Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Zarzecze

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

KISIELÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kacper Wysocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (43,57%)

Daniel Jacek Kopkowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

136 (56,43%)

Okręg 2

ŁAPAJÓWKA

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Drapała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (23,94%)

Sylwester Grzegorz Nowosiad

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (28,17%)

Sławomir Paweł Szałaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

23 (16,20%)

Grzegorz Stanisław Magoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

45 (31,69%)

Okręg 3

MAĆKÓWKA WIEŚ (1 – 70, 72 - 110, 187, 187A, 189, 190, 193 - 196, 202 – 209 , 220D, 221B)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jakielaszek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 4

MAĆKÓWKA POTOK I ZALESIE MAĆKOWSKIE (71, 111 - 184, 185, 188, 191, 192, 200, 211, 212)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Koba

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

121 (65,41%)

Zygmunt Superson

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (34,59%)

Okręg 5

PEŁNATYCZE (101 - 103, 105 - 208, 209A, 211A, 228, 229, 233, 235)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Anna Szeliga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

121 (42,01%)

Mateusz Andrzej Cielęcy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

167 (57,99%)

Mariusz Franciszek Kucab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

0 (0%)

Okręg 6

ROŻNIATÓW

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Górska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

108 (36,12%)

Bogusław Jan Dworak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (10,37%)

Jakub Andrzej Kozio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

160 (53,51%)

Okręg 7

SIENNÓW DÓŁ (1 - 55, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 79, 83, 85, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 97A, 99, 99A, 101, 103 , 107, 107A, 111, 111A, 113, 115, 117, 119, 121, 122, 124, 125 - 155, 159 - 212, 215 - 223, 225, 227, 273)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Marta Pilch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (15,73%)

Lesław Jerzy Mazur

KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE JAROSŁAWA GOWINA

37 (14,92%)

Agnieszka Podolak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (14,92%)

Piotr Paweł Garbarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

40 (16,13%)

Małgorzata Agnieszka Byrwa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

95 (38,31%)

Okręg 8

SIENNÓW GÓRA (56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 74A, 76, 82, 82A, 84, 86, 90, 92, 98, 100, 102, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 116A, 118, 118B, 120A, 120B, 124A, 157, 213A, 225, 227B - 271, 277 - 399)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Andrzej Cielec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

170 (64,39%)

Artur Czuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

27 (10,23%)

Marta Agnieszka Żak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

67 (25,38%)

Okręg 9

ZALESIE

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jamroży

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (27,07%)

Andrzej Machaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (28,82%)

Tadeusz Józef Głąb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

42 (18,34%)

Jacek Antoni Płocica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

59 (25,76%)

Okręg 10

ZARZECZE CENTRUM (1, 1B, 1E, 1F, 1G, 1H, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 7, 9, 10, 10A, 11, 12, 15, 15A, 19, 23, 25, 25A, 29, 30, 33, 35, 39, 43, 44, 45, 45A, 45B, 46A, 47, 49, 55, 59, 63, 65, 74, 95, 120, 142, 144, 149, 151, 154, 155, 157, 161, 163, 165, 167, 169, 169B, 177, 185, 186 - 192, 196, 197, 198 – 238, 253, 254, 257, 260) PEŁNATYCZE (104, 104A 209, 211, 213, 215, 217, 219, 220, 221, 221A, 223, 224, 225, 225A, 226, 226A, 227, 229A, 230, 231, 232, 234)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Jolanta Drabik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

44 (14,57%)

Piotr Pacholarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (26,82%)

Katarzyna Grażyna Balawender

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

177 (58,61%)

Okręg 11

ZARZECZE OSIEDLE (Bloki 4A - 4G)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Tadeusz Kucza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

166 (52,04%)

Elżbieta Dorota Kucab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

69 (21,63%)

Tomasz Dominik Rząsa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

84 (26,33%)

Okręg 12

ZARZECZE WIEŚ (14, 14A, 16, 20, 21, 24 , 28, 32, 34, 38A, 40, 42, 46, 48, 50, 52 , 56, 61, 64, 68 - 72, 75, 79 - 94, 96 - 118A, 121 - 141, 143, 145A, 146, 147, 148, 150, 152, 156, 158, 159, 160, 162, 162A, 162B, 164, 166, 168, 170 - 176, 178 - 184A, 193B, 194, 195, 197A, 197B , 300 - 307)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Skałuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSI ZARZECZE

148 (58,27%)

Damian Hejnosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KATARZYNY BALAWENDER

8 (3,15%)

Anna Katarzyna Kucab

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

98 (38,58%)

Okręg 13

ŻURAWICZKI DÓŁ (1 - 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 110, 149, 198A, 280, 281, 283, 284, 287, 288, 297, 298, 298A, 299, 303, 309, 313, 314, 315, 317, 321, 323, 325, 326, 327, 328)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Tomasz Trelka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (42,97%)

Halina Maria Mucha

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (32,53%)

Kamil Jan Machała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

61 (24,50%)

Okręg 14

ŻURAWICZKI GÓRA (66, 68, 70, 72, 74, 76, 79 - 109, 113 - 148, 151 - 195, 276, 285, 286, 290, 300, 302)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Józef Miazga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (25,56%)

Mirosław Henryk Jarosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

63 (35,00%)

Piotr Jan Siupik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

71 (39,44%)

Okręg 15

ŻURAWICZKI KAMIENICA (195A, 196, 197, 198, 199 – 275, 277, 278, 279, 282, 296, 301, 308, 311, 312, 316, 318, 320, 322, 330, 332)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lucyna Maria Piątek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (13,37%)

Jan Józef Lorenc

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (36,36%)

Krzysztof Damian Szabowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA BUREGO - NASZA GMINA ZARZECZE

94 (50,27%)