Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Dobczyce

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Dobczyce-ulice: Dębowa, Górska, Kasztelana Dobka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Myśliwska, Podlesie, Przedbronie, Skalna, Sosnowa, Stare Miasto

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Elżbieta Kudlik
    165 (36,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marta Zając
    175 (38,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Włodzimierz Poznański
    111 (24,61%)

Okręg 2

Część miasta Dobczyce-ulice: Stroma, Garncarska, Kilińskiego, Marwin, Ogrodowa, Skrzynecka, Stadnicka, Spacerowa, Świętego Floriana, Świętej Anny, Widokowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marek Janusz Kaczor
    246 (56,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dariusz Grzegorz Dyrcz
    104 (23,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Mieczysław Rekis
    84 (19,35%)

Okręg 3

Część miasta Dobczyce-ulice: Plac Zgody, Długosza, Jagiellońska, Kościelna, Kościuszki, Królowej Kingi, Piłsudskiego, Podgórska, Rynek, Rzeźnicza, Szkolna, Targowa, Wąska, Parkowa, Budowlanych

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiktor Paweł Piwowarski
    247 (46,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Aleksander Rapacz
    114 (21,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Baltazar Bajer
    165 (31,37%)

Okręg 4

Część miasta Dobczyce-ulice: Cegielniana, Nowowiejska, Góra Jałowcowa, Grabowa, Jałowcowa, Stojowicka, Węgielnica, Energetyków, Zdrojowa, Akacjowa, Laskowa, Mostowa, Myślenicka, Turystyczna, Zarabie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Józef Szymoniak
    182 (32,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Katarzyna Kinga Materek-Reszka
    81 (14,67%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wioletta Kinga Michalik
    132 (23,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUSTYNY RÓŻYCKIEJ-BĄCZYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Justyna Różycka-Bączyńska
    157 (28,44%)

Okręg 5

Część miasta Dobczyce-Osiedle Jagiellońskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Godula
    191 (43,71%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Tomasz Maniecki
    134 (30,66%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Małgorzata Sylwia Jagła
    112 (25,63%)

Okręg 6

Część miasta Dobczyce-ulice: Łanowa, Piastowska, Polna, Józefa Dominika, Lubomirskich, Łąkowa, Słoneczna, Zacisze, Wesoła, Wincentego Witosa, Obwodowa, Wawelska, Przemysłowa, Osiedle Piastowskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Roman Krzysztof Wątorek
    281 (44,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Barbara Anna Jaworska
    182 (28,75%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Maria Włodarczyk
    170 (26,86%)

Okręg 7

Część sołectwa Brzączowice-od zalewu dobczyckiego w kierunku Myślenic po prawej stronie drogi wojewódzkiej nr 967, przysiółki: Górki, POM, Kozińce

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Stanisława Majda-Gulgowska
    105 (34,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Kołacz
    200 (65,57%)

Okręg 8

Część sołectwa Brzączowice-od zalewu dobczyckiego w kierunku Myślenic po lewej stronie drogi wojewódzkiej nr 967

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Czesław Leszczyński
    156 (46,43%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Jan Ciećko
    180 (53,57%)

Okręg 9

Stojowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Andrzej Wylegała
    191 (55,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dominik Józef Dańda
    97 (28,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwia Teresa Niedzielska
    54 (15,79%)

Okręg 10

Kornatka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Ziemba
    284 (64,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jan Wacław Bartnik
    156 (35,45%)

Okręg 11

Brzezowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Stanisław Żuławiński
    69 (27,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Cecylia Józefa Frajtag
    83 (33,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Władysław Karliński
    99 (39,44%)

Okręg 12

Kędzierzynka, Stadniki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Renata Zofia Gibała
    190 (38,78%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Zabdyr
    300 (61,22%)

Okręg 13

Skrzynka, Niezdów, Dziekanowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Paweł Wojciech Nowak
    380 (63,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Maciej Koszut
    220 (36,67%)

Okręg 14

Sieraków, Rudnik

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Małgorzata Katarzyna Jakubowska
    274 (50,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marcin Jan Adamski
    198 (36,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Janina Chmielowska
    75 (13,71%)

Okręg 15

Bieńkowice, Nowa Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SUSIA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Julian Hartabus
    253 (59,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA MACHNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 18 Małgorzata Elżbieta Zbrożek
    76 (17,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Ślusarczyk
    95 (22,41%)