stanisław Andrzej Rosół
    173 (5,92%)
  5. 4 Anita Ilona Sztubecka
    78 (2,67%)
  6. 9 Dorota Salamon
    34 (1,16%)
  7. 7 Andrzej Paweł Kajfasz
    45 (1,54%)
  8. 8 Kamila Małgorzata Kloc
    21 (0,72%)
  9. 6 Bogusława Sylwia Sobczyńska
    42 (1,44%)
  10. 10 Elżbieta Joanna Sączawa
    14 (0,48%)

Okręg 3

Miejscowości: BIERNATÓW, BOBROWICE, BOROWINA, BUCZEK, CIECISZÓW, DŁUGIE, DZIEĆMIAROWICE, DZIKOWICE, KARTOWICE, LESZNO DOLNE – przysiółek: Kopanie, LESZNO GÓRNE, PASTERZOWICE, SIECIEBORZYCE-przysiółek Rusinów, SIERAKÓW, SZPROTAWKA, WIECHLICE , WITKÓW.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJACIÓŁ ZIEMI SZPROTAWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Lis
    38 (1,29%)
  2. 5 Kazimierz Aleksander Szmigielski
    29 (0,98%)
  3. 1 Janusz Biliński
    162 (5,49%)
  4. 2 Władysława Grażyna Wilczyńska
    67 (2,27%)
  5. 8 Zdzisław Romanowski
    36 (1,22%)
  6. 7 Jolanta Jadwiga Kasperska
    6 (0,20%)
  7. 3 Dorota Mariola Barylak
    38 (1,29%)
  8. 6 Aneta Teresa Bartczak
    0 (0,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZA PRZYSZŁOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Alan Adam Sobolewski
    42 (1,42%)
  2. 3 Monika Helena Targowska
    1 (0,03%)
  3. 2 Iwona Krzysztofa Janczak
    18 (0,61%)
  4. 4 Łukasz Zastriżny
    5 (0,17%)
  5. 5 Adam Lucjan Szmydt
    6 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY SZANSA DLA SZPROTAWY

kandydatliczba głosów

  1. 8 Katarzyna Alicja Czerwińska
    5 (0,17%)
  2. 7 Sławomir Wojciech Gickel
    13 (0,44%)
  3. 4 Dorota Zuzanna Jędrzejowska
    6 (0,20%)
  4. 6 Anna Poleszczuk
    14 (0,47%)
  5. 2 Tomasz Krzysztof Wypasek
    56 (1,90%)
  6. 5 Patryk Daniel Burzyński
    17 (0,58%)
  7. 1 Szymon Cezary Matuszewski
    122 (4,14%)
  8. 3 Magdalena Maria Barylak
    51 (1,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #GRONO TO MY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ireneusz Ganczar
    99 (3,36%)
  2. 4 Mateusz Brodziński
    19 (0,64%)
  3. 8 Krzysztof Kosior
    16 (0,54%)
  4. 6 Wojciech Mularczyk
    11 (0,37%)
  5. 7 Julia Wiesława Janiszewska
    6 (0,20%)
  6. 3 Zofia Kosmatka
    19 (0,64%)
  7. 5 Marta Kornelia Papierska
    18 (0,61%)
  8. 1 Bogusław Bogdan Malinowski
    90 (3,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Małgorzata Kubera
    21 (0,71%)
  2. 5 Irena Donata Chwiedziuk
    27 (0,92%)
  3. 7 Sebastian Jan Ziętek
    31 (1,05%)
  4. 8 Czesław Kukiełka
    30 (1,02%)
  5. 6 Magdalena Leszczyńska
    21 (0,71%)
  6. 10 Stanisław Derewiecki
    12 (0,41%)
  7. 2 Roman Mysiak
    13 (0,44%)
  8. 3 Mateusz Kozioł
    34 (1,15%)
  9. 1 Piotr Płaskociński
    94 (3,19%)
  10. 4 Elżbieta Maria Kozdęba
    18 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY GMINA I POWIAT PRZYJAZNE LUDZIOM

kandydatliczba głosów

  1. 3 Beata Jolanta Jakowicka
    107 (3,63%)
  2. 2 Halina Renata Sawa
    60 (2,03%)
  3. 1 Mirosław Gąsik
    140 (4,75%)
  4. 4 Marcin Chmura
    180 (6,10%)
  5. 7 Janusz Górski
    54 (1,83%)
  6. 5 Agnieszka Joanna Korupka
    27 (0,92%)
  7. 6 Piotr Marek Pawłowski
    20 (0,68%)
  8. 8 Małgorzata Anna Sokołowska
    56 (1,90%)
  9. 9 Andrzej Piotr Zwolski
    57 (1,93%)
  10. 10 Paweł Bartosz Kowal
    51 (1,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 6 Helena Barylak
    10 (0,34%)
  2. 2 Żanetta Anna Rymarczyk
    5 (0,17%)
  3. 1 Marek Zbigniew Telus
    17 (0,58%)
  4. 3 Robert Grzegorz Urbaniak
    29 (0,98%)
  5. 5 Witold Mariusz Dybek
    1 (0,03%)
  6. 4 Krystyna Kulikowska
    2 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA RUBACHY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Jarosław Sławomir Zubal
    131 (4,44%)
  2. 6 Bartłomiej Łysoń
    46 (1,56%)
  3. 1 Władysław Sobczak
    152 (5,15%)
  4. 5 Wanda Augustyniak
    42 (1,42%)
  5. 7 Renata Magdalena Cieślak
    40 (1,36%)
  6. 2 Monika Biazik
    179 (6,07%)
  7. 9 Mariola Ewa Seternus
    57 (1,93%)
  8. 8 Władysława Małgorzata Berg-Babiarz
    25 (0,85%)
  9. 3 Maciej Błażej Pachurka
    150 (5,09%)