Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rokitno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Rokitno (od Nr 1 do Nr 63)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Czyżak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

48 (50,00%)

Katarzyna Iwona Kondratiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (50,00%)

Okręg 2

Sołectwo Rokitno (od Nr 64A do Nr 93A; od Nr 151 do końca i Gajówka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Franciszek Daniluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

55 (57,89%)

Grzegorz Szarubka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (42,11%)

Okręg 3

Sołectwo Rokitno (od Nr 94 do Nr 150A)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Ewelina Makarewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

49 (41,88%)

Aneta Plażuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (9,40%)

Paweł Tomasz Tur

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

57 (48,72%)

Okręg 4

Sołectwa: Pokinianka, Rokitno Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Bazyluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

31 (44,29%)

Marcin Paweł Niedzielski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

9 (12,86%)

Leszek Paweł Czublun

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNE DOBRO

30 (42,86%)

Okręg 5

Sołectwa: Michałki, Michałki Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Grażyna Weremczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Lipnica: (od Nr 1 do Nr 58)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jan Rad

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

55 (64,71%)

Anna Bielecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (35,29%)

Okręg 7

Sołectwo Lipnica (od Nr 59 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Łozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

44 (45,36%)

Zbigniew Niczyporuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (54,64%)

Okręg 8

Sołectwo Klonownica Duża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Sławomir Żuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Hołodnica (wsie: Hołodnica i Hołodnica Kolonia)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Michaluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

17 (54,84%)

Barbara Mirosława Sokoluk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

14 (45,16%)

Okręg 10

Sołectwo Cieleśnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emil Samsoniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

20 (24,69%)

Grażyna Franciszka Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (75,31%)

Okręg 11

Sołectwo Cieleśnica PGR

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Bogumiła Rozwód

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

36 (39,13%)

Anna Niczyporuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (60,87%)

Okręg 12

Sołectwo Derło

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Wioleta Mielniczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

28 (57,14%)

Jacek Józef Kraciuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (42,86%)

Okręg 13

Sołectwa: Pratulin, Zaczopki, Zaczopki Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Lesiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

24 (28,57%)

Wojciech Kowaluk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (71,43%)

Okręg 14

Sołectwo Olszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Anna Szamuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

28 (26,17%)

Piotr Lisowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (29,91%)

Jarosław Marczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (43,93%)

Okręg 15

Sołectwa: Kołczyn i Kołczyn Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Mirosław Dawidziuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA ROKITNO WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)