Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lubenia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Lubenia numery: 1 - 167

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Raczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

69 (34,67%)

Ireneusz Stanisław Krupa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

36 (18,09%)

Józef Bieda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

94 (47,24%)

Okręg 2

Lubenia numery: 168 - 235, od nr 848 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jerzy Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

175 (85,78%)

Beata Olchowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

29 (14,22%)

Okręg 3

Lubenia numery: 236 - 381

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Kuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

119 (59,50%)

Maria Jadwiga Kopiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

81 (40,50%)

Okręg 4

Lubenia numery: 382 - 492

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Warchoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

109 (57,67%)

Andrzej Czopik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

33 (17,46%)

Barbara Solecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

47 (24,87%)

Okręg 5

Lubenia numery: 493 - 642

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Kluska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

81 (43,09%)

Stanisław Duda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

47 (25,00%)

Piotr Jerzy Sobuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

60 (31,91%)

Okręg 6

Lubenia numery: 643 - 847

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zenon Mieczysław Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

82 (51,25%)

Andrzej Lubas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

38 (23,75%)

Barbara Natalia Warzybok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

40 (25,00%)

Okręg 7

Siedliska numery: 1 - 73, 436 - 477

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Szypuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

61 (27,98%)

Agnieszka Małgorzata Czarnik-Buż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

103 (47,25%)

Elżbieta Weronika Gniewek-Warchoł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

54 (24,77%)

Okręg 8

Siedliska numery: 74 - 107, 416 - 435, od nr 478 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Mateusz Wiśniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

90 (46,39%)

Tomasz Władysław Kotowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

43 (22,16%)

Zbigniew Andrzej Czopik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

61 (31,44%)

Okręg 9

Siedliska numery: 108 - 170, 319 - 415

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Józef Tatara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

0 (0,00%)

Okręg 10

Siedliska numery: 171 - 318

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Szpiech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

0 (0,00%)

Okręg 11

Straszydle numery: 1 - 152, od nr 627 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Binek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

123 (65,78%)

Małgorzata Iwona Rokitowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

43 (22,99%)

Piotr Stanisław Wilk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

21 (11,23%)

Okręg 12

Straszydle numery: 153 - 223, 540 - 626

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Tadeusz Solecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

110 (48,25%)

Grażyna Dorota Piecusiak-Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

118 (51,75%)

Okręg 13

Straszydle numery: 224 - 338, 498 - 539

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Kałucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

98 (57,31%)

Agata Pietrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

73 (42,69%)

Okręg 14

Straszydle numery: 339 - 497

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Feliks Jacek Solecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

117 (59,09%)

Damian Sylwester Rogalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA

81 (40,91%)

Okręg 15

Sołonka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Podgórski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA

126 (57,27%)

Klaudia Maria Smalarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE

94 (42,73%)