Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pleśna

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

DĄBRÓWKA SZCZEPANOWSKA, LUBINKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Prusak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

138 (42,59%)

Małgorzata Ewa Maciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

85 (26,23%)

Dariusz Zbigniew Niewola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PLEŚNA

101 (31,17%)

Okręg 2

JANOWICE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Józef Burnat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

231 (51,22%)

Zofia Władysława Gromba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

154 (34,15%)

Jerzy Mikołaj Krakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (14,63%)

Okręg 3

LICHWIN: 113 - 114, 119 - 130A, 132 - 138, 140 - 143B, 145 - 146A, 148 - 149, 152 - 154, 156 - 187D, 189 - 193 numery nieparzyste, 194 - 204, 206 - 213, 215 - 228, 230 - 232A, 234 - 242, 245, 247 - 249, 251 - 255, 257 - 259, 262 - 265

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Jan Ozga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

218 (81,34%)

Tadeusz Szymon Mania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PLEŚNA

50 (18,66%)

Okręg 4

LICHWIN: 3 - 4A, 6 - 10, 11 - 13, 16, 18 - 22A, 23 - 27 numery nieparzyste, 28 - 32, 34 - 39, 40A, 42 - 46A numery parzyste, 47 - 51A, 53 - 65A, 67 - 84, 89 - 96, 99 - 101, 104 - 112A, 115 - 118, 250, 256, 260 - 261

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Malec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

170 (89,95%)

Andrzej Tomasz Szewczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

19 (10,05%)

Okręg 5

ŁOWCZÓWEK

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Wacław Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

259 (48,05%)

Kazimierz Mania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

280 (51,95%)

Okręg 6

PLEŚNA: 2 - 28, 85, 137, 142, 152, 155, 166 - 170A, 172 - 174, 178, 180 - 180A, 183, 188, 190, 194, 199 - 200A, 202, 205, 209, 217 - 218, 221, 227, 235 - 236, 241, 244, 249, 251 - 253, 256 - 257, 260 - 263, 265, 269 - 271A numery nieparzyste, 274, 277, 280, 287, 292 - 295, 297 - 299, 304 - 307A, 310 - 311, 313 - 314, 316, 317 - 321 numery nieparzyste, 326 - 329, 334 - 336A, 338 - 339A, 345 - 347, 351, 355, 361, 363 - 365A, 369, 374 - 375, 378 - 380, 382 - 383, 392, 394, 398, 401, 403 - 404, 408, 410 - 412, 418, 422 - 426 numery parzyste, 427 - 428, 430 - 431, 434, 439 - 443 numery nieparzyste, 444 - 445, 454, 455 - 461 numery nieparzyste, 466 - 467, 469 - 470, 472 - 475, 478, 480, 491, 499, 507, 511, 516, 521, 524, 530, 533, 542 - 543

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Hajduga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

210 (70,95%)

Zofia Magdalena Góral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

86 (29,05%)

Okręg 7

PLEŚNA: 29 - 41A, 43 - 49, 51 - 79, 81 - 81B, 82 - 83, 86 - 90, 92 - 93A, 95 - 98, 131 - 132, 145 - 151, 154, 156 - 157, 159 - 161, 163 - 165A, 177, 179, 184 - 187, 198, 201 - 201A, 204, 207 - 208, 211 - 213, 220, 222, 224 - 226, 229, 232, 238 - 239, 242 - 243, 246, 254, 259, 268, 272, 275 - 276, 279, 285, 296, 302, 322 - 325, 341A, 343, 348, 350, 354, 362 - 362A, 368, 372, 386 - 386A, 389, 391 - 391A, 397, 400, 405, 415 - 421 numery nieparzyste, 436, 440, 453, 456, 463 - 464, 490, 496, 498, 500 - 501, 504, 506, 510, 514 - 515, 517, 519, 520, 522, 525, 527, 532, 534, 538 - 539

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Marcin Kubicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

208 (70,03%)

Magdalena Maria Budzik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

89 (29,97%)

Okręg 8

PLEŚNA: 84, 91, 94 - 94A, 99 - 130, 133 - 136, 138 - 141, 144, 175 - 176, 181 - 182, 191 - 192, 195 - 197, 203, 210, 214 - 216, 219, 223, 230 - 231A, 233 - 234, 237, 245, 247 - 248, 250, 255, 258, 264, 266, 267, 270, 273, 278, 281 - 283, 286, 288 - 291, 300 - 301, 303 - 303A, 308 - 309, 312, 315, 318, 320, 330 - 333, 337, 340 - 341, 342, 344, 352 - 353A, 356 - 360, 366 - 367, 370 - 371, 373, 376 - 377, 381, 384 - 385, 387 - 388, 390, 393, 395 - 396, 399, 402, 406, 413, 420, 423, 425, 429, 432, 433 - 437 numery nieparzyste, 438, 446 - 448, 450 - 451, 460, 468, 471, 477, 481 - 485, 487 - 488, 492 - 495, 497, 502 - 503, 505, 508 - 509, 512, 523, 526, 528, 531, 535 - 536, 541

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Jarząb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

217 (69,77%)

Daniel Dawid Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

94 (30,23%)

Okręg 9

RZUCHOWA: 5 - 16, 43 - 43A, 48 - 48A, 54 - 74A, 100 - 101, 103 - 109, 113 - 113A, 115 - 116, 119 - 120, 123 - 124, 126 - 127A, 129, 132, 134 - 134B, 136 - 138, 140 - 143, 146 - 148, 151 - 154C, 156 - 159, 166 - 169, 173 - 177 numery nieparzyste, 178 - 184, 189 - 190A, 195 - 197, 199 - 200, 202 - 208 numery parzyste, 209, 211 - 213, 215 - 222, 224 - 236A, 238, 241, 245, 248, 252 - 256, 258, 260 - 262, 264, 266, 267 - 273, 275 - 277, 281 - 282, 284 - 293, 295, 297 - 298, 300 - 301, 304, 310 - 314, 321 - 324, 326 - 327, 330, 334, 338, 339 - 343 numery nieparzyste, 346, 348 - 349, 351, 352 - 356 numery parzyste, 357, 360 - 364, 366, 368 - 374A, 377 - 378, 380, 384, 386 - 388, 390, 393 - 399, 401 - 404, 406 - 407, 409 - 410, 411A, 412, 415 - 416, 418, 420 - 421, 424 - 425, 428, 432 - 437, 439 - 440, 443, 447 - 448, 450, 452 - 456 numery parzyste, 457 - 472, 475 - 476, 478 - 479, 482 - 487, 489, 492 - 496, 499, 503 - 504, 507 - 509, 513, 516 - 518, 519, 520, 521

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Helena Zięcina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

251 (51,75%)

Tadeusz Szczupał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

234 (48,25%)

Okręg 10

RZUCHOWA: 1 - 4, 18 - 42, 44 - 47, 49 - 52, 75 - 97, 102 - 102A, 110 - 112, 114 - 114A, 117 - 118, 121 - 122, 125, 128, 129A - 131A, 133, 135, 139, 144 - 145, 149 - 150, 155, 160, 165, 170 - 172, 174 - 174A, 176, 187 - 188, 191 - 194, 198, 201 - 207 numery nieparzyste, 214, 223, 237, 239, 240, 242 - 244, 246 - 247, 249 - 251, 257, 259, 263, 265, 274, 279 - 280, 283, 294, 296, 299, 302 - 303, 305 - 306, 308 - 309, 315 - 320, 325, 328 - 329, 331 - 333, 335 - 337, 340 - 344 numery parzyste, 345, 347, 350, 353, 355, 358, 365, 367, 375 - 376, 381 - 382, 385, 389, 391 - 392, 400, 405, 408, 411, 413 - 414, 417 - 417A, 422 - 423, 426 - 427, 429 - 431, 438, 441 - 442, 444 - 446, 449, 451, 455, 473, 477, 480 - 481, 488, 490 - 491, 497, 500 - 502, 505 - 506, 511, 514 - 515

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Zbigniew Gawełczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

227 (68,37%)

Leszek Marcin Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

105 (31,63%)

Okręg 11

RYCHWAŁD

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Dominik Kuczera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

219 (76,31%)

Michał Piotr Kukułka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

68 (23,69%)

Okręg 12

SZCZEPANOWICE: 1 - 6A, 9 - 12A, 14 - 17, 18B, 19 - 21, 28, 98, 101 - 103, 105 - 106, 109, 123 - 123A, 126 - 129, 131 - 133, 135 - 136, 138 - 150, 153 - 154, 156 - 174, 176 - 178, 180 - 181, 185 - 187, 191 - 193, 195 - 201, 205, 210 - 211A, 213, 217 - 218, 221 - 222, 224, 229 - 230, 232, 237, 239, 240 - 244, 246, 254 - 255, 258, 265, 269, 271, 286 - 288, 291 - 292, 294 - 295, 300, 302 - 305, 310 - 311, 315, 317 - 319, 325 - 326, 331 - 332, 336, 340, 342 - 344, 348 - 349, 352 - 355, 357, 359, 361, 363 - 368, 369, 373, 377 - 378, 382 - 383, 386, 389 - 391, 393 - 395, 397 - 398, 402, 405 - 407, 410, 414

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Stanisław Prusak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

72 (22,15%)

Łukasz Michał Kłósek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

90 (27,69%)

Małgorzata Bernadeta Witkowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

163 (50,15%)

Okręg 13

SZCZEPANOWICE: 23 - 27, 29 - 36, 38 - 39, 41 - 46, 48 - 50, 52 - 56, 59 - 89, 92 - 92A, 93 - 97A numery nieparzyste, 99 - 100, 108, 110 - 115, 117 - 122, 125, 155, 184, 202 - 204A, 206, 208, 212 - 214A numery parzyste, 219 - 220, 223, 225, 226 - 228, 231, 233, 235 - 236, 238, 249 - 253, 256 - 257, 259 - 264, 266 - 268, 270, 272 - 273, 275 - 283, 285, 289 - 290, 293, 296 - 299, 301, 306 - 309, 312 - 316 numery parzyste, 320 - 324, 327 - 330, 333 - 335, 337 - 339, 341, 345, 347, 351, 356 - 362 numery parzyste, 370 - 372, 374 - 376, 380 - 381, 384 - 385, 387 - 388, 392, 396, 399 - 401, 403 - 404, 408 - 409, 411 - 413

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tomasz Kopeć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (26,20%)

Piotr Stanisław Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

100 (31,95%)

Tomasz Zdzisław Soboń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (28,43%)

Robert Sławomir Piątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA PLEŚNA

42 (13,42%)

Okręg 14

ŚWIEBODZIN

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Stanisław Małopolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

242 (59,46%)

Grzegorz Bronisław Wrona

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

165 (40,54%)

Okręg 15

WOŹNICZNA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Maria Zbylut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JÓZEFA KNAPIKA GMINA PLEŚNA-NASZ WSPÓLNY DOM

124 (66,31%)

Waldemar Łukasz Góral

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA GMINA PLEŚNA

63 (33,69%)