Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gostynin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bierzewicka, Brzozowa, Ignacego Krasickiego, Łąkowa, Płocka, Przemysłowa, Sportowa, Ziejkowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Majchrzak
    165 (29,41%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Przemysław Żydowo
    146 (26,02%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Witold Bogdan Dalkowski
    139 (24,78%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Hubert Szynkielewski
    111 (19,79%)

Okręg 2

Aleja Księdza Jerzego Popiełuszki, Gen. Józefa Bema, Jana Pawła II

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Lewandowski
    269 (40,27%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Daniel Krzysztof Przygoda
    160 (23,95%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Antoni Robacki
    239 (35,78%)

Okręg 3

Adama Mickiewicza, Gliniana, Juliusza Słowackiego, Krótka, Mazowiecka, Nowa, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Wiosenna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Raciborski
    189 (39,05%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Piotr Śniechowski
    150 (30,99%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Arkadiusz Markus
    145 (29,96%)

Okręg 4

Andrzeja Czapskiego, Andrzeja Małkowskiego, Gen. Marii Wittek, Honorowych Dawców Krwi, Hubalczyków, Kolejowa, Kraśnica, Ks. Józefa Gerwatowskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Anna Danielak
    242 (39,10%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Jakubczak
    134 (21,65%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Majchrzak
    243 (39,26%)

Okręg 5

Floriańska, kard. Stefana Wyszyńskiego, Solidarności, Wacława Kujawy, Wojska Polskiego (do numeru 30)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Hubert Reder
    191 (35,37%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wiesława Zofia Radecka
    165 (30,56%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Flejszer
    129 (23,89%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Henryk Jerzy Chmielewski
    55 (10,19%)

Okręg 6

Armii Krajowej, Jana Kilińskiego, Jarosława Iwaszkiewicza, Józefa Ozdowskiego, Langenfeld, Mikołaja Reja, Spółdzielcza, Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Krystyna Witkowska
    213 (30,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Biegańska
    181 (26,23%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisław Wiesław Wróblewski
    250 (36,23%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Adam Móżdżyński
    46 (6,67%)

Okręg 7

Kościuszkowców, Kowalska, Krośniewicka, Karola Mikulskiego, Michała Jarmolińskiego, Morenowa, Ostatnia, Stanisława Biernackiego, Stanisława Makulińskiego, Stanisława Treli, Szkolna, Targowa, Zazamcze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Teresa Borowska
    130 (25,00%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Korajczyk-Szyperska
    141 (27,12%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Urszula Pieniążek
    249 (47,88%)

Okręg 8

Aleja Stanisława Mikołajczyka, Browarna, Dybanka, Górna, Kościelna, Kwiatowa, Parkowa, Rynek, Stodólna, Termalna, Zamkowa, Ziemowita, Żabia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Wysokińska
    149 (30,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Witold Jerzy Modrzejewski
    108 (22,36%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska
    114 (23,60%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tadeusz Łosiewicz
    112 (23,19%)

Okręg 9

3 Maja, Ogrodowa, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bogdan Ozimek
    168 (33,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Maria Ciećwierz
    74 (14,86%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesława Teresa Bartosiak
    148 (29,72%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Małecka
    108 (21,69%)

Okręg 10

Legionów Polskich, Romana Dmowskiego, Wojska Polskiego (od numeru 31)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Florczak
    246 (36,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Karasek
    97 (14,31%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Sylwia Barbara Michalska
    217 (32,01%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Konrad Dalanek
    118 (17,40%)

Okręg 11

Gościnna, Sąsiedzka, Wspólna, Zakładowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Witold Kalinowski
    248 (46,88%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Durma
    99 (18,71%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mateusz Lewandowski
    99 (18,71%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Czesław Jaśkiewicz
    83 (15,69%)

Okręg 12

Działkowa, Fryderyka Chopina, Kutnowska, Polna, Stanisława Moniuszki, Władysława Broniewskiego, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Orzeszek-Borkowska
    141 (27,01%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Arkadiusz Andrzej Szulczewski
    170 (32,57%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Agnieszka Anna Panek
    122 (23,37%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Witold Lucjan Kłosiński
    89 (17,05%)

Okręg 13

Cypriana Kamila Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Marcinkowskiego, Jasna, Kolonia, Mikołaja Kopernika, Polskiego Czerwonego Krzyża, Sosnowa, Świerkowa, Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Monika Gozdal
    140 (29,23%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Górski
    118 (24,63%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Anna Bryłka
    153 (31,94%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mateusz Artur Kowalski
    68 (14,20%)

Okręg 14

Akacjowa, Bolesława Prusa, Jaśminowa, Kasztanowa, Klonowa, Krzysztofa Szydłowieckiego, Leśna, Lipowa, Marii Konopnickiej, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Fabiszewskiego, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Wierzbowa, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Renata Dorota Śniecikowska
    172 (39,72%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Agnieszka Anna Brzezińska
    145 (33,49%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Piotr Zawadzki
    116 (26,79%)

Okręg 15

18 Stycznia, Eugeniusza Wilczkowskiego, Jana Kochanowskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Mieczysława Święcickiego, Osada Drzewce, Piaskowa, Witolda Sadownika, Ppłk. Zygmunta Kostkiewicza, Zalesie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Emilia Chojecka-Dinić
    167 (38,48%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Górska
    97 (22,35%)

KOMITET WYBORCZY INICJATYWA DLA GOSTYNINA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Michał Malcan
    78 (17,97%)

KOMITET WYBORCZY GOSTYNIŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Witkowski
    92 (21,20%)