Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dobryszyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Rożny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Wojciech Basiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo: Galonki, Zdania

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Andrzej Kapuściński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

119 (64,67%)

Sławomir Koźlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

65 (35,33%)

Okręg 3

Sołectwo: Zalesiczki, Ruda (Lefranów, Kolonia Dobryszyce)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Stanisław Tatara

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (55,56%)

Paweł Ireneusz Krawczykowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

35 (24,31%)

Anna Marta Woszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

29 (20,14%)

Okręg 4

Sołectwo: Borowiecko (Żarki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Michał Zasempa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

98 (89,09%)

Maciej Krzysztof Mossur

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

12 (10,91%)

Okręg 5

Sołectwo: Wiewiórów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Zofia Ślęzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (29,20%)

Paweł Józef Sosnowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

97 (70,80%)

Okręg 6

Sołectwo: Borowa, Żaby (Janów, Huta Brudzka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kwiecień

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Dobryszyce II (Biała Góra)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Urszula Różańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

41 (33,61%)

Ewelina Sylwia Różycka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (30,33%)

Teresa Małgorzata Trentkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

44 (36,07%)

Okręg 8

Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Brzeźnicka, ul. 800 - lecia Dobryszyc, ul. Pogodna, ul. Tęczowa, ul. Wieluńska, Stępki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Wojciech Flaszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

54 (30,00%)

Janusz Marcin Patulski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

33 (18,33%)

Alina Krystyna Krawczykowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

93 (51,67%)

Okręg 9

Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Wolności, ul. Południowa, ul. Polna, ul. Leśna, ul. Szkolna)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Gonera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (23,81%)

Wiesław Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA DOBRYSZYCE

54 (32,14%)

Wojciech Edward Sadawa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

9 (5,36%)

Magdalena Maria Tazbir

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

65 (38,69%)

Okręg 10

Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Radomszczańska, ul. Cmentarna, ul. Rajska, ul. Źródlana)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cezary Mirosław Stasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

54 (31,95%)

Dorota Beata Długosz-Biała

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

57 (33,73%)

Krzysztof Stanisław Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

58 (34,32%)

Okręg 11

Sołectwo: Dobryszyce I (Dobryszyce: ul. Chabrowa, ul. Azaliowa, ul. Konwaliowa, ul. Jaśminowa, ul. Magnoliowa, ul. Różana); Sołectwo: Dobryszyce II (Malutkie)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Andrzej Uniszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

45 (36,29%)

Roman Paweł Tatara

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

79 (63,71%)

Okręg 12

Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Piotrkowska, ul. Mickiewicza, ul. Bursztynowa, ul. Brzozowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Daniel Barański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

34 (27,42%)

Krzysztof Paweł Wiaderek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (41,94%)

Danuta Borek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

9 (7,26%)

Małgorzata Iwona Szymonik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

29 (23,39%)

Okręg 13

Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Dobryszycka, ul. Klonowa, ul. Przemysłowa, ul. Leśna, ul. Malinowa, ul. Meblowa, ul. Północna, ul. Zielona, ul. Spacerowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Teresa Uniszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

40 (27,59%)

Romuald Zdzisław Efenberg

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

50 (34,48%)

Tomasz Piotr Kapuściński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

55 (37,93%)

Okręg 14

Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Kochanowskiego, ul. Dębowa, ul. Akacjowa, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Świerkowa, ul. Wiosenna, ul. Zaciszna, ul. Poziomkowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Zdzisław Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

101 (49,51%)

Maciej Mateusz Rosiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (35,29%)

Janusz Kwaśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

31 (15,20%)

Okręg 15

Sołectwo: Blok Dobryszyce (ul. Kościelna, ul. Kolejowa, ul. Kwiatowa, ul. Miła, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Wrzosowa)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Radosław Bugajski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BUDUJMY RAZEM

72 (44,72%)

Mariusz Adam Cieśla

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (13,04%)

Agnieszka Maria Dudkiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

6 (3,73%)

Janusz Edward Szkop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY DZWONEK

62 (38,51%)