Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Tyczyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Tyczyn – ulice: Armii Krajowej, Grunwaldzka, Kilińskiego, Kopernika, Laurowa, Orkana, Plac Wolności, Podwale, Przesmyk, Rynek, Słoneczna, Słowackiego, Stawowa, Strażacka, Świętej Katarzyny, Targowa, Tycznera, Zielone Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Stanisław Kaczor
    168 (57,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA STABILIZACJA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Paweł Karol Ziaja
    125 (42,66%)

Okręg 2

Tyczyn-ulice: Jerzego z Tyczyna, Kazimierza Wielkiego, Księdza Betańskiego, Kwiatowa, Parkowa, Potoki, Sportowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Fornal
    0 (0,00%)

Okręg 3

Tyczyn – ulice: Kameliowa, Konopnickiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Pileckich, Pułanek, Sadowa, Sienkiewicza, Szopena, Wodzickich.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marian Franciszek Tadla
    209 (65,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Skowroński
    110 (34,48%)

Okręg 4

Tyczyn – ulice: Kręta, Lasek, Leśna, Mickiewicza, Partyzantów, Zagrody.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Anita Iwona Drążek
    153 (52,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Grażyna Gutkowska
    138 (47,42%)

Okręg 5

Tyczyn – ulice: Asnyka, Cicha, Kościuszki, Łany, Mokra Strona, Polna, Świętego Krzyża, Wyzwolenia.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Olaf Fudali
    173 (60,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Maria Wiesława Szybkowska
    112 (39,30%)

Okręg 6

Matysówka-numery: 94 - 220, 235 - 236, 280.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Danuta Szyszka
    0 (0,00%)

Okręg 7

Matysówka-numery: 1 - 93, 221 - 234, 237 - 279, od 281 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krystyna Stachowska
    183 (66,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mieczysław Józef Płonka
    91 (33,21%)

Okręg 8

Kielnarowa-numery: 1 - 70, 86 - 102, od 313 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jadwiga Czarnik
    209 (55,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA ROŻKIEWICZA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Adam Rożkiewicz
    166 (44,27%)

Okręg 9

Kielnarowa-numery: 71 - 85, 103 - 312.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewelina Maria Malak
    0 (0,00%)

Okręg 10

Borek Stary-numery: 1 - 66, od 332 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Grzegorz Adolf Lampart
    172 (57,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Bogusław Filip
    128 (42,67%)

Okręg 11

Borek Stary – numery: 67 - 331.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Krystyna Trzyna
    144 (40,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tadeusz Stanisław Ruszel
    208 (59,09%)

Okręg 12

Hermanowa-numery: 1 - 38, 40 - 167, 493 - 569.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Mateusz Wiater
    100 (33,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Genowefa Szawara
    200 (66,67%)

Okręg 13

Hermanowa-numery: 39, 168 - 275, 382 - 492.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zdzisław Józef Prokop
    147 (60,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA STABILIZACJA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Ziaja
    64 (26,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL

kandydatliczba głosów

  1. 12 Marcin Dawid Czekaj
    33 (13,52%)

Okręg 14

Hermanowa-numery: od 672 do końca.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Wiesława Mroczka
    88 (64,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Anna Grażyna Sądecka
    49 (35,77%)

Okręg 15

Hermanowa-numery: 276 - 381, 570 - 671.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eugeniusz Władysław Malak
    156 (56,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWDA I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adrian Mariusz Kocór
    31 (11,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA STABILIZACJA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Olech
    13 (4,68%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY CEL

kandydatliczba głosów

  1. 12 Klaudia Natalia Skoczylas
    78 (28,06%)