Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Trzyciąż

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Jangrot (Mały koniec, Jangrot Poduchowny, Kresy)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Jacek Zaręba

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (39,13%)

Lucjan Gajda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

112 (60,87%)

Okręg 2

Jangrot (Duży koniec)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Iwona Kluza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (31,41%)

Andrzej Kuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

131 (68,59%)

Okręg 3

Jangrot (Cieplice, Pod Michałówką, Kosmolów)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Ireneusz Nabagło

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (46,41%)

Radosław Dawid Kuś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

112 (53,59%)

Okręg 4

Michałówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadetta Anna Papaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (67,19%)

Stanisław Marian Pięta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

63 (32,81%)

Okręg 5

Trzyciąż (Kol. Południowa, Kol. Północna, Piaski), Podchybie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Broda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

88 (36,07%)

Przemysław Ryszard Czapnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

156 (63,93%)

Okręg 6

Trzyciąż (bloki po POM, osiedle domków jednorodzinnych, Pod Lasem)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Konstanty

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKI PALUCH

117 (45,88%)

Waldemar Michał Cader

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ZIEMI OLKUSKIEJ

10 (3,92%)

Piotr Stanisław Kościółek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

48 (18,82%)

Marceli Stanisław Czekaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOLONIA POD LASEM

80 (31,37%)

Okręg 7

Sucha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Marek Szymczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

139 (53,46%)

Mirosław Jan Stanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

121 (46,54%)

Okręg 8

Glanów, Porąbka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Marian Kocjan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA KOCJANA

148 (51,39%)

Grzegorz Jan Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

140 (48,61%)

Okręg 9

Imbramowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Karol Makowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (67,14%)

Jan Książek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

70 (32,86%)

Okręg 10

Małyszyce, Ściborzyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Teresa Paluch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (28,85%)

Przemysław Michał Furgał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

148 (71,15%)

Okręg 11

Tarnawa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Bożena Latos

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

191 (78,93%)

Jacek Zbigniew Grzywa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

51 (21,07%)

Okręg 12

Zadroże (Gołębia Góra, Podjangrocie, Studzianki, Skotnica, Glanowska)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grzegorz Grysak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

117 (44,66%)

Andrzej Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

145 (55,34%)

Okręg 13

Zadroże (Podkrzewie, Krechowa, Stara Wieś)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Mariola Głowacka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

0 (0,00%)

Okręg 14

Milonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edyta Barbara Półtorak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

62 (38,75%)

Józef Jarosław Grzywa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

98 (61,25%)

Okręg 15

Zagórowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Andrzej Domagała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (49,63%)

Adam Mirosław Kubik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA TRZYCIĄŻ

68 (50,37%)