Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brańsk

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

m. Brańsk, ul. Jagiellońska z wyłączeniem numerów 11, 13, 17

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Ludwik Zawadzki
    39 (34,21%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dorota Półtorak
    19 (16,67%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wojciech Fiedorowicz
    46 (40,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krzysztof Lenard
    8 (7,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Daniel Gołębiecki
    2 (1,75%)

Okręg 2

m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 27 i 29; ul. Jagiellońska nr 11, 13, 17; ul. Konrada Prószyńskiego-Promyka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Heronim Edward Bolesta
    49 (40,50%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Wasilewska
    29 (23,97%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mariusz Topczewski
    23 (19,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Kędzia
    11 (9,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Małaszkiewicz
    9 (7,44%)

Okręg 3

m. Brańsk, ul. Armii Krajowej od nr 2 do nr 7, 21, 29A, 31, 33, 33A; ul. Kościuszki nr 16, l6a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Osmólska
    28 (25,45%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Sylwestrzuk
    28 (25,45%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Wojciech Czapski
    40 (36,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Robert Mierzwiński
    14 (12,73%)

Okręg 4

m. Brańsk, ul. Jana Pawła II od nr 1 do nr 22; ul. Kościuszki z wyłączeniem nr 16, 16a, 18, 22, 24, 26 i od nr 30 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Rafał Bańkowski
    23 (23,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Angielczyk
    27 (28,13%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Stanisław Bryc
    24 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maciej Modzelewski
    13 (13,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Kunicki
    9 (9,38%)

Okręg 5

m. Brańsk, ul. Kościelna; ul. Rynek nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Sienkiewicza od nr 5 do nr 26

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Godlewska
    27 (24,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Teresa Mortel
    40 (36,70%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ryszard Anusiewicz
    31 (28,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maria Grzelak
    3 (2,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Ostrowski
    8 (7,34%)

Okręg 6

m. Brańsk, ul. Binduga nr 3; ul. Jana Pawła II od nr 23 do końca; ul. Sienkiewicza od nr 27 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Sokołowski
    33 (27,05%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karolina Greta Gregorczuk
    26 (21,31%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Renata Zawadzka
    36 (29,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maksymilian Lalaszewski
    18 (14,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Franciszek Maliszewski
    9 (7,38%)

Okręg 7

m. Brańsk, ul. Kapicy-Milewskiego; ul. Rynek z wyłączeniem nr 3, 5, 6, 7, 9, 11; ul. Senatorska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Paweł Buśko
    29 (29,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Kułakowski
    11 (11,00%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Piotr Kazimierz Romaniuk
    24 (24,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Iwona Hanna Niemyjska
    26 (26,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Żarski
    10 (10,00%)

Okręg 8

m. Brańsk, ul. Boćkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Dąbrowski
    48 (38,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tadeusz Bernard Dąbrowski
    18 (14,52%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Józef Górski
    17 (13,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Łukasz Korzeniewski
    41 (33,06%)

Okręg 9

m. Brańsk, ul. Bielska; ul. Konopnickiej; ul. Józefa Piłsudskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Kryński
    35 (28,93%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Błażej Kamiński
    25 (20,66%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krzysztof Parniewski
    33 (27,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Sakowicz
    28 (23,14%)

Okręg 10

m. Brańsk, ul. Binduga od nr 4 do nr 70; ul. Sportowa; ul. Sielska; ul. Kopernika od 34 do końca; ul. Wiatraczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Bogusz
    48 (28,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Pietrzykowski
    60 (36,14%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Ryszard Korzeniewski
    31 (18,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Kunicka
    9 (5,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mateusz Otto
    18 (10,84%)

Okręg 11

m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 18, 18/1, 28, 30, 36B i od nr 83 do końca; ul. Binduga od nr 71 do końca; ul. Kilińskiego; ul. Łąkowa; ul. Poniatowskiego; ul. Polna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Walenty Kołoszko
    69 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mieczysław Skibowski
    26 (18,84%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marian Niemyński
    29 (21,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Iwona Barbara Kosińska
    14 (10,14%)

Okręg 12

m. Brańsk, ul. Armii Krajowej 43b, 45a; ul. Krótka; ul. Mickiewicza; ul. Ogrodowa; ul. Kopernika do nr 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edward Dąbrowski
    37 (28,68%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Zawadzka
    33 (25,58%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Włodzimierz Adamczyk
    24 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Oleksiewicz
    30 (23,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Romaniuk
    5 (3,88%)

Okręg 13

m. Brańsk, ul. Armii Krajowej nr 8, 10, 12, 12A, 16, 16a, 16A, 20; ul. Błonie nr parzyste od 34 do końca i nr nieparzyste od 59 do końca; ul. Jaśminowa; ul. Jarzębinowa; ul. Klonowa; ul. Kasztanowa; ul. Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Teresa Halina Filińska
    37 (24,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jerzy Mucha
    36 (24,16%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Katarzyna Zofia Markowska
    34 (22,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wojciech Wasilewski
    38 (25,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Dąbrowski
    4 (2,68%)

Okręg 14

m. Brańsk, ul. Aleksandra Jagiellończyka; ul. Błonie nr parzyste do nr 32 oraz nr nieparzyste do nr 57; ul. Kopernika od nr 9 do nr 33; ul. Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Mierzwiński
    39 (22,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kornelia Usakiewicz
    61 (35,47%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Kazimierz Olędzki
    47 (27,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Maria Van Acker
    17 (9,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jarosław Kołoszko
    8 (4,65%)

Okręg 15

m. Brańsk, ul. Królowej Bony; ul. Marii Skłodowskiej-Curie; ul. Słowackiego; ul. Księdza Ściegiennego; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego; ul. Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMI BRAŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Waldemar Święcki
    29 (28,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maciej Grzybowski
    24 (23,53%)

KOMITET WYBORCZY „NASZE PODLASIE”

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marek Kujawski
    21 (20,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRAŃSK NASZA MAŁA OJCZYZNA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Katarzyna Kudła
    6 (5,88%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA GIŻEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wojciech Ostrowski
    22 (21,57%)