Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Ulanów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto: Ulanów-ulice: 11 Listopada, 3 Maja, Bieliniecka, Cicha, Dąbrowskiego, Folwarczna, Glinianecka, Głowackiego, Kazimierza Jagiellończyka, Koszykarska, Kościelna, Kościuszki, Mickiewicza, Nowa, Pańska, Piłsudskiego, Podwale, Rynek, Sandomierska, Słowackiego, Szewska, Świętego Jana, Świętej Barbary, Świętej Trójcy, Tanewska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogumiła Anna Wołoszyn
    73 (23,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Sarnikowski
    110 (35,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Kumik
    127 (40,97%)

Okręg 2

Miasto: Ulanów-ulice: 1 Maja, Buli, Bohaterów Września, Cmentarna, Flisaków, Generała Sikorskiego, Konopnickiej, Partyzantów, Podleśna, Poniatowskiego, Retmańska, Sienkiewicza, Świętej Zofii, Turystyczna, Zamojskiego, Zwolaki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Wójcik
    189 (54,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kamil Konrad Chmielowski
    160 (45,85%)

Okręg 3

Sołectwo: Wólka Tanewska-ulice: Błonie, Cegielniana, Główna od 1 - 34, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, Kręta, Krótka, Partyzantów, Piaski, Strumieniowa, Suchelaski, Szewcy, Wymysłów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryk Gumiela
    81 (27,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Kamil Krzysztof Kokoszka
    111 (37,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Janusz Wołoszyn
    106 (35,57%)

Okręg 4

Sołectwo: Wólka Tanewska-ulice: Folwark, Główna parzyste 36 - 54, 55 do końca, Jeziórko, Podbór, Tobyłka, Wołoszyny, Zadąbrowa, Zagóra, Żabie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Dziechciarz-Mruk
    121 (48,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Damian Kamil Złotek
    130 (51,79%)

Okręg 5

Sołectwo: Huta Deręgowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Jan Kupiec
    139 (57,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Julia Cudziło
    26 (10,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Rzekęć
    77 (31,82%)

Okręg 6

Sołectwo: Dąbrówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dominik Jan Kozioł
    101 (31,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Konrad Adam Kowalski
    58 (18,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA NIŻAŃSKA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Alina Olszówka
    163 (50,62%)

Okręg 7

Sołectwo: Kurzyna Mała

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Wojciech Dziechciarz
    111 (64,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Magdalena Ewa Pieróg
    60 (35,09%)

Okręg 8

Sołectwo: Kurzyna Średnia, Kurzyna Wielka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Solan
    188 (74,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Przybysz
    66 (25,98%)

Okręg 9

Sołectwo: Bieliny-ulice: Świętego Wojciecha, Zawiejska i sołectwo: Wólka Bielińska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Kamińska
    141 (55,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Alina Maria Grzybowska
    113 (44,49%)

Okręg 10

Sołectwo: Bieliny-ulice: Mokradło, Niwa, Parkowa, Płończyska, Podleśna, Rędziny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Paweł Surma
    164 (68,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anna Maria Siembida
    75 (31,38%)

Okręg 11

Sołectwo: Bukowina

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zdzisław Zygmunt Włodek
    46 (30,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Marek Bieńko
    106 (69,74%)

Okręg 12

Sołectwo: Borki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wioletta Otto
    53 (45,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Witold Zawrotniak
    64 (54,70%)

Okręg 13

Sołectwo: Bieliniec

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wacław Michał Piędel
    0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo: Glinianka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jan Bandyga
    155 (77,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA SARNIKOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Pokora
    46 (22,89%)

Okręg 15

Sołectwo: Dąbrowica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA GARBACZA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Stanisław Garbacz
    83 (54,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PRAWICY W NISKU

kandydatliczba głosów

  1. 17 Damian Żuraw
    69 (45,39%)