Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bojszowy

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BOJSZOWY ULICE: Bliska, Dąbrowskiej, Gościnna, Kwiatowa, Lipowa, Miodowa, Olszynki, Słoneczna, Świętego Jana: numery nieparzyste od nr 1 - do nr 23, numery parzyste od nr 2 - do nr 12, Wiosenna, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Julia Białożyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

245 (71,01%)

Halina Agnieszka Wietrzny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

100 (28,99%)

Okręg 2

BOJSZOWY ULICE: Jedlińska, Mokra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Grzegorz Polaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

32 (13,06%)

Adam Marek Czarnynoga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

158 (64,49%)

Urszula Anna Uszok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

55 (22,45%)

Okręg 3

BOJSZOWY ULICA: Chmielna, Dolna, Dworzysko, Równoległa, Szyszkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Fabian Lysko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

189 (72,69%)

Piotr Mikołaj Wróbel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

71 (27,31%)

Okręg 4

BOJSZOWY ULICE: Książęca, Parkowa, Szczęsna, Szeroka, Świętego Jana: numery nieparzyste od nr 25 do końca, numery parzyste od nr 14 do końca, Urocza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Paweł Duży

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

179 (66,54%)

Henryk Antoni Kostyra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

90 (33,46%)

Okręg 5

BOJSZOWY ULICE: Ceglana, Gwardzistów, Gwarna, Kosmonautów, Nowa, Polna, Równa, Spacerowa, Średnia, Świętego Józefa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Michał Lejawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

169 (66,02%)

Kazimierz Jan Lysko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

87 (33,98%)

Okręg 6

BOJSZOWY ULICE: Brzozowa, Dąbrowa, Domowa, Łączna, Pancerniaków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Maria Kuczowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (13,33%)

Katarzyna Celina Smol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

73 (32,44%)

Krystyna Anna Knopek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

122 (54,22%)

Okręg 7

BOJSZOWY ULICE: Bociania, Fabryczna, Gaikowa, Myśliwska, Stalmacha, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Andrzej Bielas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

122 (40,40%)

Andrzej Michał Rokowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

180 (59,60%)

Okręg 8

JEDLINA ULICE: Bojszowska, Bratków, Chłopska, Księdza Grycmana, Kłosowa, Łęgowa, Nasypowa, Stawowa, Skromna, Świętojańska, Wałowa, Wiślana, Wolska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jan Karbowy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”

73 (35,61%)

Piotr Paweł Affek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

32 (15,61%)

Roman Eugeniusz Horst

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

100 (48,78%)

Okręg 9

MIĘDZYRZECZE ULICE: Farska, Kopalniana, Międzyrzeczna, Pomnikowa, Przeczna, Strumykowa, Żubrów: numery nieparzyste od nr 1 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Walenty Wawrzyczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

64 (32,99%)

Grzegorz Antoni Sztoler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”

60 (30,93%)

Paweł Piotr Kumor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

53 (27,32%)

Zofia Dorota Stompor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

17 (8,76%)

Okręg 10

MIĘDZYRZECZE ULICE: Barć, Gromadzka, Jasna, Lisia, Podlesie, Skrajna, Spokojna, Sportowa, Zagrodowa, Żubrów: numery parzyste od nr 2 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bronisław Edward Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”

70 (27,56%)

Agata Małgorzata Partyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

78 (30,71%)

Marek Józef Kumor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

106 (41,73%)

Okręg 11

BOJSZOWY NOWE ULICE: Cichy Kącik, Graniczna, Korzenicka, Prosta, Sierpowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Stefan Pudełko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

41 (16,08%)

Mirosław Stanisław Kiczmal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (17,65%)

Krzysztof Grzegorz Jasiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

115 (45,10%)

Stanisław Czesław Makosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

54 (21,18%)

Okręg 12

BOJSZOWY NOWE ULICE: Cicha, Kowola, Ruchu Oporu od nr 1 do nr 85, Zgody

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Andrzej Mrzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

156 (76,10%)

Piotr Andrzej Honc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

49 (23,90%)

Okręg 13

BOJSZOWY NOWE ULICE: Ruchu Oporu od nr 86 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Józef Kotas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

99 (46,48%)

Adrian Józef Deda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ŚLĄSKIE PIERONY”

23 (10,80%)

Magdalena Barbara Miczołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

21 (9,86%)

Krzysztof Czesław Ścierski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

70 (32,86%)

Okręg 14

ŚWIERCZYNIEC ULICE: Barwna: numery nieparzyste od nr 1 do ul. Ogrodniczej, numery parzyste od nr 2 do ul Szkolnej, Dębowa, Graniczna, Kasztanowa, Korzenicka, Kręta, Ogrodnicza, Sierpowa, Społeczna, Szkolna, Wiklinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Tadeusz Komandera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

183 (55,96%)

Janusz Marek Gwóźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA BLIŻSZA MIESZKAŃCOM

79 (24,16%)

Sebastian Marek Sklorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

65 (19,88%)

Okręg 15

ŚWIERCZYNIEC ULICE: Barwna: numery nieparzyste od ulicy Ogrodniczej do końca ulicy Barwnej, numery parzyste od ulicy Szkolnej do końca ulicy Barwnej, Grobla, Jodłowa, Klubowa, Lawendowa, Leśna, Rolnicza, Siewna, Skośna, Trzcinowa, Zacisze, Zakątek, Zakole, Złoty Łan

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Krzysztof Orocz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KOMANDERA ,,NIEZALEŻNI"

274 (74,46%)

Stanisław Alojzy Biela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

94 (25,54%)