Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Krapkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Jan Grobel
90
(1,04%)
-
7
Sławomir Mariusz Rymaszewski
59
(0,68%)
-
8
Wioleta Iwona Waloch
25
(0,29%)
-
1
Marko Piotr Markowski
501
(5,77%)
-
2
Łukasz Andrzej Łobos
103
(1,19%)
-
3
Józef Pęcak
121
(1,39%)
-
4
Małgorzata Opala
67
(0,77%)
-
9
Paulina Karolina Nowicka
84
(0,97%)
-
6
Irena Putyra
33
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
6
Sabina Katarzyna Linek
54
(0,62%)
-
1
Arnold Marcin Donitza
533
(6,14%)
-
4
Agnieszka Maria Krzewica
155
(1,79%)
-
7
Michał Piotr Mehlich
270
(3,11%)
-
3
Krystyna Maria Chudala
234
(2,70%)
-
2
Albert Joachim Macha
342
(3,94%)
-
5
Szczepan Jan Bryś
475
(5,47%)
-
8
Teresa Maria Jasik
98
(1,13%)
-
9
Harald Seweryn Brol
354
(4,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
1
Katarzyna Joanna Sonik
981
(11,31%)
-
2
Sławomir Tomasz Rowiński
724
(8,34%)
-
3
Ryszard Konrad Reszczyński
308
(3,55%)
-
5
Maja Patrycja Kopeć
216
(2,49%)
-
7
Katarzyna Gizela Szywalska
122
(1,41%)
-
4
Maciej Józef Lisicki
380
(4,38%)
-
9
Barbara Zofia Brzozowska
260
(3,00%)
-
6
Robert Mariusz Malek
313
(3,61%)
-
8
Denis Grzegorz Madej
138
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
6
Maja Magdalena Podhorodecka
31
(0,36%)
-
5
Jolanta Maria Cichacka
26
(0,30%)
-
7
Waldemar Marian Stolarek
104
(1,20%)
-
2
Krystian Klemens
27
(0,31%)
-
3
Krzysztof Paweł Watzlaw
46
(0,53%)
-
4
Elżbieta Urszula Gregorczyk
31
(0,36%)
-
1
Roman Franciszek Chmielewski
446
(5,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI
-
4
Helena Horoba
23
(0,27%)
-
5
Rafał Klaudiusz Wolny
83
(0,96%)
-
2
Marek Aleksander Kucharski
81
(0,93%)
-
3
Piotr Henryk Adamek
186
(2,14%)
-
1
Sabina Dorota Kasiura
492
(5,67%)
-
6
Aleksandra Monika Kołomycka
60
(0,69%)
Okręg 2
Miasto i Gmina Gogolin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Joachim Paweł Gabor
203
(5,23%)
-
2
Zenobia Anna Siedlecka
55
(1,42%)
-
4
Rajmund Kazimierz Mokrowiecki
63
(1,62%)
-
3
Bolesław Antoni Skibiński
25
(0,64%)
-
5
Helena Grobel
23
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Krystian Karol Komander
681
(17,53%)
-
5
Arnold Józef Sowada
131
(3,37%)
-
2
Kinga Maria Kaptur
366
(9,42%)
-
4
Aurelia Maria Polywka
198
(5,10%)
-
6
Mirosław Paweł Zimerman
116
(2,99%)
-
3
Urszula Gertruda Konieczny
113
(2,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
4
Dawid Błażej Gembski
234
(6,02%)
-
2
Agnieszka Joanna Sczakiel
168
(4,33%)
-
1
Sabina Krystyna Gorzkulla
703
(18,10%)
-
3
Piotr Paweł Malkusz
136
(3,50%)
-
6
Rafał Jan Kołodziejczyk
56
(1,44%)
-
5
Izabella Maria Bekiesch
49
(1,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
1
Gerard Jan Komander
125
(3,22%)
-
2
Gizela Maria Czapla
36
(0,93%)
-
3
Paweł Piotr Błaszkowicz
19
(0,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI
-
5
Helena Teresa Fait
24
(0,62%)
-
4
Patrycja Anna Roskosz-Kania
35
(0,90%)
-
1
Stanisław Burkat
232
(5,97%)
-
2
Jan Kazimierz Depta
47
(1,21%)
-
3
Jacek Józef Suchanek
46
(1,18%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Zdzieszowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Kornelius Piotr Pierzkała
74
(1,55%)
-
5
Ilona Sabina Langer-Kołodziej
42
(0,88%)
-
4
Bartosz Jan Chrząszcz
16
(0,34%)
-
1
Martyna Maria Kolemba-Gaschka
297
(6,23%)
-
2
Józef Lipa
197
(4,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
1
Monika Maria Wąsik-Kudla
327
(6,86%)
-
2
Adrian Piotr Kobza
196
(4,11%)
-
3
Gabriela Magdalena Ostrychacz
199
(4,18%)
-
4
Andrzej Piotr Wieczorek
124
(2,60%)
-
5
Alicja Maria Kałuża
97
(2,04%)
-
6
Karol Andrzej Gołąbek
144
(3,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
2
Józef Stanisław Bukowiński
602
(12,63%)
-
3
Krzysztof Grzegorz Molfa
751
(15,76%)
-
5
Piotr Karol Orian
48
(1,01%)
-
1
Helga Maria Bieniusa
449
(9,42%)
-
4
Katarzyna Gniot
130
(2,73%)
-
6
Natalia Teresa Czapla
15
(0,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
2
Leonard Jerzy Labisz
40
(0,84%)
-
1
Zenon Tadeusz Kielesiński
279
(5,85%)
-
4
Barbara Ewa Mikulska
29
(0,61%)
-
3
Urszula Ruta Niewiadomska
31
(0,65%)
-
6
Wojciech Mieczysław Kowalski
16
(0,34%)
-
5
Dominika Roksana Drozd
10
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI
-
1
Mariusz Gabriel Pieszkała
444
(9,32%)
-
5
Kinga Maria Masajada
76
(1,59%)
-
4
Katarzyna Szynalik
58
(1,22%)
-
2
Barbara Stanisława Szpargała
50
(1,05%)
-
3
Marcin Adrian Gonska
25
(0,52%)
Okręg 4
Gmina Strzeleczki, Gmina Walce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA
-
2
Joachim Kamrad
780
(18,03%)
-
5
Magda Maria Polanik
143
(3,31%)
-
3
Jan Karol Kunert
300
(6,94%)
-
4
Brygida Joanna Wiencek-Sądecka
170
(3,93%)
-
1
Roman Józef Heinz
568
(13,13%)
-
6
Klaudia Stefania Kostka
104
(2,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA SONIKA
-
1
Irena Pachowicz
572
(13,23%)
-
3
Bernard Józef Riedel
299
(6,91%)
-
4
Norbert Henryk Walczyk
71
(1,64%)
-
6
Maria Teresa Gołąb
6
(0,14%)
-
2
Maria Anna Żmija-Glombik
109
(2,52%)
-
5
Tomasz Jan Mierzwa
61
(1,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA OBYWATELI
-
2
Irmina Kazimiera Bazarnik-Kowalska
29
(0,67%)
-
1
Bernard Józef Kubata
216
(4,99%)
-
3
Irena Ludwiczak
120
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA OBYWATELI
-
1
Dariusz Willim
480
(11,10%)
-
2
Romana Martyna Marek
39
(0,90%)
-
5
Tomasz Mariusz Drozd
8
(0,18%)
-
4
Barbara Beata Próchnicka
142
(3,28%)
-
3
Jan Kubicz
79
(1,83%)
-
6
Anna Jadwiga Żalińska
29
(0,67%)